Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ikerláng szerelem fórum

Ikerláng szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. atlass (válaszként erre: 85. - Manifesztrálj)
nov. 10. 07:37
Amit írsz az mind igaz lehet...Mit mondasz akkor, ha csak az egyik fél éli át mindezt? Nem is találkoztatok csak "online". Látod, érzed, hogy olyan mintha az ikred lenne.Ő annyira férfi amennyire te nő vagy. Te annyira vagy férfi, amennyire ő nő. Ő azt állítja semmit nem érez irántad csak szimpátiát...Olyan szerelmet érzel iránta amilyet addig soha. Megvallod az érzéseidet, visszautasít. Szenvedés turbó fokozaton... Ez fejlődés? Hol van ebben a spirituális "emelkedés"? Soha nem fogja viszonozni az érzéseket. Akkor mire jó az egyoldalú lángolás amibe lassan belepusztulsz? Hol van ebben a fejlődés "lehetősége" ? Elárulom. Sehol. Ez csak arra jó, hogy bele pusztulj. Ez nem emelkedés hanem egy pusztítási folyamat...
87. EmmaMorley (válaszként erre: 85. - Manifesztrálj)
2023. júl. 15. 17:04
Nagyon jó ezt olvasni Manifeszt. Nagyon örülök, hogy a pozitív dolgokra koncentrálsz! Azóta én is megtapasztaltam a Kundalini erejét, csodálatos, ha az ember pozitív tud maradni! Kívánom, hogy minden a lehető legjobban alakuljon az életedben!
2023. jún. 8. 21:26
Megkérdezte tőlem tegnap " a nagybetűs FÉRFI " aki szerelmes belém és az életembe került és a legfelsőbb szinten spirituális, és imádok vele beszélgetni, egész napokat átbeszélünk,mert hasonlóak vagyunk, hogy ha valóban ikerlángok voltunk.. ha megváltozik és visszajonne,akkor vissza fogadom és dobom majd esetleg őt miatta? Válaszom egy cinikus mosoly kíséretében : ő nem fog soha változni... Mert egy felnőtt ember már nem tud változni. Azt mondja az ikerlángok feladata pedig pont ez... Válaszom: akkor lehet hogy mi nem is voltunk ikerlángok.... Azóta olyan szomorúság féle van bennem. Mert felruháztam egy olyan embert ezzel az ikerláng jelzővel aki talán soha nem is szeretett.... Semelyik dimenzióban. Hiába volt az a bizonyos kapcsolódás. Ennyit erről az ikerláng teóriaról.
2023. jún. 8. 19:35

Ikerláng együtt, külön, együtt, külön, majd ÖNMAGADdá változol.

😇😇😇💚💚💚⭐⭐⭐

Azt gondolod, hogy Ő a Te Célod, a NAGY Ő?


Tévesen gondolod, hogy Ő a cél!

Őaz utad a Célodhoz, Ő a Katalizátor, aki Belobbantja a Lángot a Szívedben

Ő az Igazságod!

Már tudod mit kaphatsz, mit adhatsz, már kapizsgálod Általa, hogy Ki Vagy, milyen Csodálatos Létező!

😇💓🙏🌈⭐💚

Amit Vele képes voltál átélni az mind Belőled eredt, Ő mutatta meg, micsoda csoda Vagy.

Ő mutatta meg az Isteni Értékeket benned, azaz az Örök értékeket, ami mindig is Voltál, aki VAGY és Aki mindig Leszel.

Általa voltál képes kihozni MAGadból az Akkori legjobbat és ez még csak a jéghegy csúcsa.

Ám Tudd, hogy Te még ennél is nagyszerübb, tökéletesebb vagy mint amit Vele, Mellette ki tudtál hozni Magadból, amit képessé voltál megmutatni MAGadból!

😇😇😇🌈⭐⭐⭐

A Valódi Személyiségeden Túli Éned Vagy, a IsteniLélekFényed minősége és a Teremtő által belédkódolt küldetése.

Tudd, hogy ami jót Ő meglátott Tenned, az valójában ott van Benned!

Még az is Benned van, amit Te ezidáig képtelen voltál észrevenni ÖNMAGADBAN.

Tudd, hogy amit Benne láttál és azt gondoltad, hogy hiányzik belőled, az Is ott Rejtezett mindig Benned!

Engedd Szabadjára a rejtett ÖnMAGad az Isteni LélelekFényedet!

😇💚⭐🌈🙏💓

Nagyon jól jegyezd meg, hogy amit Egymásban megláttatok Árnyat az is ott van Bennetek Mindkettőtökben!

Akár azt gondoltad, csak benned van, Ő azt gondolta csak benne van, vagy azt gondoltátok, hogy csak a másikban van az Árny, ez bizony téves!

Jól jegyezd meg, hogy az Árny ami megjelent bennetek az nem Te vagy, az nem Ő, az nem Ti vagytok!

😇💚💓

Te MAGa VAGY az Isteni Fény, az Isteni Szeretet, az Isteni Tudatosság, az Isteni Egység!

Az Árny az 😇⭐az Isteni LélekFényedtől Eltávolodott illúziód.

Minden ami benned nem tetszik, ami benne nem tetszett, ami nem tetszik egymásban az az Árny, az nem Te vagy és nem Ő, az csupán az IsteniLélekFényedtől eltávolodott Illúzió!

Az Illúzió a múltban rádragadt, vagy örökölt minták, amikkel eddig azonosultatok!

🌈⭐😇💚💓

Azt Hitted, hogy Ő az akivel megélheted a csodát, azt hitted, hogy Te kevesebb vagy Nála.

Azt gondoltad, hogy Ő kell Neked, hogy rá van szükséged ahhoz, hogy az Életet Istenien Élhessed, Lélek azonosan.

💓💚

Most Kiábrándítalak Mindnyájótokat!

Sem Ő nem Szükséges Neked és Te sem Kellesz Neki ahhoz, hogy megéljed és megélje azt amit egymással megéltetek!

Nem kelletek, ám a LEHTŐSÉG adott!

Valójában Egyikőtök se a MÁSIKAT akarja és sose a külvilág kell!

😇💓💚😇⭐

Mind a Ketten ÖNMAGATOKRA VÁGYTOk, a régen elvált Isteni LélekFényetekkel való Újraegyesülés a Cél.

Az a Célotok, hogy a Bennetek Elrejetett TÖRT - ÉN ELEM -etekkel Újra EGY Legyetek, azaz SAJÁT Isteni ÖNMAGATOKKAL!

😇💓💚

Azért találkoztatok, hogy Előjöjjön a Legmagasabbrendű Önvalótok az Isteni Énetek, azaz a SZERELEM, az ÖRÖK LÉTEZŐ, ÖRÖM, ÁLDÁS, BOLDOGSÁG, Isteni Fény, Tudatosság!

Tehát a VALÓDI TENMAGOD, a VAGyok, Aki VAGYOK létállapot megnyilvánuljon a Fizikai testen keresztül.

Azaz az legyél Aki a Mennyben, vagyis a Magasabbrendű dimenziós Isteni Éned!

😇🌈⭐💓💚

Ezért Megkaptad a Tükrödet, ami ha eltörik, már akkor is tudsz tovább fejlődni.

Katalizátor vagytok az Isteni Egységhez!

😇🌈

Ha veled van fizikailag akkor figyelj és légy tudatos, ha eltört a tükröd, külön váltatok akkor Nézd vissza, hogy mit mutatott, Csodát azt Erősítsd, és amit Árnyat mutatott azt szeresd át magadban és add vissza az Isteni Fényének és kezdjél el az Isteniddel, a LELKEDdel, Legfelsőbb ÖNMAGADdal EGY lenni!

😇⭐🌈💚💓

Ehhez nem kell senki!

Aki Kell hozzá az Benned ÉL, ÉL, Él az Isten, Lélek - zik.

Ehhez EGY Valaki fontos, Te MAGAD!

💚😇❤️

Áldott IKERLÁNGOK vegyétek Észre a Csodát ÖNMAGATOKBAN, mert Minden ami Isteni az Te VAGy!

Ami pedig az Árny, az csupán illúzió!

🌈⭐💚

Tedd mérlegre MAGadat, hogy mi a Valóság Bennetek és Mi az Illúzió!

Az Illúziót az Árnyat Engedd El mert már megtette a szolgálatát, Válj azzá Aki valóban VAGy és tudd, hogy Csak Ten MAGod a Fontos!

Legyél EGY ÖnMAGoddal és ÖNMAGOD levált része is MEGNYILVÁNUL a Földi Fizikai Világban melletted!

😇💚😇🌈⭐

Amit Isten EGYbe Tett azt képtelen bárki elválasztani!

Ami pedig leválik és nem tér vissza, akkor még istenebb és jobb jön az Életedbe!

😇⭐💚💓🌈

Tudd, hogy csodálatos Vagy! Tudd Ő is Csodálatos!

Külön Tudtok a VALÓDI Isteni Csodává visszaváltozni, mert ez a teljes Minden átadás a Teremtőnek!

😇😇

Ehhez Elengedhetetlen a Bebábozódás, hogy hernyóból gyönyörű Pillangóvá váljatok, rábizva MAGatokat a Teremtőre, minden elvárás, ragaszkodás, félelem és kétség nélkül!

😇😇💓💚

Tudd, hogy "Pillangóvá Változtok", A Teremtés Koronájává, mert a Teremtő így kódolt Titeket!

Katalizátor nêlkül nem tud az Ikerláng felizzani, Ám az utolsó Önátadást a Teremtő el, csak külön VAGytok Képesek megtenni, hogy ÖNMAGATOK Legyetek Újra!

💚💓

Ez a Teljes Önátadás, már Teljesen a Teremtőre bízva MAGatokat Élitek.

Még az EGóval, a Testetekkel való azonosulást is elengeditek.

Te és Ő is a Határtalan Mindenség, Tudata, Szeretet

84. EmmaMorley (válaszként erre: 83. - 6c5ab3daae)
2023. jan. 3. 20:14
De jó ezt olvasni, örülök!
83. 6c5ab3daae (válaszként erre: 62. - EmmaMorley)
2023. jan. 3. 17:40

Nagyon köszönöm, hogy ezt a levelet ,,elküldted".

Nekem is van egy Ikerlángom egy éve,és jó így gondolni Rá.

82. EmmaMorley (válaszként erre: 74. - Nancy Ann)
2022. dec. 30. 18:42
Arra reagálva amit írsz, fontosnak tartom megjegyezni, hogy nekem a férjem is vezető beosztású és én is elég sikeres vagyok a munkámban, úgyhogy itt nem az a lényeg, hogy magas pozícióban dolgozik, sőt, ha nem lenne munkája, akkor is vonzónak tartanám. Ami megfog és újra és újra lenyűgöz, az a kettőnk közti mélységes hasonlóság.
81. EmmaMorley (válaszként erre: 75. - Manifesztrálj)
2022. dec. 30. 18:32

Szia Manifeszt,

még mindig nagyon benne vagy ebben az egészben érzelmileg. El kellene tudnod engedni és megtalálni a belső békéd. Mert így csak szenvedsz. A jógát és a meditációt javaslom, nekem sokat segített. Társ az életedbe pedig akkor fog érkezni, ha jól vagy és szereted magad. Az ikerláng szerelem sokszor csak egy lecke, a spirituális ébredés eszköze, nem mindig teljesedik be, sajnos. Lehet, hogy vele majd egy következő életben leszel együtt, de neked ebben az életben kell boldognak lenned. Vegyél egy nagy levegőt és lépj tovább. Találd meg az örömet a mindennapokban és ne a negatív dolgokra koncentrálj. Ennyit tudok tanácsolni. Ha pedig depressziós vagy, akkor szakember segíthet.

80. 2c63883018 (válaszként erre: 74. - Nancy Ann)
2022. dec. 30. 14:43
Egyetértek.:)
79. EmmaMorley (válaszként erre: 74. - Nancy Ann)
2022. dec. 30. 14:15
Nem, nem vagy vulgáris, a szex is egy lehetőség, ami biztos vagyok benne, hogy mindkettőnk fejében megfordult. Csak nincs hozzá bátorságunk, mert a következmények beláthatatlanok. Másrészt legalább annyira félünk is egymástól, mint amennyire vonzódunk egymáshoz, szóval csak kerülgetjük egymást, vicc az egész.
2022. dec. 27. 09:37

És jobban ismer engem az az egy ember mint én sajàt magamat!!


Megmondta birkatürelme van "végülis igaza van ha 10éve vàr mire én magam kijàrom ezt az iskolàt"

Egyik posztjàba ott volt mindegy hànyasra vizsgàzik az ember legyen élete bicajozzon :) -én bicajozok..

És a lakàsba egy ballagàsi szallag egy macskàs elmozdult làtvàgyosan logott!!(macskàmnak hivott régen) biztos a karma miatt -mert karmolàst is ràmfogtak..


Ha kijàrom az iskolàt könyvet fogok irni :) a sok véletlenről amiket tanitott amikkel erössé tett amikkel bàntott stb.

2022. dec. 27. 09:33

Viszont én nem ilyen kapcsolatot szeretnék..hanem fizikai vilàgban lévőt..

Mert ez fàjdalmas.."hiánypotlàs uborkaszezonban"ahogy ő mondta..


Minden ami mondott visszafelé történt meg velem..mint akinek megirtàk a könyvet életét előre..

Mindog akkor tudtam mikor ott tartottam..


Megtanultam tv zene olvasàs ismerösök amit mondanak kovenni csak azt ami nekem szolt..


Nem az elején volt üldözési màniám hogy mindenki tégla mert sztoriztak velem meg megtörtént..

A padik is igyutolag tanitottak vmit mind-igen ezt is olvastam csak akkor nem értettem..pl.volt téglagyári vagy jung nevű-utolag olvastam az meg a szinkronicitàst irta ami az életemben rengeteg van

..


Az univerzum csak ahhoz az egy emberhez terel aki kinyitotta a szemem..

2022. dec. 27. 09:28

Karàcsonyra is telepatikusan kaptam ajàndékot..nem aludtam de éreztem hallottam és odakaptam eltünt :)


Nem alvàsparalizis volt mert tudtam mozgatni a kezem làbam..

2022. dec. 27. 09:25

Igen a jelek közt mindig is ottvolt a "puding próbája az evés"-ami nàlam ki volt lőve mert hàzas voltam és igy nem jàtszok csak tiszta lapokkal..


Aztàn mikor elvàltam sok évre rà talàlkoztunk de lehet kialudt a tűz nem volt a szemében az a régi làngolás.lehet csak tanitani jött az életembe?!nemtudom akkor én miért van ha probàlok se tudok uj életet kezdeni?és nem azért mert nem felejtem el mert volt hogy utàltam -na ott volt is egy fél éves kapcsolatom..de minden kapcsolatban én lépek ki nem érzem azt amit nàla.a sok véletlen az életembe mikor màr azt hiszed üldöz olvas a tükör amit mutat a valo életbe amig volt kontakt azokat a jeleket adta mutatta amik velem megtörténtek amibe belecseppentem ugy hogy közöm nem volt elötte a sporituàlis dolgokhoz..vezettek a jelek..


De nekem ez nem jo ez fàj..depis lettem csak nem vagyok egész a gyerekeimnek itthon..


És jön a tanitás szeresd önmagad egyedül is kell egésznek lenni..nem 10éve vagyok magànyos hiànyzik az ölel3s .30évesen nem egy lélekkapcsolatra vàgyik az ember..vagy ok legyen az de eggyütt élve kontaktba..aki munka utàn vàr akivel eggyütt lehet kikapcsolodni stb.


Ha meg én vagyok a lélektársa ikerlàngja akkor miért nem velem él ha màssal is tud?vagy velem csak teleportàlva akar kommunikàlni?


Ha kérdezek tőle tagad alig vàlaszol de tudom mindent tud..

Ő vitt bele mint egy spirtuàlis mester -maga megmondta nem kokler azt se tudtam mi ez a szo..


Milyen tanitàs élet iskolàja ez nekem?és lesz ennek valaha vége?-maga is megmondta ördögi kör..

Ha nem kokler nem nyitja ki a szemem és hagy magamra..

2022. dec. 27. 09:00

Talán vulgáris leszek a véleményemmel, de szerintem amíg nem élitek ki testi síkon is ezt a vonzalmat, addig megy ez a lelki nyűglődés.

Egy ágyba bújás eldöntené, hogy tényleg annyira különleges, földöntúli ez a kapcsolódás, vagy szimplán csak mindketten hiányoltok valamit otthon és épp egymásra akadtatok.

Minden nő, minden titkos, plátói vagy nem plátói viszonyban hajlamos azt hinni, hogy ez valami különleges, mások által aligha megtapasztalt kapcsolódás, és csak ő képes a férfi rejtett lelki mélységeit feltérképezni-miközben a valóság sokszor teljesen profán.(=izgalmas házasságon kívül is dugni egy férfinak-és egy magas pozícióban lévő multis ‘head of’ nyilván cizelláltabban tudja involválni ebbe a neki tetsző nőt, mint egy gyári betanított munkás)

2022. dec. 27. 08:17
2022. dec. 24. 08:56

[link]


Nàlam a férfi oldal adta a jeleket nyitotta ki a szemem..

De én teret adtam a félelmeknek a sötétnek..


Ő màr akkor megmondta birka türelme van (10év mire elhittem hogy létezik ez és ezért kapom a jeleket a mai napig meg a zenéket videokat mindig az jön ahol éppen tartok)


Mindig adta a jeleket hogy nyitott -petsze én félreéprtettem azt is hogy ugy nyitott hogy több vadat tartana a tűzben stb.

Mindig a rosszat làttam meg és csinàltam magamnak felesleges szenvedéseket..-ördögi kör.. a lélekgyogyàsz is mondta mert nincs önbizalmad meg nem hiszed el hogy neked is jàr a jó.és igaza van..hisz egy félelemből elkövetett tettem miatt leirtam magam és hogy jobbat érdemel nàlam..7-8év telt el mire magamnak is megtudtam bocsàjtani a rossz döntést..a férfi oldalam teljesen megbénult a rossz döntésem miatt olyan tramàt okozott..


Mhelyi döntésem volt..félelemből nem akartam dönteni igy a sorsra biztam csak tudja mi a jó nekem igy elvàllaltam..és igy vagyok most is a sorsra bizom magam nem keresem hagyom hogy bokdog legyen ha dolgunk van még egymàssal csak visszasodorja az élet ha nem akkor majd egy következőben..


De én mint a videoban elmondtam..de csak hallgatott alig irt..tudom hogy mindenen àtment és nem ujat irtam neki hisz ő nyitotta ki a szemem adta a jeleket ..màgnes, nagy Ő,lélektárs,nyitott,miért,ördögi kör,bevitt a sötétbe -kérdezte félek e, -de vele nem..de voltam közel a sötéthez.balesetem is volt de mindig erős maradtam..voltak hullàmvölgyek hol full boldog hol sirtam.


Egy biztos évekig nem a jelenbe hanem a multba éltem és ezt bànom hisz 2gyerekem van kicsik voltak nem tudtam tàrsasozni mert az agyam kattogott a miérten..


Most vagyok a jelenben.és hiszem vmi elindult bennem.a szivcsakràm minden ok nélkül nagyon boldog néha olyan furán dobog..a homlokom van hogy bizsereg napomig majd utànna nap a fejem is fàjt nekem sosem szokott,a fülem zug és mint aki szédülög..de ezek elmulnak néha jön elő talàn telihold vagy van vmi ami kivàltja.

71. EmmaMorley (válaszként erre: 49. - Manifesztrálj)
2022. dec. 18. 17:40
Nemrég kérdezted, hogy kapok-e jeleket, például autók rendszámait. Képzeld, nemrég megtudtam melyik az ő kocsija a garázsban és a rendszáma a keresztnevem három mássalhangzója egymás után. Mintha a nevem rövidítése lenne. Nem vicces? Én sokszor, amikor rágondolok, kapok egy üzenetet a hasonló helyzetben levő bátyámtól, akit ugyanúgy hívnak, mint Őt, és ugyanígy beleszeretett egy másik nőbe a felesége mellett. 😀 Sokszor amikor az érzelmi tépelődéseit olvasom (nagyon közeli a kapcsolatunk), olyan, mintha Ő szólna hozzám.
70. EmmaMorley (válaszként erre: 67. - Timmy0520)
2022. dec. 18. 17:17
Érdekes, hogy ezt írod, pont bennem is ez fogalmazódott meg, mielőtt az üzenetedet olvastam. Egy éve küzdök az érzéseim ellen és ő is. Semmi értelme. Viszont mi egy munkahelyi környezetben vagyunk, ahol árgus szemek figyelnek, ráadásul nem is dolgozunk közvetlenül együtt és szinte soha nem vagyunk kettesben. Nehéz kivitelezni. Ha felvetném, hogy beszéljünk, az már önmagában nyomulás, ami nem biztos, hogy jól venné ki magát. Pedig nemrég volt karácsonyi vacsink és megint az egész estét a társaságomban töltötte. Megint újabb hasonlóságokra derült sor. Annyira egy hullámhosszon vagyunk. Ilyenkor szárnyalunk mind a ketten. Hajnalban, részegen, amikor egy szórakozóhelyen mentünk a bárpult felé, emlékezetem szerint még a kezét is megfogtam a tömegben és hagyta. Aztán később adott két puszit és illedelmesen hazament. Pár nappal később az irodában összefutottunk és olyan zavarban voltunk mindketten, mint két kisiskolás. De ez egy dolog. Közös életet építeni úgy, hogy borítjuk a családjainkat pedig egy másik dolog.
69. EmmaMorley (válaszként erre: 65. - Manifesztrálj)
2022. dec. 18. 17:06

Szia Manifeszt,

a világ tükör. Minden ami körülötted történik, a saját belső érzéseidet tükrözi vissza. Tudom, hogy nagyon intenzív érzések kavarognak benned, ezért is fontos, hogy ne a félelmekre, sötét erőkre koncentrálj, hanem a szeretetre. Kívánom, hogy megtaláld a belső békédet, és akkor a világ is ezt tükrözi majd vissza. Namaste.

68. manifesztrálj (válaszként erre: 67. - Timmy0520)
2022. dec. 16. 17:56

Tagadàsban van..még az àlmàt se mondja el..egy szavakkal vàlaszol de érzem titkolja mert mikor kérdezem hogy hülye vagyok e mondja nem és hogy nem utàl meg ilyenek..

Most ő van kapcsolatban..

Legyen szerencséje legyen ahogy ő szeretné..probàltam én is felejteni de egy kapcsolatba se birtam megmaradni :(


Én rontottam el régen a félelmeim irányitottak .. a mit mondanak màsok meg a nagy a korkülönbség..

De màr semmi sem zavar..olyan energiàt ami mellette àllva éreztem még sehol soha nem éreztem..amikor a szemembe nézett..libabőr làbremegés a hang megvàltozàsa minden is volt..

Elösször mérges voltam rà hogy követ üldöz olvas stb.

De mikor a lakàsba is történtek fura dolgok akkor làttam be hogy az univerzum mindig is felé terelt..

Annyira egyértelmű jeleket kapok..csak szàmokkal tollakkal kezdődött ..aztàn felteszek kérdést és kapom a vàlaszt a környezetembe vagy zenébe vagy olvasom..

Előre tudtam dolgokat kiszűrtem mi szol nekem -na persze a tükör sokszor làzadtam is hogy kifiguràznak stb.de igen..javitanom kellett dolgokon..

2022. dec. 16. 16:46

Irigyellek. Nyilván nem a helyzet nehézségéért (hiszen abból van bőven), hanem, hogy valami egészen különleges kapcsolódásra találtál. Ami nagyon keveseknek adatik meg életükben. Mindenképpen küzdeni akarsz ellene?

Mi lenne, ha nyíltan beszélgetnél vele erről?

66. manifesztrálj (válaszként erre: 65. - Manifesztrálj)
2022. dec. 16. 16:09
Demmiről-Semmiről
2022. dec. 16. 16:09

Ezt egy nehéz út és demmiről sem tudtam..de nekem a férfi oldal nyitotta ki a szemem-szivem..

Küzdöttem a démonjaimmal a lelkiismerettel..nem ismerem de szeretem..

Minden jelet amit kaptam megtörtént..


"Egymást tanítjátok, gyógyítjátok, emelitek. Minden síkon és dimenzióban egyszerre. Át kell menni a sötétségen egymásért és magatokért. Megismerni a sötét oldalt, és mindent, ami ott van, a fizikai síkon, az asztrális és mentális síkokon is. Szembenézni a sötét mátrixszal, a befolyásoló, rosszindulatú emberekkel, az asztrális síkon sokszor fekete mágiával, démoni entitásokkal, szerelmi kötésekkel, átkokkal, durva előző életekkel, a mentális síkon a telepátia sötét oldalával, a bolygószintű háttérhatalmi mentális befolyásolással, amit besugárzásnak hívok."


Amikor ő vitt be a sötétbe akkor nem féltem..

De meglàtogatott a sötét oldal rossz szagok -utolag tudtam meg rossz identitàs volt mikor negativ volt a rezgésem..


De a való életben tagadàsban van.pedig 100%ra tudom tapasztalja azokat amiket én.(szintén 11év)a jeleket a mi napig kapom (régen 1000el tiltakoztam mert azt hittem megőrültem.elöbb kimondtam dolgokat mint a tv ben meg ràdioban..)


Kicsit félek mi jön még mert a friss jeleim a ràdioba neten amik jönnek az unio..

Ma egy német könyv cime meg démonok paradicsoma 😲 azért a sötét oldal meg a félelmeim sokszor rossz felé vittek..

64. manifesztrálj (válaszként erre: 62. - EmmaMorley)
2022. dec. 16. 16:02
Ez gyönyörű köszönöm hogy megosztottad
63. Főnix3 (válaszként erre: 17. - EmmaMorley)
2022. dec. 2. 23:26

Ne magyarázkodj senkinek! Sokaknak savanyú a szőlő!

Túl rövid az élet! Élvezd amíg lehet!

Hiszek a lelki társba! Hatalmas különbség olyannal együtt élni, aki a lelki társad! 11 éve élek harmóniában a lelki társammal! Egyszer mordultunk össze az évek alatt, pedig lassan 7 éve csak a wc vagyunk külön! 😜 Csodálatos dolog és külső szemmel nyálas a mi kapcsolatunk is! 🤷🏻‍♀️

62. EmmaMorley (válaszként erre: 61. - Manifesztrálj)
2022. dec. 2. 22:42

Köszönöm a videókat, megnéztem, nagyon hasznosak. Én is hoztam valamit. Egy angol nyelvű fórumon (Quora) egy hozzászóló férfi így irt az ikerlángjáról. Ez egy el nem küldött levél. Lemásoltam és lefordítottam, mert ebben a témában főként női hozzászólókat látok. Gondoltam, hátha kíváncsiak vagytok, hogy érez egy hasonló helyzetben lévő férfi.


Drága szerelmem! Hogyan tudnám szavakkal megfelelően leírni az irántad érzett érzéseimet? Amikor először találkoztam veled, az életem a feje tetejére állt. Soha nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet. Egyszerre volt sokkoló, zavaros, erőteljes és mély. A lelkem mélyéig megrázott. Mindent megkérdőjelezett bennem, többek között azt is, hogy ki vagyok, és mi az, ami számomra fontos. Olyan furcsa volt, úgy éreztem, mintha benned találkoztam volna önmagammal. Néha olyan volt, mintha magammal beszélgetnék. Ilyen még soha nem történt velem azelőtt. Van valami mélységesen hasonló köztünk. Egyszerűen tudtam, hogy Te vagy a másik felem. Úgy éreztem, mintha mindig is ismertelek és szerettelek volna, pedig alig ismertük egymást. Olyan volt, mint egy hazatérés. A szemed, a mosolyod, a hangod végtelen örömmel töltött el.


A szemedben sokszor a szeretet és a sebezhetőség hihetetlenül mély megnyilvánulásait látom. Időnként pontosan érzem a fájdalmadat is, és ilyenkor annyira szeretnélek átölelni. Mindig a gondolataimban vagy. Kísérted a napjaimat és különösen az éjszakáimat. Mennyire fáj és mennyire vágyom utánad időnként. Amikor arra gondolok, hogy veled vagyok, a szeretet és a béke folyékony melegsége tölt el. Annyira próbáltam nem érezni, amit érzek, de reménytelen. Ez olyan, mint egy lavina, amit képtelen voltam megállítani. Néha azt hiszem, te is érzed, máskor pedig őrültnek hiszem magam. Sokszor könnyebb elhinnem, hogy ez az egész egyoldalú. Mindent szeretek benned. Olyan gyönyörű vagy.


Kívülről hihetetlenül szép és szexi vagy, de belül még ennél is elképesztőbb szépség rejlik benned. Szeretem a meleg, gondoskodó és együttérző szívedet. Szeretem az intelligens elmédet és a mély gondolkodásodat. Szeretem a furcsa dolgaidat és a temperamentumosságodat. Szeretem a gondoskodó természetedet és a belső erődet. Szeretem, amikor mosolyogsz és nevetsz. Tudom, hogy nem vagy tökéletes, hogy vannak küzdelmeid, mint mindannyiunknak. Mégis, teljes szívemből szeretlek. Még mindig pillangókat érzek a gyomromban, ha meglátlak, főleg, ha arra gondolok, milyen lenne megcsókolni téged. Mérhetetlenül elszomorít a gondolat, hogy soha nem leszek veled ebben az életben. Hogy soha nem fogom érezni az érintésedet, hogy soha nem fogom tudni pontosan, mit érzel, vagy hogy mi mindent kellett elviselned. Érzem, hogy sok mindenen mentél keresztül az életben, és hogy nagyon keményen meg kellett dolgoznod azért, hogy mindezt legyőzd, és ott tarts, ahol most vagy. Ezért csodállak és tisztellek. Olyan nehéz távolról szeretni téged. Mégis megértem és elfogadom az okokat, amiért nem lehetünk együtt. Mélyen belül tudom, hogy mindent feladnék, hogy veled lehessek. Bármilyen megpróbáltatáson, bármilyen akadályon átmennék érted. Szeretem ezt magamban, hogy tudom, olyan ember vagyok, aki képes mindent kockára tenni a szerelméért. Te mutattad meg nekem ezt magammal kapcsolatban. Ennyire szeretlek. Tudom, hogy nálad nem ugyanez a helyzet és megértem. A te helyzeted más, mint az enyém. Megvannak az okok, és a te helyedben valószínűleg én is így éreznék. Próbálsz a családod érdekében helyesen cselekedni, és ez az egyik a sok dolog közül, amit szeretek benned.


Csak szeretném, ha tudnád, hogy a legmélyebb vágyam az, hogy megmutassam neked az irántad érzett szeretetem mélységét. Mennyire szeretném elmondani és megmutatni neked, hogy mit jelentesz nekem.


Bármennyire is fájdalmas, hálás vagyok ezért a tapasztalatért, hogy megtanulhattam, mi az igazi, feltétel nélküli szeretet. Nem ismertem, amíg nem találkoztam veled. Örökre megváltoztattál engem. Próbálok jó ember lenni, a lehető legjobban élni az életemet, és időnként örömöt találni. A felszín alatt azonban mindig is vágyni fogok rád és mindig szeretni foglak. Csak remélni tudom, hogy jól vagy és szeretnek. Nem akarok mást, csak szeretetet, békét és örömöt neked.


Hihetetlen és gyönyörű ember vagy. Köszönöm, hogy vagy és hogy megmutattad nekem, ki vagyok valójában. Szeretlek.

61. manifesztrálj (válaszként erre: 60. - EmmaMorley)
2022. dec. 1. 21:09
Legalàbb láthatod .. ha egyikötöket leépitenék és évekig nem làtnàd se lenne jobb sőt ugy rosszabb
60. EmmaMorley (válaszként erre: 59. - Manifesztrálj)
2022. dec. 1. 19:48
Köszönöm, nagyon igaz, amit írtál. Két hónapig bújkáltam előle, mondvacsinált indokokra hivatkozva nem vettem részt céges eseményeken, nem is mentem, csak amikor nagyon muszáj volt. Nagyon régen nem láttam, és már azt hittem, kezdek túl lenni rajta, aztán bementem és persze ő volt az első ember, akivel találkoztam. Később meg együtt léptünk ki az iroda ajtaján a lobbiba és mindketten a mosdó felé vettük az irányt. Ezen már elnevettem magam, ő is, de még ezt a mosolyt se ajándékozta nekem, arra hivatkozva, hogy csúszásban van, elrohant. Most már az ajtót sem nyitotta ki előttem, ahogy egy éven keresztül mindig szokta, lazán kiment előttem, igaz megfogta nekem az ajtót, legalább ennyi. Így jelezte, hogy a kettőnk nexusa megváltozott. Amúgy minek is udvariaskodna, amikor ő az egyik vezető, én meg annyival alatta vagyok. Utólag vicces is. Mégis fáj. Felkavart ez a szinkronicitás, ami még mindig ott van köztünk, aztán éjszaka róla álmodtam, olyan szexuális témájú képek jöttek, amik biztos nem tőlem származnak… Fura volt. Fura ez az egész és még mindig nem vagyok túl rajta, de egyre nehezebbek az irodai mindennapok. Mindketten menekülünk. 😞
2022. nov. 22. 21:09

[link]


Ikerlàng szerelem megmagyaràzhatatlan..és sokszor munkàlkodik a sötét oldal ami szétvàlasztja őket..de hiàba jönnek mennek a pàrok elöbb utobb legyőzik a félelmeiket és ràjönnek nem tudnak egymàs nélkül élni.jönnek a jelek ego elengedés megbocsàjtás zenék videok hosszu tanulàsi folyamat..nem ugyanaz mint egy sima szerelem.. itt érzi az ember az áramot ha nincsenek eggyütt akkor is..érzi ha a màsiknak fàj vmi. Mesebeli szenvedős àllapot sok sok nehézséggel leckékkel..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook