Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegesítenek a felvonulgató, hangos, önimádó motorosok. fórum

Idegesítenek a felvonulgató, hangos, önimádó motorosok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
13. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 13:32

Vajon miért gondolod a motorosokról, hogy önimádók? Ez miből jött le?


Engem amúgy nem idegesítenek.

Két nőt ismerek. Ők is motorosok. A motorosok egy nagy közösség összetartó tagjai.

12. dfc04c70e4 (válaszként erre: 8. - Fc03b2622b)
2023. jún. 25. 13:27

Bocsánat, hogy beleszólok. Egyértelműen írta, hogy nincs baja a melegekkel. Vagyis nem zavarja őket. A melegek felvonulásával nem ért egyet.

Maximálisan egyetértek vele. A heterók sem vonulnak, mert természetes számukra, hogy azok. A homoszexuálisok számár meg az egyértelmű, hogy ők azok. Arra hivatkoznak, hogy azért vonulnak, hogy nagyobb legyen az elfogadásuk. De nem ettől lesz más a megítélésük. Aki elfogadja őket - elfogadja mindenféle felvonulás nélkül. Akik pedig - bármilyen oknál fogva - nem elfogadók, tuti nem attól enyhülnek meg irántuk, hogy felvonulnak. Ezekből az emberekből még nagyobb ellenérzést váltanak ki.


Én is elfogadom őket. Körítés nélkül.

11. Myra
2023. jún. 25. 13:25
Hát ez szubjektív, tényleg van közöttük olyan aki nagyhangú , keresi a feltűnést.
10. Hold3
2023. jún. 25. 13:23
Tegnap este éppen bent voltam a városban,Jó nagy zajt csináltak a motorosok.Nagyon vidámak voltak, énekeltek a metró mozgólépcsőjén.Nagyon udvariask voltak, semmi kellemetlent nem tapasztaltam.
9. 45e71ccc79 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 12:56
Engem az zavar, amit egyes motorosok csinálnak. Pl. a Mátrában le kellene őket állítani. De a jelentős részük normális.
8. fc03b2622b (válaszként erre: 4. - K-né Zsóka)
2023. jún. 25. 12:31

Ha nincs bajod a melegekkel, akkor miért zavar? Ugyanúgy kifejezhetik a boldogságukat, mint a motorosok.


A motorosok nem idegesítenek, pedig nem vagy motoros.

A melegek zavarnak, pedig nem vagy meleg.


Hogy is van ez?

7. perzsacica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 11:27

Mert nem látsz tovább az orrodnál, kicsinyes vagy és irigy.

Lehet, hogy éppen ezek a motorosok mentik meg az életedet ha esetleg úgy hozza a sors. Vannak közöttük szép számmal rendőrök és vérszállítók is.

Ha mindenütt akkora össze tartás volna ,mint közöttük sokkal gördülékenyebb volna az életünk. Ha közülük valakit betegség vagy baleset ér az ország legtávolabbi pontjáról is elmennek segíteni, adakoznak , vért is adnak.

Gondold át, hogy mit mondtál! Nem vagyok motoros de én tisztelem őket.

2023. jún. 25. 11:04
Engem csak a nagyon hangos motorok zavarnak, mert zajèrzèkeny vagyok. A hangos kutyákat sem tudom hallgatni, be kell dugnom a fülem .
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 10:51
Inkább példaértékű az összetartásuk
2023. jún. 25. 10:51
Engem nem idegesítenek. A meleg felvonulás jobban zavar. Félreértés ne essék, semmi bajom a melegekkel, csak épp én sem vonulok végig a főutcán transzparenseket villogtatva, hogy tudja ország-világ, hetero vagyok.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 10:29
A kudarccal teli megkeseredett embereket gyakran zavarja mások boldogsága. Élj derűvel a szívedben, és máshogy látod a világot!
2023. jún. 25. 10:23

Egyszer csak kibírod. Miért nem tudsz örülni mások örömének?

Én meg pont azt az érzést irigyelem most tőluk, hogy ennyi nemzet lánya, fia nem köpködi egymást, hanem együtt önfeledten boldogok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook