Info (beszélgetős fórum)


10. pemete
2008. okt. 15. 10:35

Kedves Andimax!


Most, hogy írtad, hogy szédülsz, meg gyenge vagy, eszembe jutott még két dolog, amitől lehet ez az egész! Az egyik, ami a valószínűbb, hogy esetleg vérszegény vagy! Nekem is volt vashiányom anno, és én is szédültem , gyenge voltam, és hol így, hol úgy jött meg a menstruációm! Szóval szerintem érdemes lenne egy vérképet csináltatnod! A másik, hogy vegyél magnézium pezsgőtabit, és igyál napi kettőt, hátha attól jobban leszel, mert a mg hiánya is okozhat szédülést, meg hasonlókat! A pezsgőtabival ártani nem ártasz, és lehet, hogy segíteni fog! Próbáld ki, hátha ez baj! Jobbulást:)

9. Andimax (válaszként erre: 8. - Danica16)
2008. okt. 15. 10:16

Szia Danica 16!


Nem szedek fogamzásgátlót, nem is szedtem! Jövő hétre sikerült bejelentkeztem nőgyógyászomhoz remélem nem rosszat fog mondani. A tegnepi napom nem volt túl jó, nagyon gyenge voltam szédültem meg hasonlók hosszú lesz ez az egy hét!

8. Danica16 (válaszként erre: 1. - Andimax)
2008. okt. 15. 09:33
Szedtél ezelőtt fogamzásgátlót? Csak mert az rendesen felboríthat mindent, nekem még mindig nem teljesen állt vissza minden a régi kerékvágásba, pedig már vagy 4hónapja nem szedek bogyót...
7. pemete (válaszként erre: 5. - Andimax)
2008. okt. 13. 13:05
Anyukám, mikor az öcsémmel volt terhes, ő majdnem végig menstruált!
6. 69abd4fa9b (válaszként erre: 5. - Andimax)
2008. okt. 13. 12:44
Anyukám már 12 hetes volt amikor kimaradt neki.Addig észre se vette hogy terhes,amikor kimaradt ment az orvoshoz aki bejelentette hogy 12 hetes,annya azt hitte hogy max 6 hetes lehet:-)Van ilyen is.De tényleg menj el nődokihoz.Lehet annyira vágysz a babára hogy az zavar meg.Én is voltam igy sajnos.
2008. okt. 13. 12:42
igazából nem tudom aggódjak vagy sem inkább attól félek, hogy nem terhes vagyok! szombaton megint megjött ti hallottatok arról hogy valakinek a terhesség alatt is megvolt? azért vagyok ideges mert nem tudok elmenni nőgyógyászhoz( MERT MOST MEGVAN) de nem olyan vagyok mint amilyen szoktam lenni! néhány hete a fellegekben járok!
2008. okt. 13. 12:23
Szia! Én is a nőgyógyászra szavazok. Ő megnézi, hogy minden rendben van-e, és ha terhes vagy azt is megállapítja. Szóval ha aggódsz, akkor irány a nőgyógyász.
2008. okt. 13. 12:17
Szerintem nőgyógyászhoz mehetnél inkább a kételyeiddel.
2. 69abd4fa9b (válaszként erre: 1. - Andimax)
2008. okt. 13. 12:17
Szia.Várj pár napot és ismételd meg a tesztet.
2008. okt. 13. 12:15

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Aug.22.én volt meg utoljára normálisan a mensim. Szeptemberben is megjött de úgy hogy 4 napot késett és most októberben is 4 napot késett! nekem 21 naponta szokott megjönni órát lehetett volna utánam állítani!!! Szerintetek? Terhességi teszt negatív :( Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook