Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hova tudok időpont nélkül elmenni bőrgyógyászatra? fórum

Hova tudok időpont nélkül elmenni bőrgyógyászatra? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. Mezei Virág (válaszként erre: 11. - Krisztina0218)
2018. jún. 5. 08:43
Érdeklődj az oviban, mit fogadnak el, és kitől. Amiről írtam, az már több éve volt!
12. krisztina0218 (válaszként erre: 5. - Globus)
2018. jún. 5. 07:52
Nem tudom, írok még az ovinak, hátha..
11. krisztina0218 (válaszként erre: 6. - Mezei Virág)
2018. jún. 5. 07:52
A két hetes szabim alatt szerettem volna elmenni, de most elegendő lenne egy igazolás, hogy közösségbe járhat, nem akarok felmondani vagy, hogy kirúgjanak, most küldenének képzésre, amivel aztán bármelyik kereskedelmi cégnél kaphatok későbbiekben munkát..akár magasabb beosztásban.Nem akarom elszúrni..Azt, mondod, magán orvosi nem fogadnak el?De ha állami rendelésre megyek, az jó egy hónap...addig 100, hogy kirúgnak..:(( Allergia tesztet csináltak januárban, nem allergiás semmire, de persze valamilyen ételre lehet, hogy allergiás...de az akkor sem fertőző..
10. krisztina0218 (válaszként erre: 4. - Bnusinna)
2018. jún. 5. 07:48
XI. kerületben lakunk, írtam a központi rendelőnek, de nem tudtak bejegyezni, annyit írtak, hogy hivjam őket 8-kor..
9. krisztina0218 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2018. jún. 5. 07:47
De volt, folyamatosan, csak tegnap mondta ezt az óvónő a tesómnak...Igen csak azt elfogadják-e, mármint ha a magánorvos igazolása megfelelő lesz-e...
2018. jún. 4. 19:47

[link]

Az ekcéma komplex probléma és az Ön ekcéma tüneteit csak étkezési változásokkal nem biztos, hogy csökkenteni tudja. Mindenképpen konzultáljon bőrgyógyásszal a megfelelő kezelés, az allergia tesztek elvégzése és a megelőzés tisztázása érdekében!

7. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2018. jún. 4. 19:26

Magánorvos igazolását az ismereteim szerint nem fogadhat el az óvoda.

Az unokámat elvitték magán allergiavizsgálatra, hogy megtudják, mihez tartsák magukat. De állami intézménybe is menni kellett, mert csak azt a papírt fogadták el.

Éljen a qka bürokrácia! :(

6. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2018. jún. 4. 19:16

Gasztroenterológián voltatok?

Az ekcéma ételintolerancia miatt is lehet!

Cukor, tej, tojás pl.

Ezt nem lehet ripsz-ropsz elintézni.

Az ekcéma sosem fertőző, viszont lehet kezelhető!

Ovi előtt érdemes megtudni, étel okozza-e, mert akkor olyan étrendet biztosítanak, ami csökkenti a tüneteket.

5. globus (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2018. jún. 4. 19:00
Gyermekorvos igazolását nem fogadják el az oviban?
2018. jún. 4. 18:36
Merre felé laktok? Ha azt leírnád lehet konkrétabb segítséget is kaphatnál. De én a helyedben megpróbálnám a rendes kórházban, gyorsan elmagyarázni a dokinak is, hogy mi van...
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2018. jún. 4. 18:33

December óta nem volt oviban?

Házidoki nem hinném, hogy adhat sürgősségit, mert nem indokolt, és akkor őt büntetik.

Magánt próbálj még ma elérni, általában 20:ig rendelnek.:)))

2. krisztina0218 (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2018. jún. 4. 17:47
Mondjuk szerintem, akkor én is elkaptam volna, nekem is érzékeny a bőrőm, de semmi tünetem nincsen....de mindegy legyen igaza..
2018. jún. 4. 17:41
Nem fertőző ekcémája van évek óta a lányomnak, voltunk rengeteg vizsgálaton, nem allergiás.testvéremnek azt mondta az ovónő, hogy nem vihetem ovódába, amig nem viszek friss papírt.A legutóbbi decemberi keltezésű, de ezt nem fogadja el az ovónő..viszont addig dolgozni se tudok menni.Holnap eltudok valahova menni szerintetek, akár magán dokihoz?Vagy ad sürgösségi beutalót a házi orvos, amivel akár aznap tudok menni?Köszi előre is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook