Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huszonéves kismamák fórum

Huszonéves kismamák (beszélgetős fórum)


95. pemete
2008. júl. 7. 15:20

Megnéztem a képet! Akkor ezalá kell adni valamit? Vagy csak simán ez van rajta?

Amit én néztem az olyan volt, mint egy sima kis bugyi, a külső anyaga meg, mint a fürdőrucié, belül meg , mintha gumiból lenne. Az alá akkor kell valami, vagy nem? Már azon is gondolkodom, hogy veszek rá valami kis bugyit, aztán jólvan. Úgyis csak a Balcsiba megyünk!

2008. júl. 7. 14:59
ja a cipőből pedig nekünk rokonok, ahol baba van szintén a siestásat ajánlották, de mi még mindig kivárunk :D hátha fordul a kocka :)
2008. júl. 7. 14:58
péntek szombaton mi is iszkolunk a balatonhoz :))
2008. júl. 7. 14:57

mi járunk úszni, szóval mi vettünk bébi úszógatyót, a monda szerint mindent benttart, gyakorlailag a pisi átfolyik rajta, Balatonba múltkor mi is úszópelust adtunk rá, de igazából csak azért, mert vasárnap voltunkhétfőn meg úszás volt, nem lett volna mibe menni :)) Amúgy szerintem a balatonban nem annyira gáz ha a kisdolog nem marad a pelusban :p

a gatyó úgy nézki, hogy a lábai és a derekai is gumival szűkíthetőek. na mindjárt rakok fel egy úszós képet :)

91. ALLICS (válaszként erre: 90. - Pemete)
2008. júl. 7. 12:18
Dm.
90. pemete (válaszként erre: 89. - ALLICS)
2008. júl. 7. 11:04

Csak a strandra akarunk majd kimenni szombaton.

A babylove-osat azt melyik boltban árulják, a Rossmannban?

89. ALLICS (válaszként erre: 85. - Pemete)
2008. júl. 7. 10:39
Minden vízbe menetelnél újat kell ráadni akkor meg gyorsan elfogy.Nem tudom hány napra mntek,de hosszú még a nyár bizti mentek majd strandra is.
88. ALLICS (válaszként erre: 85. - Pemete)
2008. júl. 7. 10:38
Nekünk is 3-4 kellett amikor a strandon voltunk,de amúgy sem 50 db-os egy úszópelenka csomag.Ált 12-15 db-s és pl a Babyloves-os 1100 Ft-ba kerül.
87. pemete
2008. júl. 7. 10:37
Jaaj ,elloptunk egy csipeszt és most iszkolunk ki vele a szobából...
86. pemete
2008. júl. 7. 10:36
kicsit bizonytalan vagyok ma. Vagy mégse?
85. pemete (válaszként erre: 82. - ALLICS)
2008. júl. 7. 10:35
Csak az a baj, hogy gondolom az egy csomag. Tehát X db-os. Nekem meg csak mittudomén 4-5 db kell, tehát jobb lenne az a fürdőpelus, vagy mi a franc, amit néztem, dehát már fogalmam sincs erről se. De meztelenül, meg nem akarom bevinni a Balcsiba.
84. ALLICS (válaszként erre: 83. - Pemete)
2008. júl. 7. 10:34
Igen ez így van:(
83. pemete (válaszként erre: 80. - ALLICS)
2008. júl. 7. 10:33
Na most megint egy új felállás cipőügyben! Egyszer ezt mondják, máskor meg azt! Te meg döntsd el mit kéne, hogy figyelembe vegyél! Marha jó! Teljesen kész vagyok már ettől!!!
82. ALLICS (válaszként erre: 81. - Pemete)
2008. júl. 7. 10:33
Van úszópelenka azt kell ráadni a vízben.
81. pemete
2008. júl. 7. 10:31
JA! Azt akartam még, hogy néztem neki , ilyen fürdő bugyit, amit a vízbe kell ráadni, de az igazából fürdő pelenka, vízhatlan az egész. Ez mind oké, de akkor most adjak alá egy rendes pelust, és úgy vigyem a vízbe? Valamit mindenképp kell aláadni, mert különben kicsípi a pisi a popsijár, mert az a fürdőizé egyáltalán nem nedvszívó!!! Ötletek, tapasztalatok?
80. ALLICS (válaszként erre: 79. - Pemete)
2008. júl. 7. 10:30
Igen először én is azt néztem neki,de a mostani állás szerint nem jó ha harántemelő van a cipőben,A Siestában pedig van:(
79. pemete
2008. júl. 7. 10:27
Én már néztem neki egy Siesta szandálkát! Hát mit mondjak, jó drága, dehát ha nem akarom , hogy lúdtalpas legyen, akkor...
2008. júl. 6. 17:56
csak azért szoktam még melegben is zoknit adni rá mert nincs szőnyegünk, csak pőre parketta, Tomának meg izzad a talpa és folyton elesik.
77. ALLICS (válaszként erre: 76. - Danica16)
2008. júl. 6. 16:14

:)

Én se szoktam ráadni cipőt és ha lehet zoknit se:)

2008. júl. 6. 16:07

múltkor mentünk át a dédihez, egy aluljárón keresztül, ahol volt egy hajléktalan, aki utánunk szólt, hogy hol a gyerek cipője :))

kb 40 fok volt, még zokni sem volt rajta nem tudom mért gondolta, hogy cipő kellene neki, akkor még kenguruval jártunk :))

75. ALLICS
2008. júl. 6. 15:56
Én tuti csak valami márkás cipőt fogok neki majd venni,de csak akkor amikor már jár.Addig felesleges,mert kinövi mire megtanulna.Most nyáron úgysem adok rá cipőt minek följön bele a lába?
2008. júl. 6. 14:28
tudom olyan kicsiben csak tutyikat láttam én is, úgyhogy mi is várunk míg biztosan tud már járni, mert még csak az oroszlánnal, meg a szennyeskosárral tud járni :)))
73. pemete
2008. júl. 6. 10:36
18-asban láttam fiú szandált is, de ennél kisebbe, olyan ami normális nincs is.
2008. júl. 6. 10:30

nagyon ügyes :))

Totóm még csak az önálló állással próbálkozik


nekem azt mondta egy ismerősöm, h fiú cipőt ne is nagyon keressek (18-ast se) mert hogy állytólsg s fiúk később kezdenek járni, így a boltokban nem tartanak ilyen kicsi cipőket...

71. pemete
2008. júl. 6. 08:56

Mászni már régóta mászik.

Most azon gondolkodom, hogy lassan vennem kell neki kisszandált a nyárra, csakhogy a múltkor már nézegettem őket és nincs olyan kicsi, mint amekkora a lábára kell. Néztem egy nagyon jópofát, jó magas volt a bokarészen, tartotta is volna a lábát, de csak 18-astól felfelé volt. Amelyikből meg volt 16-os, abba nem ment bele a lába, mert olyan alacsony volt a lábfejrésze. Szóval ez is egy jó kis túra lesz, mire szerzek egy normális szandit.

70. ALLICS (válaszként erre: 69. - Pemete)
2008. júl. 5. 20:57

Én már olvastam a naplódban.Nagyon ügyes:)

Mászni is tud?

69. pemete
2008. júl. 5. 20:48

Sziasztok! Képzeljétek a Danus ma megtette első önálló lépéseit!!!

Teljesen egyedül, kapaszkodás nélkül lépett hármat!!! Olyan ügyes, olyan büszke vagyok rá!

És úgy meg is vagyok hatódva, hogy már milyen nagy lett...

2008. júl. 5. 13:59

a tesó általában nem tűnik el, ha baj van...

én nagycsaládban nőttem fel, meg a párom is, mi fontosnak tartjuk, hogy legyen testvére.

67. pemete
2008. júl. 5. 11:24
Tudom, de azért egy tesó, az mégiscsak tesó...
66. ALLICS (válaszként erre: 65. - Pemete)
2008. júl. 5. 10:46
Ez nem mindig van így.Ott lesznek az unokatestvérei..barátai stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook