Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek jól állna a világosabb bőrhöz ez a hajszín? fórum

Szerintetek jól állna a világosabb bőrhöz ez a hajszín? (tudásbázis kérdés)


3. msblair17 (válaszként erre: 2. - Pemete)
2013. dec. 5. 21:03
Én már régóta szemezek a vörösekkel, de most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy melyikre esik a választásom. De azért majd egy fodrász véleményét is megkérdezem, köszönöm a válaszod. :)
2013. dec. 5. 20:50

Szia!

Nekem is világos bőröm, sötétbarna hajam, és zöld szemem van. Nekem volt világos, rézvörös a hajam, én imádtam, volt sötétebb is, azt is szerettem, de a világos jobb volt. Csak az nagyon tönkreteszi a hajat, mert ahhoz ugye világosítani kell, és nekem csak akkor lett olyan szép rézvörös, mikor előtte teljesen ki lett szőkítve a hajam., viszont ettől meg elkezdett töredezni a vége, meg elvékonyodott.

2013. dec. 5. 20:37

Sziasztok!


Decememberben szeretnék kicsit megújulni, és arra gondoltam, hogy a hajjamal kezdem. Eredetileg sötét barna hajam szeretném vörösre festetni, illetve vöröses rezes árnyaltúra. Én ezt úgy képzeltem el, hogy amikor fény éri akkor vörösesebb, de amúgy egy barnásabb árnyalata lenne.

Világos bőröm van, és zöld szemeim és nem tudom, hogy inkább a sötétebb vörös árnyaltok felé menjek el, vagy maradjak az elképzelésemnél a rezes vörösnél? Szerintetek jól állna a világosabb bőrhöz ez a hajszín? :)

(A képen a 8/43-as árnyalat tetszik nagyon.. :)


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook