Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igazságtalanság a vizsgán.. fórum

Igazságtalanság a vizsgán.. (beszélgetős fórum)

1 2
2012. jún. 27. 21:48
üdv a való világban...
20. c1e9612cd3 (válaszként erre: 19. - Hellgirl35)
2012. jún. 27. 21:47

mondom, nekem (és azt hiszem, sokan vagyunk még akik így gondolják), nme kell ezt a részét bemutatni....

Hidd el, a felsőoktatásban több iylen van, mint a középsulikban!

Csak a kitartásoddal tudod bizonyítani az ellenkezőjét, a tanárnak is (évek múlva a szemébe röhöghetsz), és magadnak is! Csak a tovább, a jövő fog újra feltölteni, egyébként ezen fogsz rágódni, keseregni sokáig még! Uhogy hajrá!

19. hellgirl35 (válaszként erre: 16. - C1e9612cd3)
2012. jún. 27. 21:45
Biztos igazad van,de most úgy érzem semmibe vették a tudásom..
18. c1e9612cd3 (válaszként erre: 15. - Hellgirl35)
2012. jún. 27. 21:42

mi lenne! Személyes tapasztalatod van! Felkészíted rá a gyereket is, h ennél a tanárnál nme az osztályzat számít! És ezt te is tudni fogod... ennyi!

Viszont cserébe, lehet megutálja a magyar nyelv- és irodalmat... ez viszont már a tanár sara... Amúgy meg van egy oylan is, h szülői munkaközösség.... Akkor pedig majd léptek, ha úgy van!

17. hellgirl35 (válaszként erre: 14. - Chipmunk1985)
2012. jún. 27. 21:42
Ha érettségiztetsz,akkor tisztában vagy vele,hogy úgyis én húznám a rövidebbet!
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Hellgirl35)
2012. jún. 27. 21:40

amúgy, maximálisan tudom, milyen érzés... csalódottság, düh, minden iylesmi játszik iylenkor.... Kaptam én is azt anno szigorlaton, miután elmondtam a saját tételem, és utána számszerűleg még 7 kérdést feltett, amiből volt oylan, amit állítólag csak én tudtam az egész évfolyamban megválaszolni (tanár mondta, és kis létszámú évfolymnál), viszont az utolsó kérdésére nem tudtam úgy válaszolni, ahogy ő szerette volna. Értékelés:

- Hát XY, az A tételét 5-re tudta, B tételét 5-re tudta, C tételét, kicsit gyengébben, de ez most 1-es.......

Pfffff..... akkor jelentek meg az első ősz hajszálaim.... A pót szigorlatról egy konkrét kis idegösszeomlással jöttem ki (nem bírtam a szemétkedését...)

Fel a fejjel, iylen van! De túléljük, és bebizonyítjuk, h mi jobbak vagyunk, és nme törünk meg! :)

15. hellgirl35 (válaszként erre: 10. - Mandarinmandarin)
2012. jún. 27. 21:40
Tudom,de a kislányom is ebbe az iskolába tanul és már előre félek mi lesz,ha ez a nő fogja tanítani!
2012. jún. 27. 21:36
én érettségiztettem, szóval a másik oldalon ültem,de nálunk nagyon kedves és segítőkész volt az elnökasszony és a kollégák is mindannyian. miért nem fellebbeztél???????
13. hellgirl35 (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2012. jún. 27. 21:36
Igen megnéztem,73 pont lett a magyar..
2012. jún. 27. 21:35

Sziasztok!

Én is most érettségiztem,felnőtt fejjel.Nekem a magyar 70 pontos lett,azt hittem a szóbelivel(ami szerintem jól sikerült) meglesz a 4-es.De csak 3-as lett.Engem is bántott a dolog,de már nem zavar.Továbbtanulás?? Menni fog.A tanár aki vizsgáztatott meg le van tojva:)

2012. jún. 27. 21:35
lesz ez még rosszabb is.. sajnos tudnék mesélni hasonló történeteket egyetemi szinten.
2012. jún. 27. 21:34
Gondolj arra, hogy milyen jó életed van, család, barátnő/feleség , gyerek, meg mi minden áll még előtted. Ő meg ott fog rohadni 10 év múlva is, és sosem lesz belőle más, mint egy tanár, akit utálnak.Kerekedj felül! Te legyél más! Most tudom, hogy rossz, de előre kell nézni! Sajna az élet minden területén vannak ilyenek, kik visszaélnek a "hatalmukkal"
9. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Hellgirl35)
2012. jún. 27. 21:30

a továbbtanulástól ne vegye el a kedved! Ilyen tanárok mindig is voltak, és lesznek is! Sajnos a felső oktatásban is nyüzsögnek! Hazugság, és ámítás lenne ezt letagadni. Viszont azt ne felejtsd el, h csak magadért tanulsz, és a tudásod nem elvehető dolog! Akár miylen osztályzatot is kapsz, az mindig a te érdemed! És bizony gyakran van, h nme az osztályzat a lényeg önmagában, hanem az, h kinél, hogyan kaptad azt!

Tanulj, tanulj, tanulj! Meg nme bánod soha!

8. Pen80 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2012. jún. 27. 21:29
;)
2012. jún. 27. 21:28
Nem lehet ellenük tenni.Élvezi a "felsőbbrendűségét". Ha mégis szólni mersz,tuti te húzod a rövidebbet.Most már beolvashatsz neki,hiszem már kezedben van a bizonyítvány.Némiképp talán enyhíti a dühödet.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hellgirl35)
2012. jún. 27. 21:28
Egy magyar 4-es csak nem veszi el a kedved a továbbtanulástól?
5. Pen80 (válaszként erre: 1. - Hellgirl35)
2012. jún. 27. 21:28

Ilyenek mindenhol vannak :(

Én nem vagyok haragtartó típus, de nekem volt olyan eset, ami 10 éve történt és a mai napig nem tudom elfelejteni annak a tanárnak. :S


Ugyanakkor én azt tapasztaltam, hogy azért a többség nem ilyen, úgyhogy emiatt a barom miatt ne add fel a továbbtanulási terveidet.

2012. jún. 27. 21:27
Mármint a dolgozatot megnézted-e? a pontozást.
2012. jún. 27. 21:26

Mit jelent, hogy jól sikerült az írásbelid? hány pontos lett?

Megnézted?

2. trapiti (válaszként erre: 1. - Hellgirl35)
2012. jún. 27. 21:26

Szia!

Nagyon nagy dolog, hogy felnőtt fejjel végigcsináltad!!! Szerintem ne hagyd hogy elvegye a kedved, ilyenek mindenhol vannak :( Viszont ez a té életed, ha szeretnél továbbtanulni, akkor tedd meg, ne egy ilyen alakon múljon!!!

2012. jún. 27. 21:24
Nincs 1 hete hogy érettségiztem felnőtt fejjel,munka és család mellett.Jól sikerültek az írásbeli vizsgáim,nagyon sokat tanultam és készültem a szóbelire is.Sajnos a magyar tanárunk csupa rosszindulat,aki év közben és most a vizsgán is mindent elkövetett,hogy "lehúzzon" bennünket...sikerült neki.Néhány pont kellett volna magyarból az ötöshöz,ehhez képest éppen meglett a 4-es.Nehéz tételt húztam,de nem okozott problémát simán ment.Legnagyobb meglepetésemre a végén,közel nem azt kaptam amit vártam és érdemeltem volna,persze ezzel nem voltam egyedül.Nagyon rosszul esett és nagyon bánt,nem tudok örülni a bizonyítványomnak.A legrosszabb és legszomorúbb az egészben,hogy nem én vagyok az első,sem az utolsó akinek ez a tanár megkeseríti az életét.Valamiért ebben leli örömét,visszaél azzal,hogy nem lehet és nem is tud ez ellen tenni senki!Vagy mégis?Kérlek adjatok valami ésszerű tanácsot!Szerettem volna tovább tanulni,de egyenlőre elvette tőle a kedvem..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook