Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huszonévesen nagycsaládosként....? fórum

Huszonévesen nagycsaládosként....? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. júl. 3. 20:59
Újra: beírom a naplómba!Ott keressétek!
2009. júl. 3. 20:57

majdnem végeztem,és a lányom egy escape nyomással kitörölte az összes irományom a homeopátiáról.

Feeeeelroooobbbbbanok!!!!!

kész vagyok.....elegem van. nem birom tovább itthon.

449. anaterra (válaszként erre: 448. - Fbab8271ce)
2009. júl. 3. 14:45
Nem semmi:)
2009. júl. 1. 09:04

kicsit jobb dolgokról is szóljon a fórum:

[link]

megvannak a 3as ikrek: a csajok is és a fiúk is!:)

hááát lányok, egyszerre három bébi...:)

447. anaterra (válaszként erre: 446. - Fbab8271ce)
2009. jún. 30. 19:32
sokkoló mi?
2009. jún. 30. 11:02
jaaaaj!most olvasom a naplót...:( hát nem tudok mit mondani...
445. anaterra (válaszként erre: 443. - Fbab8271ce)
2009. jún. 30. 08:34

Ismerős. Nyaralás alatt folyamatosan fuldokoltam, annyira köhögtem. Szerintem hörghurutom lehetett, most csak a torkom fáj, de az állandóan.Októberben kivették a mandulám, de semmivel sem lett jobb.

Tegnapkiakadtam teljesen. Van egy fórumtársam, lehet, hogy nektek is az. Barbikának hívják, ő is rajta van itt a hoxán és még egy másik fórumon. 36 hetesen meghalt a babája. Pénteken engedték ki a kórházból. Kisebb volt a köldökzsinór a kelleténél és mire UH-ra vitték, nem vert a picinek a szíve. Pedig előtte már gyakran járt orvoshoz, mert nem úgy mozgott a baba. Pont azon gondolkodtam, hogy 36 hetesen akár meg is császározhatták volna és élhetne a baba. De ez már annyira feltételezés, hogy nem is szabad belemenni. Csak annyi, hogy az orvos tehetett volna többet is, mind annyit, hogy folyton visszahívja. Sajnálom nagyon őt, és bele se merek gondolni, mit érezhet. Ez már a második babája volt, akit elvesztett.

2009. jún. 29. 20:49
hát csajok az esőről meg annyit, hogy ha medárd napján esik... szóval nincs mit tenni, habár néha a kettővel is nehéz bezárva. nektek meg sok erőt és türelmet (meg nekem is):)
2009. jún. 29. 20:44
Icám, nekem a folyamatos köhögésre kéne homeobogyó. De hogy mitől köhögök télen-nyáron ha kell, ha nem, azt nem tudom...:)
442. Jázminka (válaszként erre: 441. - Anaterra)
2009. jún. 29. 15:09

Úh,ne is mondd!Nekünk a keret úgy kifogyott,hogy már meg sem momdjuk a gyerekeknek,hogy buli van a vár körül,mert az 15 ezer minimum.

Az elmúlt években minden hónapban volt (nyáron) egy,de inkább két buli,mindíg kivittük a gyerekeket,mert megtehettük...:(

Nagy lábon éltünk,és most hiányolják a gyerekek.

De ez van.Majd ha árad a KÖrös,mi is megnézzük-ingyen-


Jázival voltunk kontrollon,azt mondta a dokinő,hogy ez normális,hogy gennyes az orrváladéka,azért rendeltem holnapra egy homeos szert,ami nagyon szupiul hat!

Ha szeretnétek ilyen hasznos dolgokat, szívesen leírom ide!

Bólogassatok nagyot,hogy meghalljam! :)

441. anaterra (válaszként erre: 440. - Ninike04)
2009. jún. 28. 07:45

Itt is gyakori az eső, de délutánonként mindig kisüt a nap, így akkor mehetünk a levegőre. MOst a hétvégén városnapok vanak (3 napos rendezvénysorozat). Tegnap voltunk, de csak 1 órát bírtunk idegekkel. Hol a körhintára, hol a vasútszerű valamire akartak felülni, de hát ki bírja azt anyagilag. Egy gyereknek 500 Ft, nekem kapából 3 van. És még 5 percig sem ment egyik sem. Miután a keret elfogyott, ment a hiszti. Bon Bon együttes játszott és szívesen meghallgattuk volna, de a hiszti miatt ne ment. Két fiamnak is el kellett verni a popsiját, de eredmény így sem lett. Így hazakullogtunk. Kb. fél órát láttunk a koncertből:(

Árad a Duna, legalább azt néhzettük nyugalomban.

2009. jún. 26. 21:03

Sziasztok.nem nagyon jutok ide.Élvezzük a nyáriszünet előnyeit,hátrányait.

Mikor lesz már vége?

már várom hogy menjenek egy kicsit nagyizni.Nagyon lenyom hogy be vagyunk zárva napok óta a házba.Na meg ők is rosszul viselik.

remélem jobb nálatok a helyzet.

439. anaterra (válaszként erre: 438. - Jázminka)
2009. jún. 26. 19:13

Szia!


Örülök hogy jól vagytok! Mi is megérkeztünk, de szívünk szerint maradtunk volna még. A gyerkőcöket időnként kilőttem volna a Holdra egy hétre keringeni, de ahhoz képest eléggé visszafogták magukat. Az idő nem nagyon kedvezett, de nem riasztott vissza attól, hogy ne menjünk pancsizni. Legalább előáztattunk:)

438. Jázminka (válaszként erre: 437. - Fbab8271ce)
2009. jún. 25. 14:41

Jajj,még nem látta a pillangót,amit neki küldtél,mert nemrég néztem én is meg... de meg fogom muttatni,amit felébred!

Hogy vagytok?

2009. jún. 25. 13:50

szia Icám! megmutattad a képet Jázinak:)

örömmel olvastam, hogy kezdenek alakulni a dolgok!

2009. jún. 25. 13:06

Csövi csajok!

Mi újság nálatok?

Mi jól vagyunk,hála égnek! -koppkoppkopp-

Túl vagyunk a nehézségeken,tegnap este felhívtap a homeopátiás orvost,és aug.5-re adott időpontot a két gyerkőcömnek.

Tomi kontroll,Jázit pedig szeretném,ha kezelné....

Azt mondta,hogy ha valaki visszamondja a találkozót,azonnal hív,hogy Jázival miahamarabb találkozhasson.Remélem tud segíteni,hogy ne legyen ennnyire beteges.Tominak segít a kezelés,azt látom...

Néhány napja azt atv-n Havasnak volt egy műsora,a hőmérő,és abban volt a homeopátia éa az allopátia összehasonlítása,érvek-ellenérvek,viták.A férjem is hallotta,és épp a középfülgyulladást hozták példának.Engem megerősített,hogy a homeopátiát válasszam,Imi meg azt mondta,hogy Jázmint is bemutatjuk a dokinőnek... gondolhatjátok milyen nagy szó ez,hiszen ő magasról tett az ilyenekre!

Végre sok idő után kezdünk valamiben összehangolódni...

2009. jún. 20. 09:05

Anaterra!

Azért pihizz is!:) és újult erővel várunk vissza!:)

2009. jún. 19. 22:20

Sziasztok lányok!

Elbúcsúzok 5 napra, mert vát a majdnem pihenés!:)

De legalább utazunk és a gyerekek jól érzik magukat!

Legyetek jók!

2009. jún. 18. 22:41

Icám! Gondolok rátok, minden rendben legyen!

Ma végre megkapta Bálint a 15!hós oltását, majdnem 2 hónap csúszás után!

De muszáj lesz szemészhez elvinnem, a bal szemével, valószínű részleges könnycsatorna elzáródása van...:(

432. anaterra (válaszként erre: 431. - Jázminka)
2009. jún. 18. 13:35
Nektek sem egyszerű az élet. Vasárnap szorítunk. Meddig lesztek bent?
431. Jázminka (válaszként erre: 430. - Anaterra)
2009. jún. 17. 21:38

én veled tartanék,ha van hely! :)

Mi kimentünk egy hatalmas rétre ma frizbizni,mert a szomszédok már kész vannak a "visszadobálástól".Naná,hogy veszekedés,verekedés lett a réten a dologból,én meg karomon a csajjal szaladtam a tányér után...

Megelégeltem,mondtam indulunk haza... apánt a jó öreg pancsival,mi meg keróval... elindultunk földúton bicajozni,fel a körös-gátra.Jázi baromira unta,Mátét úgy állítoitta le az apja,hogy nem tekerjen annyira,én meg biztatgattam Tomikámat... úgy 6 km után hazajöttünk.Itthon játszottunk tovább.Jázi du.kapott egyet a fiúktól a hátára a frizbivel,belilult.aztán hogy hol,nem tudom,azt sem,hogy mikor,egy 10 centis karcolás lett szintén a hátán.A jó Isten sem mossa le rólam,hogy "bántalmazott gyermekem van"! Holnap megyünk vérvételre,pénteken ambulanciára,hogy altatható-e.Szombato go Gömbihez,talán vasárnap befekszünk! Szorítsatok értünk csajok,mert szükségünk van rá!!! Túl kell lennünk végre ezen a szar műtéten! Aztán mehet a balcsi-traccs parti!

2009. jún. 17. 18:02
Kissé túlságosan is jó idő, meglehetett marhulni egész nap. A gyerekek is érezték, bírni sem lehetett velük. Ráadásul 6 kg meggyet tettem el fagyasztani, azt mind kimagozni... Teljesen el vagyok zsibbadva. Eltudnám magamat képzelni a Balcsin, amint egyedül (csak egyedül) pihenek fél órát a kellemesen szeles parton és senki nem üvölt a fülembe, nem tépik a hajam és van kedvem a vízbe menni.
2009. jún. 17. 09:42

Sziasztok anyukák!

Itt a nyár, jó az idő! virtuálisan összehozunk egy balcsi parti, traccspartit?:)

428. anaterra (válaszként erre: 427. - Fbab8271ce)
2009. jún. 15. 10:22
egyetértek:)
2009. jún. 15. 09:29

Nem tudom a baleset körülményeit, ki volt a hibás, gondolom nem (lesz) könnyű a tudattal együtt élnie a motorosnak sem...

Húú kiráz a hideg!

A gyerekeimet tudjam felnevelni, épségben , egészségben. NA persze, ha az unokáimat megérem, az sem baj!:)

426. anaterra (válaszként erre: 425. - Fbab8271ce)
2009. jún. 15. 07:25
Ezt hallottam én is, elég durva. De az is durva volt tavaly, mikor nagymamát ütött el az autó a kisunokájával együtt és mindkettő meghalt. És persze a gázoló az áldozat. Gondolom itt meg a motoros lesz a szegény:(
2009. jún. 14. 21:09

Jaj, kell nekem híradót nézi...

Most volt, h egy 3 gyermekes családanyát elütött egy motoros, Istenem, szegény gyerekek, hiába várják...jaaaaj...:(

424. anaterra (válaszként erre: 423. - Fbab8271ce)
2009. jún. 14. 08:04
Hajrá és kitartást a házhoz! Mi már legalább 8 éve építkezünk, igaz már a tetőtér beépítésnél tartunk, de az életben nem lesz kész.:(
2009. jún. 13. 23:47

Sziasztok!

Tegnap Felsőcsatáron voltunk ovival kirándulni, ma jó idő volt udvaron voltunk, délu pedig csavarogtunk. Néztünk házat, már csak pénz kellene hozzá...(de sajna az meg nem terem a fán):D

2009. jún. 13. 07:19
Megint eltűnt mindenki! Hol vagytok csajok?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook