Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ideális alkat fórum

Ideális alkat (beszélgetős fórum)


2012. júl. 27. 19:55

:)))



Ideális???


Amiben jól érzi magát az ember fia/lánya.:)


Nem vagyok botsáska, viszont jól érzem magam a bőrkémben.:)))


Ez az ideális dolog is csak a fejben dől el.


Szerintem...

2011. szept. 2. 15:40

Ideális...ha férfiaknak tesszük föl ezt a kérdés, biztos van valami nagyon részletes elképzésük.

Egyik ismerősömnek volt egy szép barátnője. Kissé teltkarcsú, nem túl nagy cicijű, rövid hajú, szép arcú leányzó. Mindig csesztette a lányt, hogy fogyjon le, meg öltözzön szebben, meg legyen ápoltabb...nem értettem, mi a baja vele.


Aztán egy szép napon kiderült, hogy megcsalja a barátnőjét egy igazi elhanyagolt, menzás néni kinézetű tehénnel! Szóval ennyit az ideálisról...:(

9. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 8. - 947344a6a8)
2011. máj. 18. 21:11
Igen, ezt én is hallottam már a család férfitagjaitól.
2011. máj. 18. 20:32
Mindig azt mondja, hogy az a jó, ha van mit fogni egy nőn.
2011. máj. 18. 20:32
Így van. Pl. apukám is röhög azokon a nőkön, akik nagyon vékonyak, mondván, hogy milyen hülyén néz ki, hogy a két piszkafa lábuk között vagy 10+ cm-es résen átlátni :) Neki a teltebb nők az un. ideális alkatúak. Anyukám is teltkarcsú.
2011. máj. 18. 20:28

Van ideális alkat, persze - ami a többségi ízlésnek megfelel. De ha úgy vesszük... mindenkit meg lehet csalni... még miss ideális alkatot is.

Tehát aki nem ezt a kategóriát gazdagítja, az se essen kétségbe. Van akinek a teltebb idomok jönnek be. Ízlések és pofonok :)

2011. máj. 18. 20:11
Senki más?
4. 947344a6a8 (válaszként erre: 2. - 3799e1fce4)
2011. máj. 18. 13:49
Igen, ebben igazad van. Én is most, hogy leadtam 10 kg-ot, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, és a környezetem is észreveszi :)
2011. máj. 18. 13:48
Szia! Párom mindig azt mondja, amikor felteszem neki ezt a kérdést, hogy ő mindig az összképet nézi. Ha az tetszik neki, úgymond "átjön", sugárzik, megfogja a lénye a másik embert, akkor az az ideális. Ez alkattól független.
2011. máj. 18. 13:47
Nekem az ideális a vékony, de nem csontos. Aki nem teltkarcsú, hanem feszes, kicsit még nőiesen izmos, de nem hájas. Én erre törekszem és 2 gyerek után most végre elégedett vagyok az elért alakommal. Lehet fikázni, de szerintem odafigyeléssel, önmérséklettel és rendszeres testmozgással ez megvalósítható.
2011. máj. 18. 13:44

Sovány vagy teltkarcsú? Semmi zsírpárna, csak feszes izmos idomok? Vagy telt idomok, egy kis felesleg sexibb?

Kinek mi az ideális? Létezik egyáltalán ideális? Számít az arc, a pisze nózi, a boci szemek? Egyik a másikra, milyen hatással van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook