Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igénytelennek tartom azokat, akik naponta nem fürdenek,... fórum

Igénytelennek tartom azokat, akik naponta nem fürdenek,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
41. tumbo2
2023. aug. 23. 11:09
biztos így van borsosban ,baranyában,van egy kis lavór.bár,ahol mi laktunk,az nagyon jó volt,a gyárban aztán fürödhetünk.
40. globus (válaszként erre: 33. - Bichi)
2023. aug. 23. 10:38
Én úgy vettem észre, nem is a test büdös, a friss izzadásnak nincs erős szaga. Inkább a ruha, amibe beleizzad, és nincs kimosva, az átalakul másnapra csipősen orrfacsaróvá. Télen is észlelhető, különösen a kötött ruhákon, amiben melege volt, levetés után nem érezte "koszosnak", tovább hordta.
2023. aug. 23. 10:31
ebben a hőségben pláne
38. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 22. 16:19
Én is.
37. kannanana (válaszként erre: 36. - Channa*)
2023. aug. 15. 08:33

Barátnőim mentek külföldi egyetemre, majd ott maradtak dolgozni is. Mivel nagyon drága az albérlet Sevillában és Párizsban mindig lakótársakkal éltek együtt. Viszonylag gyakran látogattam őket, az ingyen szállás miatt.

Hollandiáról és Angliáról kint elő rokonok miatt tudok.


Ennél részletesebben nem kívánom verifikálni magam. Teljesen mindegy, hogy elhiszed-e, vagy sem.

36. Channa* (válaszként erre: 34. - Kannanana)
2023. aug. 15. 07:23
És ott megkérdezed, hogy mikor fürödtek utoljára? vagy honnan tudod, hogy igaz, amit mondanak róluk?
2023. aug. 14. 18:59
Nekem is volt szerencsém iszonyat ápolatlan kolléganőhöz,akinek koszos volt a körme,zsíros a haja,fura szaga volt,a pulcsiján is foltok, nem egy nap volt rajta. Mindez tavaly,a nagy melegben. De a legmegdöbbentőbb az volt számomra,hogy a sportcipője ,ami nem volt tiszta, legalább egy számmal kisebb volt,és a kérgét letaposva hordta. Nem egyszer, hanem több alkalommal is. Próbaidőn volt,de felmondtak neki,mert kelezték kollégáim, hogy nem hajlandók egy irodában lenni vele.
34. kannanana (válaszként erre: 31. - Channa*)
2023. aug. 14. 07:43

Franciaország, Anglia, Hollandia, de

Spanyolország egyes részeiről is hallottam hasonlót

33. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 13. 10:29

Ha mondjuk elmegy valaki edzeni, de utána nem fürdik, és büdös mint egy oroszlán, akkor igényes, mert reggel már fürdött? Mert ezek szerint igen...

Nem vagyok egy mai csirke, de még sosem mondta nekem soha senki, hogy mikor fürdött. Valaki vagy büdös, vagy nem. Van aki akkor is az, ha reggel megfürdik, és van aki akkor sem, ha egy hétig sem. Ez jól látszik egy edzőteremben, van aki hihetetlenül büdösen izzad, más meg totál szag nélkül. Szerencsére én is az utóbbi, szakadhat rólam a víz, de büdös nem vagyok, van ismerősöm, akinek az első 10 perc után olyan szaga van, mint egy állatkertnek...

Járok olyan rallykra, ahol lehetetlenség a napi fürdés, és az emberek 90 %-a nem büdös, pedig még tiszta ruhát sem vesz :DDDDDDDD

2023. aug. 12. 20:51
Nekem fogalmam sincs, hogy ki és mikor fürdik. Csak akkor tud érdekelni, ha szagolnom kell az illetőt, egyéb esetben azt csinál mindenki amit akar.
31. Channa* (válaszként erre: 28. - Kannanana)
2023. aug. 12. 20:50

"Ezen kívül az irodisták inkább 2 naponta zuhanyoznak."


Ez hol történik?

2023. aug. 12. 16:24
Én sem veszek mindennap tiszta ruhát, de mindennap megfürdöm.
29. Sirga (válaszként erre: 21. - K-né Zsóka)
2023. aug. 12. 08:55

Sajnos ez nem így van. Előfordul, hogy valaki annyira izzadékony, hogy a napi zuhanyzás mellett is "szagot ereszt". :(

Egyébként én meg az előítéleteket utálom. :D

2023. aug. 12. 07:16

Én se egyszer veszek fel egy farmert/pulcsit. Póló, fehérnemű folyamatosan friss természetesen.

Fürdeni sok nyugati országban divat csak 2-3 naponta. Nyilván hőségben, ha izzadnak, akkor naponta. Ezen kívül az irodisták inkább 2 naponta zuhanyoznak. Ettől még nem lesz senkinek szaga. Gondolom szocializáció kérdése, itthon sokan megrökönyödnek ezen.

2023. aug. 12. 06:22
Rendben van, szerintem ezzel más is így van!
26. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 23:07
Én is.
25. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 23:03
Egyesek meg azt mondják hogy a mindennapi fürdés nem tesz jót a bőrnek.
24. Utolsó betyár (válaszként erre: 23. - Amaunet)
2023. aug. 11. 21:23

Többek között ma már ezért nem mennék ilyen helyre. Tizenévesen, még jó móka volt, hogy macskamosakodást végeztünk a nyitott zuhanyzóban és aki kívülről benézett a nyitott vizesblokkba, csak három hófehér férfi / fiú / valagat látott világítani.

Vagy mikor a WC-ért közelharcot vívtunk. Barátom próbálta kinyitni, mert majd be hu, de bentről fogta a nyomorult, ám azt nem tudta volna kinyögni, hogy bocs de foglalt.


Meg mikor a sötét sátorban a sokadik napon szagtesztet végeztünk, hogy melyik alsónadrágot tudjuk még felvenni, melyik öblítő illatú.

2023. aug. 11. 21:15

10-én megnyitott a Sziget. Akik beköltöznek vajon mind igénytelenek, ha nem minden este élnek a tisztálkodási lehetőséggel vagy másnap is azt a nadrágot veszik fel, amit előző nap viseltek?


Ugyan már!


És ha túrázni mennek sem tudnak egy gardróbot magukkal vinni. Sátoroznak vagy turistaházban alszanak. Visznek annyit, hogy fehérnemű váltás legyen.

22. timycat (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 21:10

Jesszusom, az azért nem 1-1 kihagyott zuhanyzás 😕


Húgom tavaly tizenakárhány napig nem tudott egyáltalán fürdeni (kórház, felkelni se, szóval ágytál is befigyelt) csak nedves kendőzni, azt is tessék-lássék módon, de még neki se volt szaga.

21. K-né Zsóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 20:37
Ha valaki kihagy egy zuhanyozást, vagy két napig nem cserél ruhát, még nem lesz "büdi". Ha te mindig érezd a szagukat, akkor ott már hetes mosdatlanságról beszélünk.
20. Myra
2023. aug. 11. 18:57
Teljesen igazad van, szerintem is igénytelenek.
2023. aug. 11. 18:20
Ha nem izzadok van úgy,hogy kihagyom 1-2 napi zuhanyzást, az alvázmosást nem hagyom ki, alulról megmosakszom.
18. ,zumba (válaszként erre: 17. - Amaunet)
2023. aug. 11. 17:56
Öblítő, plusz parfüm ha keveredik...
17. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 17:49

A kollégákkal kapcsolatban még elhiszem, hogyha közvetlen mellette ülsz érezheted. De a szomszédaid? Nem kell egy társaságba járni senkivel, akit büdösnek találsz.

Lehet, hogy más téged talál büdösnek, ha valamilyen illatszert túlzottan használsz.



De korábban erről már volt vagy 5-7 fórum. Lerágtuk már ezt a csontot.

16. 69fcad429e (válaszként erre: 15. - 69fcad429e)
2023. aug. 11. 16:56
Mindez egy fővárosi irodaházban egy olyan cégnél, ahol a szabályzat előírta a megfelelő személyes higiéniát. Az a csoda, hogy nem rúgták ki.
15. 69fcad429e (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 16:55
Nekem volt olyan kolléganőm, hogy nem lehetett megmaradni mellette, olyan izzadtságszagú volt 😥 A haja meg állandóan zsíros, szóval a fürdés nem lehetett az erőssége. Gondoltam, hogy talán betegség okozza nála a szagot annak ellenére, hogy fürdik, de a zsírban úszó haj elég árulkodó volt sajnos.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2023. aug. 11. 16:50
Esetleg, hogyha pl büdik
13. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 11. 16:49
És ez milyen téren érinti a te életedet?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 11. 15:40
A vicc, hogy átlag feletti fizut keres mindenki, papíron jó hely, mondjuk jó negyedben is. Az otthonom is, de ennek ellenére látok amit látok sajnos. Az a gyomorforgató, hogy rálátok még a fizetésükre is. Tehát lenne miből...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook