Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudom, hogy tényleg szeret? fórum

Honnan tudom, hogy tényleg szeret? (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. Fallen
2009. júl. 13. 10:30

Pszichológus-ügyben azért nem csak a párom volt a hibás. Családban is voltak gondok, no meg a barátok hiánya. Végül nem mentem el (pedig már telefonszámot is szereztem), mert úgy tűnt, hogy rendbe jönnek a dolgok.

Igyekszek közös programokat csinálni, de nagyon nem egyszerű. Egyrészt mire hazaérünk, mindketten fáradtak vagyunk, aztán még kaja is kéne másnapra...másrészt nehéz olyat találni, amiért ő is lelkesedne. Próbáltam valami közös sportot kitalálni, még tollasütőt is vettem, de hiába. Szombaton kisebb sértődés árán rábeszéltem egy társas-partira, szerintem élvezte (nyert is a kis piszok), de kétlem, hogy otthon is hajlandó lenne ilyesmire.

Sporttal egyébként az a bajom, hogy nagy nehezen találtam egy olyan mozgásformát, amit élvezek, erre átrakták délelőttre az edzést. No megy egyedül nehéz nekiindulni:)


Egyébként a lefolyó/wc tisztítás az ő feladatköre:)

2009. júl. 13. 10:25
Melyik megyében laksz?
42. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 40. - Fallen)
2009. júl. 13. 10:21

Ha pszihologusra kell gondolnad, akkor inkabb legyen vege. Nem erdemes egy pasival maradni, ugy hogy miatta pszihologushoz jarsz.

En is jartam egy idoben kondi terembe, de nem szeredtem, olyan durvak a gepek.

Most arra gondolok, hogy menjek el teniszezni. Ha megtanulnak, akkor a parommal is mehetnenk, az olyan jo lenne. Csak az a baj, hogy igy is olyan keves idonk van egymasra.

41. zuhoj (válaszként erre: 37. - Fallen)
2009. júl. 13. 10:20

én most csináltam meg a mérlegképest. Olyan önbizalmat adott h képes voltam rá, és a rengeteg barát, meg persze új ismeretek.

Tanulhatsz nyelvet is, v masszázst (azért a hímek nagyon oda vannak:)

Még ami eszembe jutott: kérd meg a párod h tanítson meg valamit neked a számítógépen (én most a fotóimat scennneltem be és azokkal szórakozom (fotózhatod őt is-sokat lehet rajta nevetni-, de emellett mindig újítgatom a lakást

(a szekrényekre vettem öntapadós tapétát, festek állandóan, az erkélyen kész növénykiállítást csináltam, most pedig a fürdőt fogom kifugázni)

A párod el fogja ismerni a munkádat. Neh már csak annyit lásson, h szépen ki tudod tisztítani a lefolyót:))

Tényleg szeretnék segíteni, de neked KELL mozdulnod (ha más nem ő érte)

40. Fallen
2009. júl. 13. 10:15
Igyekszem, higgyétek el. Csak nehéz. Pedig egy időben már a pszichológuson is gondolkodtam:(
39. tenkne_helga (válaszként erre: 37. - Fallen)
2009. júl. 13. 10:06
Eddig csak a tanulás volt az életed nagy része,most legyen az élet a nagyobb része!!!
38. tenkne_helga (válaszként erre: 34. - Fallen)
2009. júl. 13. 10:04
Ha ennyi jó tipp után sem változik meg semmi,akkor passz!Legalább egyet fogadj meg a sok jó tanácsból már lesz változás meglátod!A döntés a te kezedben van,rázzd meg magad és változz!!!
37. Fallen (válaszként erre: 36. - Zuhoj)
2009. júl. 13. 10:01
Megkérdezhetem milyen tanfolyamra jársz? Én is nézegettem valamit, de valószínüleg rossz helyen kerestem, semmi érdekeset sem találtam.
36. zuhoj (válaszként erre: 34. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:58

A lényeg h rengeteget nevessetek együtt. A haverokat is ezért keresik fel. Menjetek el este sétálni, beültök egy nagyon hangulatos presszóba, cukrászdába. Egyik este minden bevezető nélkül elhívhatnád billiárdozni. Csináljatok programokat, nekem otthon valah soha nem sikerült úgy elbeszélgetni a párommal, mint mondjuk egy tóparton. Olyan kondiba járj, ahol férfiak is vannak. De ha elmész egy uszodába egy csini fürdőruhába, le sem tudod magadról vakarni a hapsikat:))

ja, nekem ami most igazi kikapcsolódás: elkezdtem egy tanfolyamot, ott rengeteg barátot szereztem. Minden szombaton járok, és egy nagy közösségbe tartozom ezáltal. És nincs időm a magányról gondolkodni:))

Írj, h mi segített

35. e3e5c810b9 (válaszként erre: 32. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:57

Szia! És nem tudsz olyan konditerembe járni, ahol nem csak lányok vannak? Biztos felétek sem 1 konditerem van! Ahova én járok, ott tele van pasival, és tök kedvesek, mindig köszönnek egymásnak az emberek, ha van vmi kérdésem, akkor simán megkérdezem. Volt hogy magától jött oda egy faszi, és segytett, mert látta, h nem bírom kisebbre venni a gépet, mer nehéz volt. Szerintem keress egy másik helyet!:)

Amúgy sajnálom, hogy ilyen gondjaid vannak a pasiddal. Az msn-es dolgot, én pl tuti nem hagynám. Szerintem nem természetes. Azt írtad, hogy egész nap emberek között van. Akkor miért nem vágyik arra, hogy ha hazamegy, akkor kettesben legyetek? Miért vágyik további emberekre? Én is azt tudom javasolni, hogy újíts egyes dolgokon. Tényleg ne éreztetsd vele, hogy mennyire függsz tőle. Én úgy gondolom, hogy az már eleve kicsit gáz, hogy a párod mellett nincs önbizalmad, de ha már nincs akkor vhogy építsd fel magad az önbizalmadat. Magától nem fog megerősödni! Sportolj, hogy azt érezd, hogy milyne csinos vagy! Csináltass magadnak egy jó frizut, cseréld le a szemcsid vmi szexisebbre esetleg. Ha eléred, hogy élvezed ahogy kinézel, akkor az látszani fog rajtad, és vagy ő újra beléd szeret, vagy más! Arról meg nem is beszélve, hogy lehet hogy csak azért kötődsz hozzá annyira, mert semmi önbizalmad nincs és ha lenne, akkor te magad jönnél rá, hogy hékás, én jobbat érdemlek nálad!

Ne fordulj be, ne hallgas szomorú számokat, hanem aktivizáld magad kicsit, keress már sikerélményeket és hidd el, sokkal boldogabb leszel, még akkoris, ha ez a kapcsolatod tönkre megy!

34. Fallen (válaszként erre: 33. - Tenkne_helga)
2009. júl. 13. 09:50
Egy éve, hogy végeztünk az egyetemen és sokan elmentek Pestre. Aki maradt, ők most költöztek el Pestre, Szegedre. Csak egy lány van, akivel néha találkozok, de őt nem ismerem olyan rég, pár hónapja futottunk össze itt a Hoxán. Más 2 hetente jár haza Pestről, általában hétvégén, amikor ugye én se mindig érek rá (pl most is elutaztunk párommal)
33. tenkne_helga (válaszként erre: 32. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:48
Miért nincsenek barátaid,havernőid?
32. Fallen (válaszként erre: 29. - Zuhoj)
2009. júl. 13. 09:46
Jártam tornázni, de ilyen helyen csak csajok vannak és nem is igazán sikerült beszélgetni másokkal. Próbáltam valami szakkört, hobbit nézni, de nem találtam semmit. Vagy csak nem tudom hol keressem.
31. tenkne_helga (válaszként erre: 2. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 13. 09:43
Ahogy írtad max 3 kiló felesleg van rajtad,akkor végképp könnyű dolgod van.Öltözz úgy,hogy észre vegyen"persze amiben te is jól érzed magad" és ahogy sokan mások itt írták,rengeteg olyan hely van ahol találhatsz magadnak párt.A lényeg ne éreztess a pároddal,hogy elvesznél nélküle!Főleg te ne érezd!!!
30. zuhoj (válaszként erre: 26. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:43

Az is jó, ha mondjuk együtt főztök, és közben sokat nevettek, hülyéskedtek!!

Járj sportolni, közben bizti ismerkedhetsz másokkal!!

29. zuhoj (válaszként erre: 22. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:39
Miért nem jársz uszodába, v futni??? olyan helyre, ahol mások is sportolnak (ha esetleg van egy kiskutyád, az sokat segít))
28. tenkne_helga (válaszként erre: 22. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:38
Legyél egy kicsit rátermettebb!Biztos semmiben se legyél!Tényleg egy kicsit változz meg!Lendít majd a kapcsolaton!Ha így ahogy most vagy,nem figyel rád,legyél más!Új frizura,új ruha.Hívd fel magadra a figyelmét és gondolkozz el,mivel hódítottad el,milyen voltál akkor!Nehogy azt hidd,hogy ha ő nincs senki és semmi más nincs!Akkor te is más leszel és talán akkor erőt vennél magadon,hogy változz!!!Fiatal vagy még,hogy úgy gondolkozz,nincs más csak ő,pláne,hogy meg sem érdemli!!!Gondolkodj!
27. zuhoj (válaszként erre: 16. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 13. 09:35

Ne hagyd magad, mert a fejedre nő. Az az anyja volt, de mostmár felnőtt férfi és meg kell felelnie egy nőnek. Ne mondd a szemébe ha bajod van (neh hiszninek vegye), de lássa az arcodon, h

számodra ez nem férfi (ah ő viselkedik).

Legyél titokzatos és megfejthetetlen nő. Persze, beszélgessetek napi problémákról, munkáról -nagyon figyelve a másikra- de mindig maradjon valami amit úgy érez h nem tud rólad (kis újdonság

26. Fallen (válaszként erre: 24. - Nagyreni)
2009. júl. 13. 09:34

Tudom, hogy igazatok van, ez a legrosszabb. Bár annyira nem vészes, ahogy leírtad. nem vagyok a házicselédje, nagyon sok mindent ő is megcsinál (pl mindig ő mos, tereget, ha tud a takarításba is besegít, mosogat ha kérem). 6évig egyedül lakott, annyira nem lenne elveszve nélkülem sem.

Azt hiszem az lehet a gond, hogy az önbizalmam a béka segge alatt van. Nekem ő a 2. igazi barátom, az első hát, olyan anyuci kicsi fia volt, 0érzelmi intelligenciával. Sose tudtam, hogyan és hol kéne ismerkedni (őt is neten ismertem meg).

2009. júl. 13. 09:30
Fiatal vagy ahhoz, hogy megalkudj!!!!
24. nagyreni (válaszként erre: 19. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:28

Ez a baj. Túl sok mindent eltűrsz a "semmiért" cserébe.

Lehet, hogy lett volna alkalma szakítani veled, de mondd meg őszintén, minek tette volna? Főzöl, mosol, takarítasz, kiszolgálod, kényezteted, gondolom, a szex is rendben lehet; még az anyukájához sem érdemes visszamennie, nemhogy szaktítania.

Én szívesen kiszolgálom a férjem, eléteszem az ételt, takarítok, mosok rá, mert a tenyerén hordoz. Nagyon jó, amikor átölel, megdícséri a főztöm, nap mint nap elmondja, hogy szeret, és mondogatja, hogy milyen gyönyörű vagyok, pedig hát... nem vagyok egy bombanő, ha elúszom a házimunkával, ha kell, mosogat, porszívózik. Pedig ő sem egy romantikus, csöpögős alkat, egyszerűen csak kimutatja, mit érez irántam.

Eltűnne minden jó az életedből? Hiszen látod, hogy nem jó! Ha olyan nagyon jó lenne, ez a topik nem jött volna létre. Lehet, hogy egy ideig nagyon rossz volna, hiányozna, de legalább volna esélyed arra, hogy tényleg nagyon jó legyen. Hogy legyen egy párod, aki veled foglalkozik, nem más lányokkal (én kidobnám a számítógépet, ha a férjem más nőkkel msn-ezgetne), aki értékelné, amit teszel érte, esetleg még be is segítene. Aki mellett nem kellene félned, hogy elveszíted. Nem lehet könnyű úgy élni, hogy egy rettegés az életed...

23. zuhoj (válaszként erre: 11. - 49ca420470)
2009. júl. 13. 09:28

Bele-bele kellett volna szólnod, (h a csaj ne is merjen olyan nagyon közvetlen lenni). Nehogy már a te füled hallatára találjanak egymásra!!!

Egy kicsit érezze már rosszul a párod is magát, ha így viselkedik melletted. Én bizti még aznap elkezdtem volna flörtölni egy pasival (ő előtte).

22. Fallen (válaszként erre: 20. - Tenkne_helga)
2009. júl. 13. 09:28
Igazából nem tudom mit gondoljak. Biztos vagyok abban, hogy nem csal meg (fizikai értelemben legalábbis). Szeretem igen, de a legnagyobb baj, hogy ha ő nem lenne, akkor nem sok minden maradna nekem. Egy unalmas meló, ahol egész nap a netet bújom, aztán hazamennék anyámékhoz, hallgatnám a veszekedésüket és egész este a netet bújnám. Próbáltam barátokat keresni, de őszintén szólva lövésem sincs, mihez kezdjek.
21. tenkne_helga (válaszként erre: 15. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 13. 09:25
Ha ennyi rossz tulajdonsága van,akkor miért vagy vele?Hát,mint férfi"leírásod alapján" tényleg eléggé elkényeztették.Te választottad!!!
20. tenkne_helga (válaszként erre: 19. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:22
Hát nem vagy könnyű helyzetben!Nyakig szerelmes vagy,amit lehet,hogy a párod kihasznál!Vigyázz!
19. Fallen (válaszként erre: 18. - Tenkne_helga)
2009. júl. 13. 09:19
Tudom, igazad van. Csak nem tudom mit mondjak neki. És tényleg, rettegek, hogy olyat válaszol, amit nem akarok hallani.
18. tenkne_helga (válaszként erre: 1. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:17

Szia!

Ő is úgy érez irántad,mint a te soraidból kiderül,hogy te nagyon?Annyi azért biztos,hogy 2 év nem nagy idő és február óta együtt és már most kérdőjel van?Hát?Tényleg le kellene vele ülni beszélgetni,olyan nincs,hogy félsz nehogy nyafogásnak vegye.Egy kapcsolatban igenis kell,hogy működjön olyan,mint pl.bizalom,ha nincs az már baj.Mondj el mindent ami a szívedet nyomja és mindent ki tudsz olvasni a szeméből,arc vonásaiból!Lehet,hogy fájni fog,de ezt akartad nem,hogy meg tudd?!

17. Fallen (válaszként erre: 15. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 13. 09:14

És ezt hogy bírod?

Én folyamatosan rettegek, hogy elveszítem. Tudom, jobban függök tőle a kelleténél. Egyszerűen nem tudom mi lenne velem nélküle. (tudom, túlélném, lenne más, de akkor is képtelen vagyok elképzelni). Ugyanakkor azt is érzem, hogy nem sokáig bírom tovább.

16. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 14. - Zuhoj)
2009. júl. 13. 09:13
Az a baj, hogy az anyja elkenyesztette oket. Eleteben eloszor akkor fogott porszivot a kezeben, mikor jott hozzank az anyja es raparancsoltam, hogy ha akarod, hogy rend legyen porszivozz fel, mert nekem nincs idom. :))
15. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 8. - Fallen)
2009. júl. 13. 09:11

Eleg rossz. Nalunk is sokszor volt, hogy en dontsem el hova menjunk, mit csinaljunk, mert nekem van idom gondolkozni, neki nincs. En pedig nem voltam hajlando, ha nem talal ki valamit, akkor ulunk otthon. Ez persze nem tettszett neki, ugyhogy gondolkozott o is.


Olyan is volt regebben, hogy ha nem talalom ki, hogy mit csinalunk akkor nem talalkozunk. Akarmit mondtam nem tettszett neki. Lehet csak urugy volt, hogy ne talalkozzunk.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook