Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz az a mondás miszerint a részeg ember mindig őszinte? fórum

Igaz az a mondás miszerint a részeg ember mindig őszinte? (beszélgetős fórum)

1 2
15. bec1f7f165 (válaszként erre: 1. - Tanus)
2009. nov. 5. 16:01
Szerintem a mondás csak úgy lehet kb. helyes, hogy részeg ember őszinte, de kuuurv@ nagyot tévedhet.
2009. nov. 5. 15:57
Sokfele reszeg ember van , elöfordulhat a tulzott öszinteseg IS :)
2009. szept. 1. 17:32

Szerintem igaz!

De az is, hogy részeg emberben és az idegen kutyákba nem szabad megbízni.

2009. szept. 1. 16:52
igen...................
2009. szept. 1. 15:38

A gyerekek, meg a részegek is hazudnak.


Annyi, hogy a részeg embert nem izgatja a tetteinek a következménye.Nem olyan gátlásos, és sok mindent megtesz, amit józanon sohasem tenne.


Lehet, hogy csak sokat ivott, és így jobban tetszettél neki, gondolta, hogy ha szerelmet vall, akkor jó lesz nálad.:)

2009. szept. 1. 11:31
A részeg ember nem őszinte, csak gátlástalan.
2009. aug. 31. 21:09
Szerintem igaz!! Van egy nagyon jó barátom, aki csak kissé illuminált állapotában mond el olyan dolgokat, amit józanon sosem engedne meg magának. Fura, de mindig így van. Tudom, hogy szeret, de józanon sosem vallaná be, de ittasan nem tud lakatot tenni a szájára, és én csak mosolyogni szoktam rajta.. :))
2009. aug. 31. 21:07
Ha valaki hazudik, az a pia hatására még gátlástalanabbul teszi. Ha még tud beszélni, akkor annyira még nem részeg, hogy ne tudjon gondolkodni...egy szavát sem hinném.
2009. aug. 31. 21:02
Nem,csak gátlástalan.
2009. aug. 31. 21:00
Általában azt sem tudják,mit beszélnek,és sokszor nem is emlékeznek rá,mit mondtak...
2009. aug. 31. 20:48

Lehet hinni csak nem mindenkinek.

Aki józanul hazudós, részegen még hazudósabb.

Van még olyan is, hogy amit részegen mondott másnapra megbánja, vagy szégyelli.

Ha becsületes jóravaló ember az illető akkor higyj neki.

2009. aug. 31. 20:43
Szerintem az attól függ, hogy mennyire részeg... ha nagyon akkor igen, de ha csak kicsit akkor nem....a gyerekekről meg annyit, hogy Rengeteg gyerek hazudik... ez nem általános... jó, nem azt mondom, hogy nem mondanak igazat, de vannak kivételek.
2009. aug. 31. 20:39

Igen, nagyobb bátorságot kap az ember, de vigyázni kell ezzel,képesek a részeg emberek (és a gyerekek is nagyot mondani).


Ha egy barát szerelmet vall, szerintem lehet őszintének venni, de elég "veszélyes"... Valamikor érdemesebb erről "elfelejtkezni", mondván ááá, csak részeg volt...


Neked kell igazából eldöntened!

2009. aug. 31. 20:38
a mondás is sántít, de nem örülnék-tem volna, ha részegen vallanának szerelmet. A mondásokról ennyit: Nincs csúnya nő, csak kevés pia. :-)
2009. aug. 31. 20:34
Szerintetek egy részeg embernek lehet hinni?Ha valaki józanon a barátod de ha iszik pár pohárral és szerelmet vall akkor mennyire lehet hinni annak ? Van egy mondás mi szerint a részeg meg a gyerek mindig őszinte.Lehet, hogy egy kis alkohol hatása alatt kimeri mondani az ember azt amit józanon nem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook