Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Farkas Bence szülész/nőgyógyászról (MÁV, ÁEK, HONVÉD kórház) van valami infótok, vélemény, tapasztalat? fórum

Dr. Farkas Bence szülész/nőgyógyászról (MÁV, ÁEK, HONVÉD kórház) van valami infótok, vélemény, tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
101. viameda (válaszként erre: 100. - Tbbze)
2019. jan. 28. 16:14
Államiban talán heti 1 fél napot rendel, sose jutottam be hozzá, uh magánba. Ott nem olyan rohamtempós.
100. tbbze
2019. jan. 4. 12:14

Sziasztok, aki jár dr. Farkas Bence doktorúrhoz, magánba jártok vagy államiba?

Vagy esetleg ide is oda is?

99. viameda (válaszként erre: 98. - Mazsimano)
2017. aug. 3. 22:06

0630 9708906 a Szabolcs utcai rendelő száma.

Csak pozitív a tapasztalat, 2,5 éve szültem nála. Mire vagy kíváncsi? :)

2017. júl. 14. 12:51

Sziasztok!


Megírnátok nekem légyszi Dr.Farkas Bence elérhetőségét....főképp magánrendelésbe szeretnék menni és nagyon sürgős lenne.


Még ha azok a kismamák is írnának akik vele szültek nagyon szívesen venném tapasztalataikat.


Nagyon szépen köszönöm :)

97. SzNiki87 (válaszként erre: 81. - RRDiva)
2017. márc. 6. 20:23

RRDiva! Sikerült megbeszélni hogy mindkét rendelésére jársz? Én is így szeretnék....

Elküldené valaki a magánrendelés telefonszámát Nekem is? (Szabolcs utca hány szám a rendelő?)

2016. dec. 2. 17:14

Sziasztok! Szerdánként rendel a Honvédben, ott el tudjárok érni, csak a kórházat kell hívni és kapcsolják. Ő fel szokta venni általában. :)

A Magánrendelése keddenként van, d enemrég kezdte, ués csak heti 1 nap, gondolom tele is van már, ezért nem reklámozza különösebben.

Amúgy meg a MÁV-ban van, azt is lehet hívni, ha bent van és nem műt, felveszi. Én ott kerestem mikor valami gondom volt. Szóval van több lehetőség. :)

2016. nov. 27. 18:03
Sziasztok! Nagyon sürgős lenne, hogy megtudjam Dr.Farkas Bence telefonszámát. Már kétszer műtött, de megint műteni kell, és szeretném őt utolérni. Kérem valaki segítsen. Nagyon el vagyok keseredve.
94. mudo17
2016. nov. 27. 11:41
Sziasztok!Műtét vár rám.Nagyon sok pozitívat olvastam a doktor úrról,hogy szeretnék hozzá bekerülni.Segítsetek,hogy sikerüljön.A honvédbe szeretnék menni.Mikor rendel?Hol tudom megnézni?Műt egyáltalán?Nagyon köszönöm előre!
93. Phoebe
2016. nov. 26. 22:50

Sziasztok!

Tudnátok elérhetőséget adni a doktor úr magánrendeléséhez? Nagyon sos lenne.Neten miért nem találni hozzá semmi infót?

Köszönöm.

92. agica130 (válaszként erre: 81. - RRDiva)
2016. nov. 24. 11:06

Szia !

Látom hogy kértél a Doktor Úr magánrendelőjébe időpontot.

Esetleg az elérhetőségét meg tudnád mondani?

Köszönöm

2016. nov. 10. 13:38
Sziasztok! Valaki tud telefonszámot adni Dr. Farkas Bence magánrendelésére? Előre is köszönöm!
2016. okt. 7. 10:14
Sziasztok, babát várok, és orvost keresek a szüléshez. Farkas doktor szimpatikus, a magánrendeléséről találtam árat, de mi a helyzet a szüléssel? Vagy a magán terhesgondozásban a szülés is benne van? Minden információt előre is köszönök!
89. agica130 (válaszként erre: 83. - RRDiva)
2016. okt. 4. 17:09

Szia.

Sajnos nem találtam semmilyen információt a magánrendelésével kapcsolatban.

Esetleg tudnál segíteni...:)

88. viameda (válaszként erre: 87. - Tigrissy)
2016. okt. 4. 12:59
írtam privit.
2016. okt. 3. 14:50
Sziasztok! Tudna nekem vki dr Farkas Bencehez elerhetoseget maganrendelesre bejelentkezeshez? Mar fel eve nem voltamnala, es a szamot ami nekem megvan nem veszi fel senki pedig ugy tudtam az az asszisztensenek a szama, es nagyon surgosen kellene. Koszonom szepen elore is!
2016. szept. 21. 19:43
Köszönöm szépen :)!
2016. szept. 18. 14:44
Sziasztok!Babaprojekt kezdetén vagyunk és a doktor urat szeretném majd felkérni szülésznek.Mi a tapasztalatotok,SZTK rendelésre vagy magándrendelésre érdemes hozzá menni?Az SZTK rendelésre mennyire nehéz hozzá időpontot kapni?Tapasztalataim szerint már a Honvédos időpontfoglaló-t is nehéz elérni telefonon :) ,ha véleltenül sikerül, akkor októberi időpontkiadás pedig még mindig nincs.Minden információt szívesen fogadok és előre is köszönök!
84. lapááát (válaszként erre: 83. - RRDiva)
2016. szept. 6. 16:30
Szia! Tudnál adni elérhetőséget a magánrendelőhöz: Telefonszám vagy rendelő neve? Szeretnék időpontot kérni. Köszi
83. RRDiva
2016. szept. 1. 07:37

Szia

A szabolcs utcában van, és a terhesgondozás 14/ alkalom.

82. c89c1f4731 (válaszként erre: 81. - RRDiva)
2016. aug. 30. 10:19
Szia, szeretném megkérdezni, hogy hol van a magánrendelése? Mennyibe kerül egy vizsgálat? Köszönöm!
81. RRDiva
2016. aug. 26. 07:15

Sziasztok Lányok,

Megpróbáltam a Honvédbe időpontot kérni a doktorúrhoz.....

Szeptemberre egyáltalán nincs :( Októberre még nincs időpont kiadás.

Így kértem a magán rendelőjébe egy időpontot,de vajon engedi azt, hogy ne csak oda járjak terhesgondozásra,hanem sztk-s rendelésre is?

2015. júl. 28. 17:55

Egerke, a baba veled van, én egyszer éjszaka le akartam adni,h megfürödhessek végre, ő meg csak ordított, erre lecsesztek, h "otthon sem lehet csak úgy leadni"...

A szülészet szép, felújított, ott velem mindenki nagyon kedves volt, annak ellenére, hogy császáros voltam jó 5-6 órát töltöttem el, de tényleg mindenki jó fej volt. A csecsemősök...hát, volt egy páros, pont az 1. napon, na ha azok alapján gondozom a gyereket amit tőlük láttam, lehet már elvitte volna a gyámügy....amellett még bunkók is voltak, no komment... de a többi napon nem ők voltak, és nem volt gond, 1 nap rossz élmény, de a többi felül írta. Hülyék mindenhol vannak. Nagyon szoptatás pártiak, nekem semmi tejem nem volt (később se) de erőltették, már sírtam mikor behozták a lányom, mert soha semmi nem fájt úgy mint amikor szopizni próbált, addig erőltettük a csak szopit, hogy több mint 0,5kg-t fogyott és besárgult, akkor már én könyörögtem, hogy adjank neki enni, mert 3 napja nem evett semmit és csak sír...szóval ha lesz kistesó, én viszek tápszert, mert nem támogatják. Ami valahol jó, de szerintem ahol látják, h tényleg gáz van,és nem jön a tej, akkor nem kéne ennyire erőltetni....


nilena, mikorra vagy kiírva? Drukkolunk! B-)

79. nilena
2015. jún. 30. 13:59

Farkas Bencéről én is csak jót tudok nyilatkozni, nagyon kedves, figyelmes és nem futószalagon dobálja ki az embereket :) Kérésre is elvégez bármilyen vizsgálatot, ha az ember ettől megnyugszik!

A kórházról eddig nincs sok tapasztalatom, még csak a 34. hétben járok, amennyit eddig láttam belőle, az szép és tiszta, felújított szülőszobák alternatív vajúdási lehetőségekkel. Pártolják a gátvédelmet, bár első babánál állítólag ritkán engedik, nehogy a baba túl sok időt töltsön a szülőcsatornában és baja essen. Ha a baba nem veszít nagyon-nagy súlyt, akkor legfeljebb vizet adnak nekik, de nem szívesen tápszereznek, inkább 800-szor mellre rakatják a babát, hogy minél előbb belövelljen az anyatej.

A csecsemősökről megoszlanak a vélemények, van, aki szerint nagyon kedvesek, van, akinek rossz tapasztalat jutott. Szerintem ez hozzáállás kérdése is, na meg a csecsemős is kelhet bal lábbal.

Egyelőre ennyit tudok, 6 hét múlva tudok bővebben nyilatkozni :)

2015. jún. 30. 00:00

Sziasztok,

En is orvos es korhaz valasztas elott.

Kiderult, hogy nem egy, hanem ket baba van a pocakban. Igy a helyi korhaz helyett keresek.

Farkas dokirol tok jokat irtok, de mi a helyzet magaval a korhazzal? A szuleszettel? A csecsemosokkel? Szules utan a baba veled van? Hogy allnak a szoptatas temahoz? Vagy azonnal tomik a babakat?

Koszi elore is ha leirjatok a tapasztalatotokat.

77. viameda (válaszként erre: 76. - ~Kisvirág~)
2015. máj. 13. 09:02

vagy a MÁV-ot nőgy. hívod fel és kéred a telefonhoz vagy a Honvédban kérsz időpontot. Én az utóbbit ajánlom, mert ott van a rendelés, a MÁV-ban a terhespatológián van, műt, ott nem rendel uh időpontot se tud adni, max azt mondja szerda-Honvéd. Ott azt hiszem 13.00ig rendel. Anno szóba került, h megadja a számát, d nem láttam túl lelkesnek én meg amúgy sem vagyok túl parázós, így nincs meg. :) Az én hegem 5 hós, nem a legszebb, de szerintem kb mind ilyen. Ez már genetika, rajtunk múlik, hogy gyógyul.

Amúgy nem császár pártiak itt sem, kb sehol. Csak ha faros v viszel vmi igazolást...és a tököm tele van, h a mai napig ha vmi dokihoz megyünk megkérdezik, h miért lett császár?!?!

CSAK!!! :D Nekem is ez volt az ok, hogy nagy volt a baba, és tuti neki is elég nagy szenvedés lett volna. Tudom sok a "természetanya" aki csakis megszenvedve érzi magát anyának, na nekem ezzel nincs bajom, én császárral szültem, és ettől még jó anya vagyok! :) Hajrá! :)

2015. máj. 11. 17:31
Sziasztok! Sok jót olvasok erről a dokiról, de valahogy nem találok el hozzá :/ Googleztam elérhetőséget, de már át sem látom a MÁV és Honvád korház körüli dolgokat, hova is kell menni stb :/ Nemrég költöztem a nagy fővárosba és hozzá szeretnék járni, tudnátok ebben segíteni mi a menete, hol kell bejelentkezni stb.? A másik ami még érdekelne, a császármetszés milyen heget hagyott nálatok? 2 éve megy ez a topik, szívesen megnézném milyen ennyi idő után a seb. Sebész-szülést gondoltam választani, de ritka mint a fehér olló, valahol megörültem hogy itt császár pártiak, mert rajtam aztán tuti nem fog kiférni szegény pocaklakóm! :) Várom a válaszaitokat! Üdv: (17 hetes) Virág
75. viameda (válaszként erre: 72. - Viragocska0919)
2015. máj. 9. 12:47
Nincs nenki, sajnos, bár lehet jobb is, mert így nem rontja el a pénz. :) A Honvédba kell időpontot kérni de mivel csak szerdánként rendel, marha nehéz, nekem márciusban kellett volna mennem rákszűrésre, azóta se sikerült...múltkor pont egy súlyos műtét miatt elmaradt a fél rendelés, uh most kérhetek új ip-t, de már csak júliusra van...nem egyszerű. :D
2015. máj. 9. 12:44

Sziasztok!

Én decemberben szültem nála,és végig hozzá jártam terhesgondozásra. Nagyon korrekt, jó fej doki. Lelkiismeretes, odafigyel. Hozzám a Honvédos szerdai rendelése után eljött a MÁV-ba, csak azért, hogy a kanűlt kihúzza. Pedig simán várhatott volna reggelig, de mégis eljött és civil ruhában elintézte. :D Pénzt nem akart elfogadni, nem is akart róla beszélni se, szóval tényleg csak jót tudok róla mondani.

A csecsemősökről már nem tudnék ilyen szépeket írni....de az más tészta. :D

73. ambruspancsi (válaszként erre: 72. - Viragocska0919)
2015. febr. 21. 08:49

Szia, frissen kerültem a doktor Úrhoz, elég nehezen.

Még nincs magánrendelője. Az sztk-ba lehet menni hozzá (ha jogosult vagy), viszont időpontot kérni elég nehéz, és csodaszámba megy ha kapsz.

Ilyenkor már a márciusi időpontot osztogatják, hétfőn próbáld meg, de már nem biztos, hogy lesz márciusra.

Mi még az anyagiakról nem beszéltünk, júliusban szülünk együtt, de csak 19 hetesen kerültem hozzá.


Ha valami konkrét kérdésed van írj üzenetet, és ha tudok válaszolok.

72. viragocska0919 (válaszként erre: 63. - Törpike88)
2015. febr. 20. 21:28

Érdeklődni szerernék hogy a doktor Úrnak van e már magán rendelèse vagy sztk-ba lehet e hozzà időpontott kérni? Anyagiak terén nàla mennyi egy vízsgàlat?


Minden infot szívesen veszek.

Köszönöm

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook