Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilyenkor új papírokat kell beküldeni? fórum

Ilyenkor új papírokat kell beküldeni? (beszélgetős fórum)

11. globus (válaszként erre: 10. - Icuska538)
2023. jan. 6. 08:00

🤣🤣🤣

Eszembe jutott egy közmondás.

2023. jan. 6. 07:15
Hány féle dátum szerepel ebben a kiirásban? 2023,2032,2033 hogyan van ez?
2023. jan. 6. 06:32
Csak nem tudom hogy következő re mikor megyek akkor megint új papírokat kell beküldeni vagy elég a másolat amit már beküldtem és ott van nálluk
2023. jan. 6. 05:52
Nekem nem kell beszerezni mert vannak leletek
7. globus (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. jan. 5. 16:08
Hát igen, azért jó dolog, ha nem a felülvizsgálat előtti hetekben igyekeznek beszerezni friss leleteket, minden várakozó beteget soron kívül félretaszajtva... oda kell erre figyelni.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2023. jan. 5. 11:51
Egyet elfelejtettem leírni, aki már volt vizsgálaton, vagy iratból elkészítették neki, annak a régieket nem kell már prezentálni, mindig a behívás előtt 2 évvel készültekre kíváncsiak. Az előző az benne van a rendszerben, illetve amennyiben a technikaördöge nem játszik velük, akkor az EESZT-ben is látják, mikor és milyen orvosnál jártál, kivétel a pszichés, azt a jogaidra való tekintettel, még ők sem láthatják, kivételt képez, ha sürgősségire vittek miatta.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 11:41

Írj az ügyintézőnek, vagy hívd fel, hogy szeretnéd a fénymásolatokat is vissza, azt nem dobják el, az anyagod mellé tűzik.

A 2033-as vizsgálatról még maga a főispán sem tud nyilatkozni. Isten tudja lesz-e akkor még ellátás egyáltalán.


Jó egészséget!

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 11:27
Igaza van Papájának, most a legjobb ha nem idegesíted magad semmin.
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 11:25

2023 olyan soká lesz, hogy erre a kérdésre itt, most neked 100 öregasszony sem tud választ adni.

Egyáltalán lesz-e még élet a földön akkor...

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 5. 11:25
Mindig változnak a szabályok hogy ne unatkozzunk. Én is jártam sok éven át felülvizsgálatra onnan tudom. Amiről írsz, nekem már új. Annyira soká kell ismét menned, hogy majd az akkori szabályokat kell értelmezned ha nem bonyolítják túl.
2023. jan. 5. 11:04
Nem rég volt a megváltozott munkaképességű felülvizsgálatom és kellet orvosi papírokat beküldeni illetve a FOB orvosi beutalót de nem kellett felülvizsgálaton megjelenni hanem kipostázták a határozatot.Az orvosi papírok fénymásolatát nem kaptam vissza.2032ben lesz megint felülvizsgálatom az lenne a kérdésem hogy akkor megint kell Orvosi papírokat beküldenem illetve megint kapok a FOB-hoz 4oldalas orvosi beutalót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook