Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Igaz az hogy az újpesti SZTK-ba pénteken lehet menni időpont nélkül? fórum

Igaz az hogy az újpesti SZTK-ba pénteken lehet menni időpont nélkül? (tudásbázis kérdés)


9. a6d5a14c21 (válaszként erre: 8. - Bunnydrop)
2011. jún. 19. 22:02

Hát ha a tesztek negatívak,akkor túl nagy gáz nem lehet szerintem,mármint ami a terhességet illeti...mondjuk engem kicsinálna a bizonytalanság még 2hétig...nekem volt hasonló szitum,mondjuk én rettegtem a teherbe eséstől.És mikor már 4 napja késett(nagyon pontos a mensim)akkor annyira rágörcsöltem a dologra,hogy szerintem amiatt nem jött meg még majdnem 1 hétig...aztán persze megjött és nem voltam terhes...tehát a stressz is teheti.


Azért ennyi teszt nem szokott tévedni!

2011. jún. 19. 21:44
nem tudom mennyire sürgős, elmondom hátha.... szóval 2 hete késik és már vagy 5 negativ teszten túl vagyok, de még mindig semmi. szerintetek sürgős?? vagy várjam meg az időpontot?
7. a6d5a14c21 (válaszként erre: 6. - Lilimami)
2011. jún. 19. 21:39

Pfff ,de cukik!


Mindegy,ha nagyon sürgős Bunnydropp akkor be kell menni valamelyik nagyobb kórház nőgyógyászatára(én egyszer vasárnap voltam a Honvédban)és ott ellátnak!

6. Lilimami (válaszként erre: 5. - A6d5a14c21)
2011. jún. 19. 21:37

Most megint bevezették, hogy kell időpont...anyum kb 3 múlvára kapott...

Ezek folyton ezt játszák..kell időpont, nem kell, kell, nem kell...lusták dolgozni, mert ha nem kell bejelentkezni, vannak bőven, pláne délután, ha időpontot kell kérni, akkor meg kong a váróterem..

5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 4. - Bunnydrop)
2011. jún. 19. 21:33

De most mondom,nem kell időpontot kérni.Én tavaly voltam,sürgős volt,mert esemény utáni tabletta kellett.Szombaton történt a baj,hétfőn reggel fél 9-re odamentem(IDŐPONT NÉLKÜL!!!)és 1-re már bent is voltam,megvizsgált a doki,felírta a doki a bogyót,a földszinten kiváltottam,délután 2-re el is felejtettem azt a lepra telepet!


Pont azért mentem oda az SZTK-be,nem pedig a magán nődokimhoz,mert a magán nődokim csak szerdán-pénteken rendel és az már rég későn lett volna,na meg nem is biztos,hogy tudott volna fogadni...

2011. jún. 19. 21:31
hát igen, csak az időpont állítólag 2 hét minimum nekem meg elég sürgős lenne :(
2011. jún. 19. 21:27
Bármikor mehetsz időpont nélkül,csak készülj fel egy 3-4óra várakozásra...
2011. jún. 19. 21:23
Nőgyógyászatra... ezt kifelejtettem :)
2011. jún. 19. 21:23
Igaz az hogy az újpesti SZTK-ba pénteken lehet menni időpont nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook