Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Igaz, hogy az " idősebb" nőknek a világosabb hajszín, ésa rövid frizura az előnyös? fórum

Igaz, hogy az " idősebb" nőknek a világosabb hajszín, ésa rövid frizura az előnyös? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. ápr. 19. 13:04
nem allitanam mindkettot,mert egy ismerosomnek nem all jol a szoke haj,most hogy oregebb es elotte kozepbarnaszinu volt a haja,de a rovid haj ezt elismerem igy igaz,nekem is sokaig hosszu hajam volt,de unalmas is annyi ev utan esa a rovid pluszban jobban is all.
30. 417e3721e3 (válaszként erre: 29. - 8c73a5832e)
2009. szept. 12. 15:02
ÓÓÓ az csak 1 év:)
29. 8c73a5832e (válaszként erre: 28. - 417e3721e3)
2009. szept. 4. 15:09
Köszi! Csak azon valóban fiatalabb is voltam,mert tavaly nyáron készült.:)
28. 417e3721e3 (válaszként erre: 24. - 8c73a5832e)
2009. szept. 3. 19:26

szia:)

Nekem a hosszúhajas képed tetszik legjobban,nagyon fiatalos vagy azon is,sőt!

27. 31bc25d879 (válaszként erre: 24. - 8c73a5832e)
2009. szept. 3. 18:55
Véleményem szerint a barna rövid áll a legjobban: fiatalos, divatos, egyszerű, könnyen kezelhető:-)
2009. szept. 3. 18:48
Köszi szépen. Azt hiszem ennél maradok! De legalább már nem úgy halok meg, hogy nem próbáltam ki a szőkét!:))
25. chewy
2009. szept. 3. 15:59
Szia Ginike!Szerintem a rovid barnaval nagyon klasszul nezel ki!Mindenkeppen barna.
2009. szept. 3. 13:01
Aki akarja nézze meg a képeimet,melyik állt jobban-azt hiszem van fent rövid barna hajjal is képem, de ha mégse, pótolom.:)
23. cel
2009. szept. 2. 21:03
Persze, hogy igaz, azért is őszülünk meg:)) Az már csak elég világos:)
22. MelisUK (válaszként erre: 12. - Havasigyopár)
2009. szept. 2. 14:47
Miért lenne kiábrándító a hosszú ősz haj? Több fiatal nőt is láttam őszre festett hajjal és gyönyörűek voltak. Idős hölgyeknek is nagyon jól áll a hosszú ősz haj, ha mellette jól néznek ki, fittek, szép a bőrük, ha nem hanyagolták el magukat az évek folyamán. Ha ápolt és fitt valaki, akkor az nem lehet kiábrándító, hanem csakis szemet gyönyörködtető.
2009. szept. 2. 14:44
Sok férfi épp azért retteg a házasságtól, mert utána sok nő elég hamar megszabadul a hosszú hajtól.
2009. szept. 2. 14:42
Nem igaz. Ami inkább helytálló, az az, hogy a dundi nőknek általában jobban áll a rövidebb haj (hangsúlyozom, általában, nem mindig!) és sajnos a nők java része nem figyel oda magára és igencsak dundi lesz a kor haladtával, így általában jobb nekik a rövidebb haj. De hogy a szín világos legyen-e? Ez szeritem hülyeség, kinek milyen szín áll jól, nemtől, kortól, testsúlytól függetlenül.
19. chewy
2009. szept. 2. 06:32
sziasztok...hat nekem az is problema hogy igazabol mit jelent az idosebb szo....Amikor 16 voltam,akkor a huszoneveseket is idoseknek hivtam,most 43 vagyok es rajottem hogy a hatvanasok is fiatalok,sot mar lattam idos huszonevest es fiatal nyolcvanast....Egesz eletemben hosszu es sotet hajam volt.Most a leghoszabb amugy es nem erzem,hogy oregitene.Szoke nem hiszem hogy lehetnek,a voroset mar probaltam(na de engem pl az oregit egy kicsit)de azt hiszem tenyleg tipus kerdese,hogy kinek mi all jol es nem lehet altalanos szabalyt hozni,hogy 45 eves koraban mindenki hordjon rovid frizurat.Mosoly,nevetes,aktiv elet,szerelem,sex,sport,gyerkocok...hosszu setak....es mindenki fiatal marad :-)
2009. máj. 11. 15:21
Próbálgatom....
2009. máj. 11. 06:34
Próbáld ki a sötétet és a világosat is,és ráfogsz jönni:))Legfeljebb azt mondja a környezeted,hogy 10 évvel öregebbnek nézel ki,illetve letagadhatsz korodból.
2009. máj. 10. 22:04
A hajszinben nem tudok állást foglalni, de a rövid frizura az idősebbeknek előnyösebb, de a hosszú haj feltűzve is.
15. a6d5a14c21 (válaszként erre: 12. - Havasigyopár)
2009. máj. 10. 20:26

mi azon a kiábrándító?

a dédmamám még 84évesen is gyönyörű majdnem derékig érő hosszú és erős hajjal rendelkezett.Mindig gyönyörű kontyokba fogta össze,és örömmel fésülgette reggel-este,mert jobb esetben még 84évesen is(persze ha a mentális állapota is megengedi az illetőnek)szeret egy nő szép,ápolt lenni,már amennyire ezt még a ráncok és a kor megengedi.Nem koptatta el a női hiúságát az idő és a sok gyötrelem sem ami érte a hosszú évek során,és büszke volt a szép hajára na meg persze arra,hogy még ennyi évesen is imádott szép ruhákat hordani(varrónő volt)és adott magára!

14. M_Marcsa (válaszként erre: 12. - Havasigyopár)
2009. máj. 10. 19:51
Mit jelent a korának megfelelő frizura?
13. 8c73a5832e (válaszként erre: 11. - Tixtina)
2009. máj. 10. 16:08
Hát ez a veszély nem fenyeget, mivel ha hiszitek, ha nem én még sohase voltam szoliba!:) Amúgy az arcom hálIstennek még nem ráncos, telt,és sima. De ilyesmi volt akkor is, amikor 52kg voltam,30 évesen,mondjuk pár év már eltelt azóta...)De igazából nem akarok én tininek kinézni, vállalom a koromat. 40 éves vagyok , van egy felnőtt, és egy majdnem felnőtt gyermekem...
2009. máj. 10. 12:49
A hosszú ösz haj kiábránditó,ha valaki idös akkor viseljen korához megfelelő frizurát.!
2009. máj. 10. 11:40

Nem minden eetben igaz.Attól is függ,milyen az illető arca.Mikor szőke voltam,jóval idősebbnek néztek,mint most a sötétbarna-majdnem fekete hajjal.

Ami öregít, az a sok UV sugár.-nap,szolárium.Összeesik,ráncosodik a bőr.

Nem a hajszíntől nézünk ki idősebbnek-hanem a bőrünktől.Vigyázni kell,hogy megőrízzük a rugalmaságát a lehető legtovább:)

10. noemi1207 (válaszként erre: 8. - A6d5a14c21)
2009. máj. 10. 08:52
Ezzel én is így vagyok.Sosem szerettem a rövid hajat,most 43 éves vagyok,de azért mert úgymont rövidnek illene lenni,nem fogom levágatni...Egyébként nekem is egyszer volt rövid hajam ,ráadásul a ballagásomra vágta le a fodrász.Hiába mondtam előtte,hogy ne legyen rövid,hát szinte sírógörcsöt kaptam,el sem akartam menni a ballagásra.Éppen ezért ritkán járok fodrászhoz,mert valamiért néhány fodrásznak az a mániája,hogy a vendég akarata ellen tegyen!
2009. máj. 10. 08:50
Ismerősöm anyukájának fenékig érő, dús, enyhén hullámos fekete haja van és fiatalos vele így is, olyan 55körül van a nő. Csak sokat sportol. Így kell magad fiatalon tartani, nem csak a hajjal. :) Amúgy sztem egyik sem igaz, egyénfüggő kinek mi áll jól. :)
2009. máj. 10. 08:21

Szerintem ez nem igaz.Legalábbis nagyon sok nőnek olyanok a tónusai,vonásai amik miatt nem illik hozzá a világos haj.Ha nem állt jól neki 30-40 évesen,akkor majd jól fog 50évesen?


A hosszú hajnál ugyanez van.Világ életemben hosszú hajam volt,kivéve egy alkalmat,amit azóta is bánok.Az én arcformám,stílusom nem megfelelő egy rövid hajhoz,nem hiszem,hogy 60éves koromban hirtelen jól kezd majd állni és ledob rólam 20évet..

2009. máj. 10. 08:21
Levágattam a vállig érő hajamat, most pedig valami egész rövidet szeretnék.Valami vagányat:)
2009. máj. 10. 08:19
A világos az igaz,a haj hosszúságát meg szerintem a fejforma is meghatározza.Egy nagyon kerek fejnek nem biztos,hogy jól áll egy rövid haj,ami még jobban kerekíti.Szóval az utóbbi nagyon nem igaz.
2009. máj. 10. 08:14
A világos igaz, a rövid nem.
2009. máj. 10. 08:13
Ami biztos, hogy a vilagosabb hajszin fiatalosabba tesz, persze akkor nem minden esetben, ha eredetileg sötetebb a hajszin pl. sötetbarna.
2009. máj. 10. 08:09

Az igaz, hogy a világosabb hajszín fiatalossá tesz. Gondolj bele, amikor a fiatalok feketére festetik a hajukat. Egy idő után öregebbnek néznek ki.


A rövid pedig nem hiszem, hogy igaz. Lehet idősebb hölgynek hosszú haja és jól is áll neki. Mondjuk az nem mindegy, hogy milyen hajtípusa van: ha vékony, szálú és kevés, akkor bűn ronda tud lenni.

2009. máj. 10. 08:08
Azt mondják , hogy a világos hajszín fiatalít,és a hosszú haj csak a fiatalabb nőknek előnyös.:)Szerintetek is?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook