Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi AHA kúra fórum

Ilcsi AHA kúra (beszélgetős fórum)


2014. febr. 10. 08:30

Sziasztok!


Ki szokott vagy csinált már otthon saját magának AHA-s gyümölcssavas hámlasztást?

Előre is köszönöm a válaszokat!

12. grizus (válaszként erre: 11. - Édes kis butus)
2014. jan. 27. 02:58
Ez nem jó hír, mert pont a pattanásokat akarom eltüntetni, meg kicsit feszesíteni.
2014. jan. 25. 01:10
Én, ha simán az AHA hámlasztót rakom fel paprikás esemény előtti nélkül, akkor szuper sima lesz a bőröm, puha és lágy...ha az esemény előttivel viszem fel, akkor éget, és másnapra 3-4 nagy pattanás keletkezik az arcomon és a hegek is virítóbbak...még alapozóval is kb. kétszer erősebbnek látszik, mint általában...
10. grizus
2013. dec. 3. 03:45
Ez egy régi fórum, de lehet, hogy most kipróbálom ezt a kezelést. Vannak újabb tapasztalatok? Kérem, hogy csak az írjon, akinek van tapasztalata, a bőrüket nem ápoló kekeckedők véleményére nem vagyok kíváncsi, felőlem gépzsírral is kenhetik a fejüket. Köszi.
2010. febr. 9. 21:45
Hát,ettol félek én is hogy nem lesz olyan mértéku a változás amit várok!:(
2010. febr. 8. 11:31
Én végig csináltam két kúrát is,de nem volt látványos változás:((
2010. febr. 8. 10:58

Sziasztok! Ezt a kúrát én abbahagytam, mert a bőröm tejesen kikészült tőle.


Időnként használom csak az ahás pakolást, így megteszi a kívánt hatást, de ez az intenzív ápolás nekem már sok volt.

6. csilla80 (válaszként erre: 5. - Louisiana_)
2010. febr. 7. 22:14

Koszonom a tanacsot! Majd ird meg kerlek a vegeredmenyt,akar privatban is!

Udv!

2010. febr. 7. 10:25
Az elso héten 3x,másodok héten 2x,harmadik héten pedig 1x kell menni.Nem fáj.A paprikás pakolás miatt éget ugyan,de ugyebár ez a lényege.A kozmetikusnak megmondhatod hogy legyezze az arcod,úgy teljesen kibírható.
4. csilla80 (válaszként erre: 3. - Louisiana_)
2010. febr. 6. 22:25
Nagyon faj??? en is a hegek eltunteteset szeretnem,de borzasztoan felek a fajdalomtol... :-((( Minden heten egyszer mesz?
2010. febr. 6. 20:15
A kúra 6 alkalomból áll,eddig 3 volt nekem.Én a pattanás utáni hegek,piros pöttyök miatt kezdtem el,de eddig nem sok sikerrel sajnos:(Bár ki kell várni a végét...
2010. febr. 6. 18:36
Erre en is kivancsi lennek,mert szeretnem kiprobalni. Te miert csinalod? Hany kurad lesz?
2010. febr. 6. 17:46
Minden tapasztalat érdekel róla,de főleg az,hogy kinek mennyire volt hatásos?Én a kúra felén vagyok túl,de nem sok változást látok:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook