Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hoxázás baba mellett fórum

Hoxázás baba mellett (beszélgetős fórum)


1 2
36. badonyimariaeva (válaszként erre: 35. - Kry84)
2009. dec. 4. 23:05
Biztos kevés időd lehet itt lenni, baba mellett nem könnyű.
35. kry84
2008. okt. 31. 19:49
Minden gyerek más,van olyan,amelyiktől wc-re sem lehet elmenni,de vannak nyugis babák,akik mellett lehet mindent csinálni.Na nekem mindkettőből van egy:)Mikor van időm itt vagyok.Vagy mikor alszanak.
34. badonyimariaeva (válaszként erre: 33. - Dee)
2008. okt. 20. 16:00
De jó neked!
33. dee (válaszként erre: 6. - Dee)
2008. aug. 12. 23:31

Mostmár 16 hónapos a kisfiam és még mindig tudok "hoxázni".Igaz kevesebbet és főleg éjjel.De napközben is ide-ide pillantok.


(azóta nagyobb lett a személyzet,már van szakácsom,sofőröm.... is:DDDDDDDDDDDDD)

32. badonyimariaeva (válaszként erre: 31. - Seryevi)
2008. aug. 8. 22:20

Szerintem sok érdekes dolgokat írnak az anyukák ide a Hoxára,lehet belőle tanulni.

De mikor van erre ideje egy,vagy két gyermekes anyukának?

2008. júl. 21. 13:54
Már nagyon régen szóltak hozzá ehhez a témához, úgy gondóltam itt az ideje! Kisfiam 4hós és a kezdetektől "mezgereltem" a HOXÁS cikkekből!!!Nagyon nagy segítségemre van, mert itthon nincs segítségem! De én ezt nem bánom, úgyis mindent én magam szeretnék tapasztalni a gyerkőcömnél!Szeretnénk Neki tesót és ezért böngészem a HOXÁT, hogy minél több ismeretet szerezzek!Így egyre magabiztosabbnak érzem magam!Ha jön a tesó minél felkészültebb legyek!
2007. dec. 29. 16:10

Csak így tudok én Hoxázni,ha alszik az unokám.

Minden percet vele kell,hogy legyek,mert már fel áll.

2007. dec. 20. 08:57
Mikor alszik,mindig a hoxán vagyok.Természetesen míg a nagyfiam meg nem jön suliból.Utána övé a gép.
2007. dec. 13. 12:08
Ha jó a baba, és alszik szépen, akkor Hoxa- de NE HELYETTE!!!
2007. dec. 13. 04:47
Sajnálom a menyemet, de az ikrek mellett nem igen marad ideje netezésre. Ő nem Hoxás, de még az iwiw-jével is alig tud foglalkozni. A fiam ugyanígy. A menyem csak két évig volt otthon a picikkel, akkor meg még nem volt netjük...
2007. nov. 22. 19:09

a baba itt kezdte a pályafutását. valahonnan meg akartam tudni mikor kezdődik igazán a szülés, aztán pont aznap éjjel meg is született a kis bébi, pedig délután ötkor még itt írtam, aztán gerda mondta, hogy ne szüljek fórumozás közben, így aztán bementem a klinikára:)

azóta is néha itt vagyok... úgy látszik

2007. nov. 22. 14:58
Nálam egész nap megy a gép, amikor van 5percem leülök egyből jövök fel, írogatok, de aztán gyorsan lépnem is kell. Általában alvásidőben írok, bár nekem annyival könnyebb lehet, hogy két gyermekem kis korkülönbséggel született, így eljátszanak szépen. :) Sokszor csak belesek, aztán megyek csinálni a dolgomat. Mint most is :)
24. ALLICS (válaszként erre: 21. - Uzsi1974)
2007. nov. 9. 22:49
Én is
2007. okt. 8. 18:02
A hétvégén vigyáztam a kisebbik unokámra,aki hét hónapos múlt,de a gép mellé nem tudtam leülni.
22. mongi
2007. szept. 18. 12:47
Én a délutáni alvás ideje alatt szoktam főképp hoxázni,s amikor éjszakás a férjem,akkor este is belépek,amikor elaludt a fiam.Ha ébren van,akkor nem tudok bekukkantani,mert azonnal elkezdi követelni a mesék nézését,vagy nyomogja a billentyűket,vagy hisztizik,mert rászólok stb.:))
2007. szept. 18. 08:24
GYerek mellett leginkább késő este vagy alvás ideje alatt (ebéd után) tudok hoxázni.
20. Minya
2007. szept. 5. 20:51
Meg lehet oldani :)én akkor jövök mikor alszik a fiam vagy ha nagyon elmerül a játékba gyors benézek és mikor este elalszik úgy 8-fél 9 körül akkor vagyok többet :)
2007. szept. 5. 20:26
Most már hat hónapos a lányom kislánya,de még most is csak ritkán jut a géphez.Mikor alszik a kicsi vagy vasal,vagy másmilyen házimunkával foglalkozik.
2007. aug. 4. 23:53
én csak este 10körül tudok jönni,9-kor elalszik a kisfiam,gyors megcsinálom a lemaradt dolgokat,ha hulla fáradtan is,de akkor is benézek:)
17. Vica30
2007. júl. 24. 22:58
Nálunk most már kialakult, hogy délutáni alváskor tudok jönni, meg este. Napközben alig. Estéje is válogatja, mert akkor meg a párommal kell osztozkodni.
2007. júl. 24. 22:44

Tetszik, nem tetszik, nem lehet elhanyagolni az "onlány" barátnőket... :))


Komolyra fordítva a szót, anniyra aszívemhez nőttek itt az anyucik, akikkel még pocakos korunkból "ismerjük" egymást, hogy nem is akarok lemondani a hoxázásról. Amikor alszik a kisfiam, ideülök. Be-benézek, írok valamit, megyek tovább és teszem a dolgom... Nem ülök itt reggeltől estig. :) Csak a gép van bekapcsolva, én meg jövök, ha van 5 percem. :)

2007. júl. 24. 22:38
szerintem is gyereke válogatja!
2007. júl. 24. 22:38
szerintem is gyereke válogatja!
2007. júl. 2. 14:38

Az én lányom nem nagyon tud leülni a számítógép elé, mert minden idejét leköti a két éves kisunokám.

Amikor pár hónapos volt a pici és panaszkodott a lányom, hogy kevés a szabadideje, mondtam neki : várj csak, majd ha futni kell utána !

Most bejött a dolog, nincs ideje hoxázni.

12. zazuka (válaszként erre: 11. - Erikpipi)
2007. máj. 31. 13:36

Domi, a nagyobbik fiam arra fölébredt, ha a szobában aludt, és én kinyitottam az ajtót. Semmi hangja nem volt, max a levegő súrlódása, ahogy kitártam.

Gondolhatod, hogy imádtam az ablakunk alatt elrobogó motorosokat, csivitelő gyerekeket, zenélős fagyiskocsit.

Ehhez képest Dani baba a csöndet utálja. Minimum egy rádiónak szólni kell mellette.

Eddig átaludta a délelőttöt, jöttem is ide rendszeresen, most meg már fölszaporodott az elvégzendő dolgaim listája, és már nincs időm annyit itt lógni.

2007. máj. 30. 12:37
Ha alszik, mert akkor csend van, semmit nem csinálhatok mellette, mert rögtön felébred. Hát így harmadiknak jól kifogtam, pedig nagyon ellene vagyok a nagy csendnek:)
10. benvik
2007. máj. 30. 12:32
Ez csak szervezés kérdése szerintem. Nekem 4 hónapos a lányom, de azért egy kis időm mindig jut Hoxázni. Igaz nincs kilakkozva a körmöm, és a hajam sem áll glédában. Amikor alszik, akkor főzök, berakom a mosógépet, elmosogatok. Amikor fölébredt, akkor meg porszívózok. De amíg a hami rotyog a konyhában, addig itt vagyok:-)))
2007. máj. 30. 10:32
bocsi,az "időm" szócskát kihagytam! :)
2007. máj. 30. 10:29
Nekem is mindíg van itt lenni.Megcsinálok mindent reggel,amíg manócskám alszik.A főzést már "együtt"csináljuk. :) Amíg alszik,vagy játszik,simán tudok gépezni.Úgy látszik a mai fiatalság rugalmasabb. :)
2007. máj. 30. 07:38
Deenek igaza van :) Az én Picim még csak 11 hetes, de minden időbeosztás kérdése. Egész jól eljátszik 10-15 percet, ilyenkor idenézek, hozzászólok. De nagyobb lélegzetű dolgokra (pl naplóírás) csak akkor ülök ide, mikor alszik :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook