Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlen, mesélj, miért lettél? fórum

Hűtlen, mesélj, miért lettél? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 21. 19:15
én csak szerettem volna hűtlen lenni, de a férjem jobban szerettem. Nem is csaltam meg.Emiatt a "szerettem volna" érzés miatt nem lesz nyugtom, amíg élek.Nem csaltam meg, de megfogalmazódott bennem. Sosem lehetek tiszta ember.
34. cirmoscicajaj (válaszként erre: 31. - Ht keksz)
2012. júl. 21. 19:06

Szia.nekem nem a férjem volt és hála istennek nem volt gyerek tőle! (úgy nem tudtam volna megszabadulni sose)

Én 99%-ban hasonlókat éltem át,sőt tetézte azzal,h csak heccből lenyomta a fejemet a víz alá az uszodában,h lássa meddíg bírom.(de ez csak az egyik eset)+ beteges féltékenység,éveken át.az első 2 évben alaptalanul,majd megcsaltam,mert már egyszerűen undorodtam tőle.A viselkedése miatt.De a mai napig áldom az eszem,h megtettem!!!!!!!!

Nem,nem jöttünk össze a másikkal,de ha nem tszem meg még mellette szenvednék.Vagy talán megint öngyilkos jelölt lennék.

33. ildikopopescu (válaszként erre: 1. - 4d0ce25f7c)
2012. júl. 21. 17:42
30 ev utan,a parom megcsal,boszubol en is megtettem,most banom,de a hazassag az marad,majd helyre al minden,de mar eisze nemolyan lesz mind a mult....ilyen az elet,ha mindenki elvalna,akort a vilagon csak elvalt emberek lannenek,mert nincs olyan ember aki egyszer nem volt hutlen...vagy van??? kb.1%
32. Zamila (válaszként erre: 31. - Ht keksz)
2012. máj. 31. 11:55
Teljesen megértelek,azt hiszem majdnem egy cipőben jártunk:)
31. ht keksz (válaszként erre: 28. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 31. 10:23

Attól tartok,utánam olvas olyan ,akit nem szeretnék...

Tudod, az én férjem egy uralkodó,önző szerintem amúgy beteg ember,az is volt már a legelején.

Nagyon tudott szeretni,és bántani egyszerre. Amig szerettem mindent eltűrtem. Aztán egyszer csak a gyermekem érdeklődésének köszönhetően kinyilt a világ. Nem kell nagy dologra gondolni,csak beszélgettem már férfiakkal,és nem kellett sok, csak annyi,hogy azt mondta, ha hazamegy felteszi a fejhallgatót és úgy néz tv-t,mert a család már alszik.

Jézusom! Van olyan férfi,aki erre tekintettel van otthon?

Mert mi sosem kaptunk ennyi figyelmet,ha a férjem azt akarta,orditott a tv,nem érdekelte,hogy mi ott aludnánk.,pici gyerekkel.

Vagyis nekem menekülés volt.Nem szórakozni akartam,az sem volt bajom,hogy ő volt az egyetlen partnerem. Egyszerűen ebből a körből akartam kitörni.

Alig tudtam felfogni,mit jelent az,hogy szerethetek valakit,hogy ahoz fordulok szeretettel,akit valójában szeretek,hogy nem KELL jópofát vágni,hanem magától értetődik,hogy jó vagy hozzá, szeretettel,gyöngédséggel fordulsz felé,és viszont kapod.

Nálam ez az ok,és nem bántam meg.

Annyi fájdalmat okozott már nekem akkorra a férjem,hogy nem volt lelkiismeret furdalásom semmiért,vele már akkor egy ideje nem volt érzelmi, szexuális kapcsolatom, csak igy tudtam elképzelni, párhuzam nincs!-nálam-

30. Zamila (válaszként erre: 27. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 31. 09:39
Különben a volt férjem rajong a gyerekeiért,de csak a maga módján.A sorrend nála tényleg az,hogy első Ő,aztán a lányok,minden szempontból.Valahol megragadt a 17-18 éves éjénél.Emlékszem 4 éves volt a lányom,amikor kiültek a kerti asztalhoz,játék rulettel játszani,a férjem akart pörgetni,meg persze a kicsi is,ezen úgy kiakadt(mármint,hogy nem ő pörgetheti a kereket),hogy felborította az egész asztalt,és elvonult:S
29. Zamila (válaszként erre: 27. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 31. 09:36
Az új párommal közösen neveljük a lányaimat,harmónában,és elmondhatom,tényleg boldogságban élünk:)
28. 4d0ce25f7c (válaszként erre: 2. - Ht keksz)
2012. máj. 31. 09:22

Sajnálom , hogy nem mersz mesélni ,/bár szerintem attól anonim ,hogy bárki bármit leírhat amit megtapasztalt ,a számok törvénye szerint meg ebbe annyi minden bele kell,hogy férjen / Érdekelt volna

mit tapasztaltál meg .

27. 4d0ce25f7c (válaszként erre: 26. - Zamila)
2012. máj. 31. 09:15

Eléggé elképesztőnek tartom ,hogy egy apa ennyire ne foglalkozzon a gyerekével sem .Némelyik férfi /lehet ,hogy nő is/ annyira önző tud lenni.


És most ,az új pároddal kielégítően boldog vagy?

26. Zamila (válaszként erre: 25. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 31. 09:04
ÓÓ,sajnos fogalmam nincs,hogy próbált-e,nem látszott rajta:)) A karácsonyi ajándékokra összekuporgatott pénzt elvette,és vett magának PS-t rajta,az,hogy a gyerekének mi lesz a fa alatt nem nagyonizgatta:S Nem tűl jól fizető állása van,mondtam neki,hogy ennyiből nem fogunk megélni,keressen jobb munkahelyet,annyi volt a válasz,hogy azt nemlehet ő ott szeret dolgozni:S Szóval nem boldogultam vele,most mással élek,ő meg pislog mert a fizetése nem sokra elég:)))
25. 4d0ce25f7c (válaszként erre: 24. - Zamila)
2012. máj. 30. 21:37
Megpróbált vagy meg akart változni ,amikor ezeket szóvá tetted?
24. Zamila
2012. máj. 30. 21:17
Talán azért mert nem változott annyit,amennyit pedig kellene,amikor férj,apa lesz egy emberből,ugyanolyan felelőtlen volt mint 14 évvel korábban,elfáradtam.
23. Anetta25 (válaszként erre: 21. - 5f1db41441)
2012. máj. 30. 21:10

köszi. én mondjuk mindig mondtam, ha valami nem tetszett, vagy nem volt oké nekem, akkor tényleg változtatott azokon.

Most sok minden van, amin nem akar. Próbálok vele beszélni majd. Kicsit nehéz, amikor mindenre visszavág, és ugyanazt mondja rám, amit én neki.

megpróbálok mindent, remélem menni fog.

22. 9536810fa1 (válaszként erre: 19. - 5f1db41441)
2012. máj. 30. 14:27
... nem vagyok ilyen helyzetben... régi tapasztalataim vannak. :) Máááár békében és boldogságban élek... férfiembertől annyit várok, amennyire képes. :)))))
21. 5f1db41441 (válaszként erre: 20. - Anetta25)
2012. máj. 30. 14:25

Ha nem érzed a változást, akkor beszéljétek meg ezt is, Ő, hogy érzi mit változtatott, és mond el a véleményed, hogy Te ebből mit éreztél, vagy Te mit szeretnél, hogy változzon. De ugyan ezt fordítva is beszéljétek át.

„elvárásokat támaszt, és még ő nagyképűsködik, utasítgat,” a hozzászólásodból idéztem, ismerős, ez viszont szerintem azt jelenti, hogy elfogadja az érveidet, de nem ismeri el nyíltan. Ez egy tipikus férfi megnyilvánulás, most legyél okosan rámenős, ne hagy magad, állj ki vélt igazadért!

Nálunk hasonló volt a helyzet, én évekig nem szóltam, ami hiba volt, és egyszer azt mondtam márpedig én így és így gondolom ez a rossz a kapcsolatunkba, és nem akarom így folytatni! Nem válást kell ezalatt érteni, mert nem arról volt szó, és tényleg nem is akarunk válni, csak nem az ellaposodott alárendeltségi életet ahová jutottunk akarom tovább élni, meglepetés volt mindkettőnknek, hogy így kimondtam, de pár nap duli-fuli után elkezdtük megbeszélni a dolgokat. Remélem nem kiabálom el, de rendeződött sok minden.

20. Anetta25 (válaszként erre: 19. - 5f1db41441)
2012. máj. 30. 08:58
és ha ő szerinte megtesz mindent a változásért, csak én nem tapasztalok semmit? akkor a hiba bennem van? :)
19. 5f1db41441 (válaszként erre: 13. - 9536810fa1)
2012. máj. 30. 07:24

Próbálj vele beszélni őszintén, és éreztesd, te is tudsz találni picike kapaszkodót az eltávolodáshoz.

Az én tapasztalatom az , hogy azt hiszik csak beszélünk, és nem tesszük meg, mikor az ellenkezőjén elgondolkodik, hogy mégis lehet, hogY....akkor kezd el „dolgozni” a kapcsolatért, ha fontos neki a kapcsolat.

Ha még akkor sem, engedd el a fenébe, nem érdemel meg.

18. ht keksz (válaszként erre: 12. - 5f1db41441)
2012. máj. 29. 21:48
Dehogy haragszom!! DE szerinted ez mért lehetetlen?
17. 06718ca650 (válaszként erre: 16. - F1e23b97ee)
2012. máj. 29. 20:31
:)
2012. máj. 29. 20:31

Azért lettem, mert egykor megírt Slamovits István és elénekelt Pataky Attila


[link]

15. Anetta25 (válaszként erre: 13. - 9536810fa1)
2012. máj. 29. 20:24

ezt a mondatot tőlem idézték.


ezt az én példámra vetítettem ki. Tudom, hogy van az a mondás, hogy "ha valaki nem úgy szeret, ahogy szeretnéd, nem jelenti azt, hogy nem szeret szíve összes szeretetével". Esetemben mielőtt egyáltalán beszélgetni kezdtem mással, többször elmondtam, hogy mi változott meg, hogy érzem én a kapcsolatunk megromlását.

Tehát ha ez megtörténik, és ő semmit nem változik, elvárásokat támaszt, és még ő nagyképűsködik, utasítgat, akkor nem meglepő, hogy az ember egy olyan valaki iránt kezd el érdeklődni, aki meghallgatja, figyel rá stb.


de nyilván vannak olyanok, akik egyszerűen csak eltávolodnak és utána kifogást keresnek

2012. máj. 29. 18:56
Minden eset más és más. Sosem szabad elítélni a megcsaló félt. Ugye mindig kettőn áll a vásár? Ez esetben is. A megcsalt mit tett, hogy megcsalják? Miben volt kevés, mire nem figyelt... Nem a megcsaló félt védem, de nem is ítélem el. Egy tökéletes kapcsolatba egy harmadik képtelen beférközni. Ajánlom a kedves fórumindítónak a Mikor a Hűségesek hűtlenek című könyvet. Bár azt sem egy megcsaló írta, de vannak benne példák...
13. 9536810fa1 (válaszként erre: 11. - 5f1db41441)
2012. máj. 29. 18:30

"mert az aktuális kapcsolatba nem kap elég figyelmet, szeretet az ember."

Ez azért nem ennyire tiszta... szerethetem én az összes tudásommal, ha ő nem azt várja, hanem valami egészen mást, amit nem mond ki, esetlegesen nem is jelez.

Az én tapasztalatom, így, sok év, néhány kapcsolat után, hogy vannak emberek, akik ilyenek... egyszerűen képtelenek a mély, tiszta érzésekre... és tökmindegy, hogy mennyire szereted, mennyire mutatod ki... megtalálja azt a picike kapaszkodót, amivel indokolni tudja az eltávolodását, a másfelé fordulását...

12. 5f1db41441 (válaszként erre: 4. - Ht keksz)
2012. máj. 29. 16:52

Azért ez nem olyan biztos!

Hazudik, vagy Téged nem szeret eléggé??

Bocsánat! Kérlek neharagudj a véleményemért!

11. 5f1db41441 (válaszként erre: 1. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 29. 16:50

Véleményem szerint Anetta25 nagyon jól megfogalmazta,

mert az aktuális kapcsolatba nem kap elég figyelmet, szeretet az ember.

Annyival egészíteném ki ez 20-25 év után is rosszul esik, és egyszer csak dönt, persze hosszú fontolás előzte meg, legalábbis nálam. Büszke nem vagyok rá én sem, de az önigazolásomnak jót tett, bár tudom ez csúnyán hangzik, akkor is így van!

Ami pedig a lényeg, a kapcsolatunknak is jót tett a párommal, pedig nem is gondolja, hogy megtettem, csak azt tudta, hogy fontolgattam.

10. 9536810fa1 (válaszként erre: 4. - Ht keksz)
2012. máj. 29. 16:45
jujjjj... :DD
2012. máj. 29. 16:37
8. Anetta25 (válaszként erre: 1. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 29. 16:36

szerintem azért, mert az aktuális kapcsolatba nem kap elég figyelmet, szeretet az ember.(tudom, hogy kapni fogok érte hideget-meleget, mentségemre szolgál, hogy én azóta is megteszek mindent, hogy jó legyen együtt újra) És az új kedvesség, törődés sokat jelent.

én csak csókig jutottam, meg beleszerettem az illetőbe. Bár ez is megcsalás. A párom nem tud róla. nem vagyok rá büszke, de életem legboldogabb időszaka volt találkozgatni a 3.kal.

2012. máj. 29. 15:36

Tényleg nem adom fel,mert arra gondolok ,hogy ha bepillanthatunk a Miértekbe ,talán fel tudjuk fogni ami történt. Illetve szerintem a hűtlenek is keresnek egy ilyen oldalt ,hiszen ők aztán ha el szeretnének mesélni mi zajlik le bennük másképp nem igazán tehetik meg.

Olyan sok cikk ,fórum van ahol mindig a megcsalt fél nyilatkozik ,nem sok olyat olvastam ahol a hűtlenek is megtették ezt.

6. e57e061615 (válaszként erre: 1. - 4d0ce25f7c)
2012. máj. 29. 11:29
Azért voltam hűtlen, mert még nem ragaszkodtam a páromhoz. Aztán meg azért, mert egy tudkó volt velem. Semmit nem bánok. Észre vette magát. Többé nem tenném, mert nagyon-nagyon fájt neki.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook