Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idősebb férfi fórum

Idősebb férfi (beszélgetős fórum)


2019. febr. 24. 21:10
más generáció más fizikum
28. kristo_f (válaszként erre: 27. - 9f9aa0ac88)
2019. febr. 24. 21:05

a múlt hónapban elhunyt"


Nyugodjon békében!

A kivételesek szerencsések!

27. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 25. - Kristo_f)
2019. febr. 24. 20:54
Egyetértek.Az utolsó sorhoz:Vannak kivételek.Én és a párom azok voltunk,mind a ketten elváltunk és igaz már nem középkoruan de egymásra találtunk.Csodás volt a párkapcsolatunk,sajnos a Kedvesem a múlt hónapban elhunyt.Hálás vagyok a sorsnak,hogy megadatott ez a boldogság....A Nagy korkülönbségre,valóban igaz,csak később jön ki.Hogy is mondják? Mig dúl a szerelem addig minden szép,de az nem lehet tudni,hogy az idő mit vesz ki belőlük.Nagyon szépen írta: a nő addig nő mig él.Sok férfi másként vélekedik,de én egyetértek önnel és pontosan értettem mire gondol.Azért a nagy korkülönbséggel kötött házasságok ritkák,kapcsolatban előfordul de valóban ,a házasság azért más.Bár manapság úgy vannak vele.Amig tart ,tart.Végül is ha nincs kötöttség,igazuk van.
2019. febr. 24. 20:39
Egyetertek veled,de jelen esetben en 23 vagyok,nem 40.
2019. febr. 24. 19:54

Örök visszatérő téma a nagy korkülönbség

Ha a nő idősebb akkor a férfi fog tinik után kustorogni, ha a férfi akkor meg a nő

Tetemes korkülönbségbe tessék belegondolni, ha a férfi mondjuk 70 vagy több, míg a nő 50 éves

Tudom vannak példák öreg férfi fiatal szeretőre, de a házasság nem igy működik

A nő ott marad kielégitetlenül ami megrontja a kapcsolatot, örök feszültség forrása lesz.

Egy nő addig nő amíg él, a férfinél nem igy van.


A korai özvegységet már nem is emlitem. A férfi átlag életkor jóval alacsonyabb a nőinél

Új kapcsolatot 40-60 évesen már nem lehet kialakitani

24. 3cf49e4bfe (válaszként erre: 1. - Dcd3dee496)
2019. febr. 9. 16:55
A te életed. Azt csinálsz, amit akarsz. Ne más mondja meg, mi a normális. Hajrá! :D
2019. febr. 9. 16:24
Bevallom en sem gondolnam,hogy komoly kapcsolat lehetne,viszont egy lazább kacsolat igen. A szüleim veleményétől tartok egy kicsit,na meg persze a környezetemétől.
22. Scherlock (válaszként erre: 1. - Dcd3dee496)
2019. febr. 3. 15:37

Ha csak tetszik, az nem sok. :)

Elmúlik :)

Felesleges előre gondolni bármi is.

2019. febr. 3. 15:10

Én azt mondom és mindig is mondtam, hogy tönkre mehet egy kapcsolat úgy is hogy a felek közel ugyan annyi idősek és úgy is ha sok év van valamelyik fél javára.Ha valaki nem passzol a másikhoz, az előbb utóbb úgy is kiderül. Nekünk sem jósoltak sokat,de nem foglalkoztam másokkal. És soha nem érdekelt ki mit gondol, beszél rólunk.

Volt, hogy a férjem munkahelyere beugrottam, a férjem éppen kiszolgalt és mondták neki "de csinos lányod van" mire mi csak egymásra somolyogtunk a férjemmel 😊

2019. febr. 3. 15:02
A férjem és köztem 17 év van a férjem javára. Semmi baj a kapcsolatunkkal /házasságunkkal.9 éve működik,teljesen megertjuk, kiegeszitjuk egymást.ő a másik felem, barátom, társam, szerelmem, egyszóval minden. És ez kölcsönös.
19. Sirga
2019. febr. 3. 13:01
Szandi 16 volt, Bogdán Csabi 32 ... Ma is együtt vannak. Számomra ők a bizonyíték arra, hogy működhet, akár hosszú távon is. Egyébként nem hinnék benne. :)
2019. febr. 3. 12:20
A sógornőm 25 volt, mikor férjhez ment. A sógorom 46. 13 évig voltak együtt, született 2 gyerekük, és elváltak. Sógornőm egy fiatalos 42 éves nő, a sógorom pedig olyan, mint egy német nyugdíjas (az uram szerint) 63 évesen. Két külön világ.
2019. febr. 3. 11:48
Èn ismerek olyat ahol a lány22 èves a pasi 45. Nagyon jól megvannak èvek óta ilyen is van.
16. dcd3dee496 (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
2019. febr. 3. 09:19
Igen,a csaladban is van egy pár,ahol a nő 33,a férfi 53. De jól tartja magat. Gyerek is van. Van akinek működik,van akinek nem.
2019. febr. 3. 09:08
Czeizel Endrének 43 évvel volt fiatalabb a szeretője. Élni tudni kell.
14. 300c83c7b2 (válaszként erre: 1. - Dcd3dee496)
2019. febr. 3. 08:02

A szomszédom 26 éves lánya egy 40 feletti férfihez ment feleségül. Nem tudom pontosan hány éves a férfi, de kinéz vagy 50-nek is. Már régóta tart a kapcsolatuk. Ez előtt a férfi előtt is idősbb barátja volt. Mondjuk nála tuti az apakomplexus.

Ismerek egy családot, ott főiskolai tanár volt akkor a férj, mikor összejött a leendő feleségével, aki a növendéke volt. Kb. 25 év a korkülönbség. Azóta 5 gyerekük született, boldogan élnek.

Nem tudhatod előre, de szerintem inkább a saját korosztályodban keresgélj. A kisebbik lányos is 23 éves, engem azért kiverne a víz, ha egy 40-es pasival jönne haza.

13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Dcd3dee496)
2019. febr. 3. 07:24

40-en felüli férfiak többségének már családja van. Erről nem írtál.

Tetszik. Mi tetszik, ha még nem is ismered?


Nekem ez úgy tűnik, mint egy tinis rajongás egy jóképű színész vagy zenész iránt. Vagyis a személyiségfejlődésed nem a korosztályodnak megfelelő.

Komplexusai pedig mindenkinek vannak. Azt saját magadról nem állíthatod, hogy nincs, mert az ember elfogult magával kapcsolatosan.

[link]

12. Mo-Ma (válaszként erre: 1. - Dcd3dee496)
2019. febr. 3. 00:15

Röviden? Fordítsd más felé a figyelmedet! Csak szívás lehet belőle.

(Minden tekintetben...:))

2019. febr. 3. 00:10
Működhet is.
2019. febr. 3. 00:03

Volt osztálytársam nála vagy 25-tel idősebb tanárához ment férjhez. A pasinak volt 3 nagy gyereke. Azt nem tudom, miatta vált-e el vagy már elvált volt.

A lényeg: kb 20 évig boldogan éltek együtt - egy fiuk született, még a házassákötésük előtt fogant, az biztos :-) -, aztán a férfi meghalt. Egy nagyon jó kiállású, művelt, intelligens pasas volt.


Két évre rá az osztálytársnőm hozzáment egy osztálytársunkhoz, akinek szintén kamaszkoron túli gyerekei voltak. Arra sosem kérdeztem rá, a srác feleségével mi lett (vsz nem halt meg, azt mondta volna; biztos elváltak, de hogy mikor és mi okból, szintén nem firtattam).


Szóval működhet jól is.

9. 04424e865e (válaszként erre: 1. - Dcd3dee496)
2019. febr. 2. 22:25

Tíz-tizenöt év múlva fog kijönni a probléma ami a nagy körkülönbségből adódna. Te még egy ereje teljében lévő, aktív nő leszel, még a párodon már jelentkeznének az öregedés jelei. Más lenne az érdeklődésetek is.

Persze ez csak az én véleményem, a döntés a kezedben van.

8. Ildi
2019. febr. 2. 22:20
egy idö után kiütközik a korkülönbbség. az érdeklödési kör is más .
2019. febr. 2. 22:18

Én 25 voltam a pasi akkor Kb 45....csak azért nem maradtunk együtt mert volt felesége. Mire el alt nekem lett komoly.... 😞 De azért a mai napig imádom. Jó látni, jó pár szót váltani vele.

Viszont eltelt 14 év és bizony rajta már nagyon fogott az idő vasfoga.

El gondolkodtam rajta vajon működött volna?

De azért ne hagyd ki

6. 8c6da3d030 (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2019. febr. 2. 22:13
Általában nem tart sokáig az ilyen kapcsolat, szóval belefer a sima tetszés. Majd a végén mindegyik talál korban hozzá illőt.😊
5. dcd3dee496 (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2019. febr. 2. 22:12
Igen, de ez (még) nem egy párkapcsolat
2019. febr. 2. 22:08
A tetszés nagyon kevés egy párkapcsolathoz.
2019. febr. 2. 22:01
Amúgy ennyi idősen ebben az időben miért ide írsz, miért nem mész bulizni? Az jobb elfoglaltság. 👍
2019. febr. 2. 21:59
Ha tetszik neked, és te is tetszel neki, akkor bele kell vágni. Nem kell tovább ragozni.
2019. febr. 2. 21:47
Jelenleg 23 éves vagyok, a férfi aki tetszik, viszont 40-en felül van. Egyszerűen tetszik nekem, tudom, hogy nem sok jót jósolnak egy ilyen párkapcsolatnak. Pozitív kommentek, tapasztalatok? Mellesleg nincs apakomplexusom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook