Horkolás (beszélgetős fórum)


13. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - Db78bacc4f)
2012. máj. 24. 10:22
vettem orrtapaszt vagy mi, egész jó volt, éjjel csak 1x keltem fel. Lehet,hogy mégis hatásos?!
12. db78bacc4f (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2012. máj. 24. 09:03
Akkor tömj zoknit a szájába :D...na jó, ez csak vicc volt.
2012. máj. 23. 11:07

"A horkolás igazi rémálom lehet mind a horkoló, mind pedig az örökké kialvatlan párja számára. Egy új kutatás szerint azonban nemcsak a kapcsolatokra veszélyes, hanem sokkal komolyabb egészségügyi kockázatot jelenthet, mint azt eddig gondoltuk.


Sajnos a horkolás nem az a dolog, amiről beszámolnánk az orvosunknak. Azonban mikor többször is felébredünk miatta, vagy már a légzésünket is zavarja, az komoly problémára utal.


Legtöbbször a tartós horkolás az egyik jele az alvási apnoe-nak, amely során a beteg légzése többször is leáll alvás közben, és akár százszor is felébredhet emiatt egy éjszaka alatt, anélkül, hogy emlékezne rá. Többek között ezért is van, hogy a sokat horkolók reggel kialvatlannak érzik magukat..."


Tényleg szeretnék valami csodaszert!

10. Kata 1977 (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2012. máj. 23. 10:45
:-))))))))
9. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - Db78bacc4f)
2012. máj. 23. 10:31

az gysztári-gondolom (mármint a tapasz)

Az én drágámnál az a gond, hogy "nyitva van a szája meg minden"... XD

2012. máj. 23. 10:23
Van horkolásvizsgálat (nem tudom mi a rendes neve), de van egy tapasz ami széthúzza az orrot és hasonló praktikák.
7. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Kata 1977)
2012. máj. 23. 09:18

Hát, igen. dettó, fejét leteszi és laszik. Szerinte, nem vagyok elég álmos, pedig de, csak frászt kapok,mikor belehorkant a fülembe (holott már a párnákat is a fejemre húzom)

Most pedig elég fontos lenne kialudni magam, mert babuckát várunk és nem akarnék a kialvatlanság miatt ingerült lenni...

6. Kata 1977 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2012. máj. 23. 09:04

Nálunk is így kezdődött,de 4gyerek mellett nem tudok egész éjjel nem aludni!

Ő olyan,hogy leteszi a fejét és már alszik,én alapjáraton sokat forgolódok és nagyon éberül alszom,így még ha sikerült is elaludnom,valami neszre vagy a kicsihez felébredtem és annyi volt!

Lökdöshetem én, felriad 1 percre és már horkol is tovább, a házat ellophatnák alóla:-)

De így tuti a védekezés:-)

5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Kata 1977)
2012. máj. 23. 09:00
Hát, ez az, Ő hallani sem akar a különalvásról, viszont így meg szenvedek és reggelre olyan vagyok,mint a mosott sz*r.
4. Kata 1977 (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2012. máj. 23. 08:55

:-)

Akkor kezet foghatunk.

Az én férjem is nagyon horkol így külön alszunk én az egyik szobába 2gyerkőccelkl ő egy másikban a másik kettővel.

Nem jó ez így:-((

3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - 17edc27aec)
2012. máj. 23. 08:34

Az, basszus... Neki sem jó, na de nekem sem.

A végén még féloldalas lesz, annyit forgatom:)

Kéne vmi +oldás, a különalváson kívül.

2012. máj. 23. 08:07

Horkol a zurad?:D

Fogd be az orrát néhány másodpercre, vagy fektesd oldalra:D

2012. máj. 23. 08:04

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy valaki használta-e már a Snore defense terméket és hatásos volt-e?

ill.mennyibe kerül,mert a neten nem találtam az árát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook