Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Punto Rosso szandálokról mi a véleményetek? fórum

Dr. Punto Rosso szandálokról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 1. 12:14

Mi használtunk ilyen szandit, de meg is bántam.Az a baj vele, hogy az orránál a belső talprésze magasabb mint maga a talpa.(ilyen pld.a siesta) Hamar kikopik,kiszakad az orránál a talpbélése.Én az Asso szandát tudnám helyette neked ajánlani.Szerintem az sokkal jobb minőségű.Tapasztalatból mondom.Annak az orránál vagy egysíkba van a belsőtalpa a talprésszel, vagy bele van sűlyesztve a talpába.Így nem a belsőtalpa kopik hanem a talprész.Szerintem árban is elfogadható.Mi már megjártuk a siestával is.A félcipő orránál a talpa szó szerint letört.És még sorolhatnám.Remélem tudtam neked segíteni.

Üdv:3 gyerekes anyuka.

2012. ápr. 29. 13:52
Nekünk nem szandi van, hanem ez a pántos félcipő, nagyon szeretjük. Belül bőr, tartja a bokát, kényelmes.
2012. ápr. 29. 10:30

Nekünk volt már egyszer, de úgy vettem, hogy nyár végén (ovis benti szandinak), és kb. 4-5 hét alatt ki is nőtte a gyerek. :-S

így nem tudom, hogy hosszú távon hogy válik be, hosszú távon azt értem, hogy pl. kibírja-e a nyarat, ha most veszek, stb.

2012. ápr. 29. 10:28

sziasztok!


ismeritek a címben említett márkát?

Milyen tapasztalatotok van vele, érdemes venni, jó minőségű?

nyári szandálokra gondolok elsősorban, a fiamnak keresek, sarokerősítős bőrszandált.


Köszi ha írsz véleményt! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook