Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fekete hajból világosabbat. Módszerek, tapasztalatok? fórum

Fekete hajból világosabbat. Módszerek, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


19. Ekka
2009. júl. 10. 14:14

Nem tudom honnan szeditek ezt a "fekete hajfesték milyen káros, rákkelt stb. stb." ???

Régebben így volt, de ma már olyan modernek a festékek, hogy teljesen mindegy, hogy feketére, szőkére, barnára v. vörösre fested-e a hajad. A fekete sem károdabb mint a többi!

Nekem lassan 10 éve fekete a hajam, nem károsodott, nem roncsolódott. (igaz most rövid, de volt hosszú is, és ugyanilyen szép volt mint most)

Én 1x világosítattam ki a hajamat. Nem lett totálkáros, de szép sem.

Azért az nem mindegy, hogy festett hajat akartok világosítani v. eredetit;)

18. Csigusz 79 (válaszként erre: 15. - 24584533ce)
2009. júl. 10. 13:57
Ami már eltört az csak tovább törik ha nem vágatod le,ez van.
17. aniko0909 (válaszként erre: 6. - 3e5b3adf5a)
2009. júl. 10. 13:26

Szia:)

A színleszedő szernek a neve:Colore Move, egy olasz termék, ami anélkül szedi le a színt a hajdról, hogy roncsolná.

Sok sikert,üdvözlet:)

2009. júl. 10. 13:23

Sziasztok!

Nekem egyetlen egyszer volt fekete a hajam, néhány napig...:S A fekete-ami a legdurvább,legkárosabb, rákkeltő anyag- leszedése a legnehezebb, és két módszer létezik rá. Az egyik, amit leszívatásnak hívnak, de a fodrászok többsége nem vállal felelősséget a haj egészségéért, mert nagyon nagyon roncsol, teljesen megtöri a haj belső szerkezetét, szóval nagyon káros.

A másik módszer, egy olasz anyag, amit Colore Move-nek hívnak, ami ugyan lassan szívja le a színt, de egyáltalán nem károsít, sőt a haj nagyon kellemes selymes lesz tőle, de többfordulós, és órákig tart.

Nekem ezzel a szerrel lett leszedve a szín a hajamról, nem roncsolódott, szép fénye lett tőle,de azt megtanultam, hogy soha többé nem teszek semmi színt a hajamra...

15. 24584533ce (válaszként erre: 14. - Pocy88)
2009. jún. 8. 18:40
Na ezt ,hogy csináltad? Az én hajam totál tönkre ment! Seprűs,durva,töredezett lett.Tudtok valami jó praktikát arra,hogy ne törjön tovább?S.O.S
14. Pocy88
2009. jún. 8. 13:01

Sziasztok!

Nekem kékesfekete volt a hajam. Nem vállalta el egy fodrász sem hogy leszívatja, ám mégis találtam egyet. Most már minden festék befogja a hajamat és nem lett rosszabb a hajam minősége sem.

2009. jún. 8. 12:15

Vikike79 - fodrász- írta, megosztom veletek:

"Az összes dobozos festék befeketedik. A fodrász festékből is ha világosabbat akarsz,akkor 6-os árnyalatnál ne legyen sötétebb,ezt a fodrászkellékes fogja tudni ha nála vásárolsz és kéred a segítségét. A színleszedőt fodrászkellékesnél kapod meg,de vigyázni kell vele,mert szépen leszedi,de ha maradt még festékpigment a hajadba és ráfested világosabb festéket,vissza jön a sötét szín!Én ezért kicsit alászoktam szőkíteni gyenge hidrogénnel (3%),ha még világosabbra akarod mint ahogy a színleszedő leszedte akkor 6%-os hidrogénnel kell leszőkiteni egy kicsit. De át kell festeni a színleszedés után, mert visszaoxidálódik a régi szín!"

2009. jún. 7. 20:06
Ha adhatok egy jó tanácsot:semmiféle képpen ne szívasd le,ne használj színleszedő izéket,szőkítőporokat vagy ilyesmiket.Én tönkre tettem a hosszú ,hullámos,egészséges,sötét hajamat,mert világosabb akartam lenni.Eltöredezett ,pár cm-esekre tört a fejem teteljén,iszonyúúúúúúú.Most siratom a szép régi hajamat.Semmilyen hajpakolás nem segít.A 3. hozzászólás írójának igaza van!
11. Nina74 (válaszként erre: 5. - Andycica87)
2009. jún. 7. 16:12
Ez érdekelne engem is.
10. Anaksunamun82 (válaszként erre: 9. - 2df174aa9c)
2009. jún. 7. 15:31
Nem montam,hogy fodrász :) Csak ő csinálja a hajam... Köszi a segítséget
9. 2df174aa9c (válaszként erre: 8. - Anaksunamun82)
2009. jún. 7. 13:21
Elég érdekes, hogy fodrász létére nem tudja... Nézd meg a "Fodrász vagyok, segíthetek?" topicot, ott írtak erről.
2009. jún. 7. 13:06
Engem is nagyon érdekelne ez a szinleszedő izé. Holnap szeretnék valamit csináltatni a hajammal, a barátnőm a fodrászom és ő nem tudja sajnos,h mi ez a cucc, ami leszedné a festéket.
2009. jún. 7. 09:31
Erre a szinleszedöre en is kivancsi vagyok. Igaz nem all szandekomban kivilagositani most, de soha nem lehet tudni mikor jör ra az emberre.
6. 3e5b3adf5a (válaszként erre: 5. - Andycica87)
2009. jún. 7. 09:20
Annak a színleszedőnek mi a pontos neve? Hol lehet kapni? Mennyibe kerül? Ja, és azután rögtön festeni is kell? Köszi!
2009. jún. 7. 08:57
Lehet feketéből világosabbat!Nem kell leszívatni!Már van egy színleszedő,amivel el lehet távolítani és nem roncsolja a hajad!
2009. jún. 7. 08:37
Szerintem melíroztasd ki úgy nem annyira gáz a lenövés sem!Feketébe meg rakathatsz tök jó melírszíneket pirosat pinket kéket:-))
3. 2df174aa9c (válaszként erre: 2. - 88e297a0b8)
2009. jún. 7. 08:10

És akkor maradjon örökre fekete?:)

Ha sötét az eredetije,akkor nem olyan vészes a lenövés. Én inkább lenöveszteném, mint a leszívatás, azzal tönkrevághatja a haját.

Amúgy a lenövés mindenhol látszik, még ott is, ahol csak árnyalatnyi a színkülönbség. Szerintem az sokkal rondább, amikor valaki barna, aztán szőke a festése,és úgy növeszti le.

2009. jún. 7. 08:00
Én nem tenném, őszintén, nagyon csúnya, mikor lenő.
2009. jún. 7. 07:58
Fekete hajból világosabbat. Módszerek, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook