Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit jelent pontosan a babakocsiknál a "Travelling Systemre felkészítve" kifejezés? fórum

Mit jelent pontosan a babakocsiknál a "Travelling Systemre felkészítve" kifejezés? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 25. 12:30

Nekünk sem volt mózesünk, de ha lett volna se tudtuk volna sokáig használni, mert a nagyfiú nagyon érdeklődő típus a mai napig is, és még felülni se tudott, de a kocsit minimálisan döntve kellett tolni, hogy kilásson :) Így nem sok értelme lett volna...


A hordozót is tényleg hamar kinövik, de annak a használatát nem nagyon lehet elkerülni :)

18. S.Sandra (válaszként erre: 16. - Banocska)
2009. jan. 22. 20:14

én ezt már nem értem... amikor én nagy babakocsi vásárlási lázban égtem, akkor mózest csak a multifunkciósokra lehetett illeszteni... de lehet hogy a maxi cosinál máshogy van...


arra viszont készülj fel, hogy a hordozót gyorsan kinövik, mi kb. 8 kg-ig tudtuk használni a papír szerint 13 kg-ig való hordozót, és ezzel nem voltunk egyedül...:)

17. Banocska (válaszként erre: 15. - S.Sandra)
2009. jan. 22. 15:04
mózest meg igazából nem is biztos hogy vennék, ha van hordozó (mondjuk olyan ami kíméli a gerincet) akkor az sztem bőven elég, szóval annyira az nem szempont :)
16. Banocska (válaszként erre: 13. - S.Sandra)
2009. jan. 22. 15:02

megnéztem a maxi cosit, nem rossz, bár a szineitől nem vagyok elragadtatva, kislánynak kéne és csak sötétszürke meg vmi kékeszöldest láttam, dehát mondjuk ez a legkevesebb.

Formára egész jó, amúgy is háromkerekűt szerettem volna, amin viszont csodálkoztam hogy oda is a travelling system volt írva, viszont rakható rá mózeskosár is.... szóval ha jól értelmeztem attól függetlenül rakhatsz rá mindent h multifunkciós vagy travelling system a neve?


meg megnéztem a maxi cosi hordozóját is, hát minőségileg illetve "tudásra" messze van a römertől vagy concorde-tól, dehát kompromisszumok nélkül már nem élet az élet :)

jól belebonyolódunk ebbe :)

15. S.Sandra (válaszként erre: 14. - Banocska)
2009. jan. 22. 15:01

isofix nálunk nem jöhetett szóba, így mi csak simán bekötöttük a hordozót, de amúgy nagyon jó dolog.


mi már lecseréltük az említett babakocsit, ami amúgy Babypoint márkájú volt. nem egy nagy név, de nekünk bevált, azt leszámítva hogy a sportrésze nagyon szűkös és így télen nem fért el benne a kislányom kabátban... szóval ezért nem ajánlom.


amúgy vannak nagyon jó multifunkciós babakocsik, körül kell nézni...



ja! némelyik mózest be lehet kötni, azt hiszem külön rögzítő cuccot kell venni hozzájuk

2009. jan. 22. 14:52

ejha, na tanultam még valamit, szóval még abban is van különbség, hogy csak simán egy hordozót rakhatsz e rá, vagy minden mást is. A mózeskosarat is be tudod tenni az autóba?


S.Sandra, megkérdezhetem milyen babakocsitok van? én már a bőség zavarában teljesen elvesztem, egyáltalán nem tudom mi lenne a jó és a legpraktikusabb.

Isofixről mi a véleményetek?

13. S.Sandra (válaszként erre: 10. - Banocska)
2009. jan. 22. 14:50
Maxi Cosi-t nem nézted? az is isofix-es, hátha annál tetszik a hozzávaló babakocsi
12. Danica16 (válaszként erre: 10. - Banocska)
2009. jan. 22. 14:46
Lehet, hogy elírták, de az is lehet, hogy a megjelenés óta valamiért kivonták a forgalomból, bármi lehetséges, csak a pénzt akarják mindenhol lehúzni a kismamákról, résen kell lenni ;) :)
2009. jan. 22. 14:45

nekünk multifunciós babakocsink volt, ennél minden részt (sport-mózes-hordozó) külön-külön lehet ráilleszteni a vázra.


a travel systemnél pedig van egy alap babakocsi ún. sportrésszel és ennek a sportrésznek a tetejére tudod ráilleszteni a hordozót.


szerintem az előbbi praktikusabb...

10. Banocska (válaszként erre: 8. - Danica16)
2009. jan. 22. 14:43

igen lehet benne valami, de akkor hogy lehet az hogy egy olyan márkájú babakocsinál ezt odaírják, amihez égen földön nem találsz hordozót?! vagy lehet csak elírták?


kár mert én a römer hordozóhoz ragaszkodnék, főleg az isofix miatt, de ugyanakkor a römer babkocsija nem tetszik, és nem is tartom túl praktikusnak, ami meg babkocsiban tetszik, nem bízok annyira a hordozójában, ráadásul isofix-el se működnek...

na erre varrjatok gombot :)


pedig biztam benne hogy két legyet ütök egycsapásra :)

2009. jan. 22. 14:40
Én megkérdeztem egy szakembert, aki nekem azt válaszolta, hogy csak a saját márkájú megy hozzá.Ezért vettünk egy új babakocsit hordozóval, és tényleg igaza volt.A másik hordozó nem illett rá, így azt odadtuk másnak:))
2009. jan. 22. 14:35
általában direkt nem csinálnak két egyformán működő rendszert, nehogy már más márkából olcsóbban megtudd venni... de ez csak az én véleményem...
7. vikasz (válaszként erre: 4. - Banocska)
2009. jan. 22. 14:33
Szerintem csak a saját márkájával használható.
2009. jan. 22. 14:33

uh, köszi a gyorsaságot :)

szóval azt mondjátok hogy csak a hozzá tartozót?

2009. jan. 22. 14:32

Annyit, hogy lehet rá bébihordozót illeszteni és úgy tologatni a babát.

Amíg kicsi és sokat jártok autóval, akkor elég hasznos, ha ilyen a babakocsitok.

2009. jan. 22. 14:32

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy tulajdonképp ez a kifejezés azt jelenti hogy az ilyen jelzéssel ellátott babakocsik esetében bármilyen márkájú hordozó kompatibilis bármilyen babkocsival, vagy csak saját márkán belül működik ez??


Lehet hogy buta kérdés, de láttam olyan márkájú babakocsit ahol ott volt ez a jellemző, viszont sehol sem találtam ugyanolyan márkájú hordozót, ergo talán másfajtával is működik, és ez valami szabvány lehet??

kissé összekeveredtem, ha tudtok erről valamit, vagy van tapasztalatotok ilyen téren (akár azt is hogy ki milyet használ és mi a vélemény róla) légyszi írjátok meg!

előre is köszi :)

2009. jan. 22. 14:30
annyit, hogy a hozzávaló bébihordozót/autósülést rá tudod csatlakoztatni a vázra
2009. jan. 22. 14:29
ha jól tudom utazó funkció ami a bébi hordozót foglalja magába
2009. jan. 22. 14:28
Mit jelent pontosan a babakocsiknál a "Travelling Systemre felkészítve" kifejezés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook