Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudom, hogy tényleg szeret? fórum

Honnan tudom, hogy tényleg szeret? (beszélgetős fórum)


1 2 3
74. Fallen (válaszként erre: 73. - SZK207)
2009. júl. 15. 13:45

Hát igen. Ráadásul tudom, hogy őt ez nagyon meg is bántaná, nem biztos, hogy jót tenne. De ha nem változik akkor magam miatt muszáj lesz.

Nagyon bánt, hogy nem értem, ha két ember szereti egymást, akkor miért nem működik a dolog???

73. SZK207 (válaszként erre: 72. - Fallen)
2009. júl. 15. 12:03
Igen, biztosan elgondolkodik az ember ha pár hétig nem látja a másikat... Viszont az se jó, én érzem. Ma 1 hete, hogy elment a párom és bár tudom, hogy gondolkodnunk kell külön-külön, de mégis attól félek, hogy eltávolodunk egymástól még ha szeretjük is egymást...
72. Fallen (válaszként erre: 71. - SZK207)
2009. júl. 15. 11:39
Igazad van, én is ezzel biztatom magam, hogy ha szakítani akarna, akkor megtehette volna. De ettől még nem lesz jobb, ha nem csinál velem semmit, ha nem látom, hogy bármit is tenne kettőnkért. Én is bármit megtennék kettőnkért, hogy működjön, de.. talán jó lenne egy-két hétre hazamennem a szüleimhez, hogy rájöjjön mit veszíthet.
71. SZK207
2009. júl. 15. 10:31

Jajjjmáár, örülj már neki, hogy így áll hozzád. Bárcsak az én párom vígasztalgatna engem így, hogy "csak hullámvölgy van"... Mit nem adnék érte Istenem!!! Persze én fájdalmamban mondom ezt mert én bármit elkövetnék, hogy visszajöjjön hozzám.

Szerintem szeret téged, hidd el nem vígasztalgatna ha nem így lenne...

70. Fallen (válaszként erre: 69. - SZK207)
2009. júl. 15. 10:12

Én hiszek neki, hogy nem csalt meg. Biztos vagyok benne, mert ahogy én látom alkalma sem nagyon volt rá.

Tegnap megint kiverte a biztosítékot, amikor elmondtam neki, hogy mi a bajom, azt mondta igazam van "A seggemet kinyalod én meg le se szarlak". Innentől kezdve jó volt az este. Amikor sírtam vigasztalt, hogy itt vagyunk, együtt vagyunk, csak hullámvölgy van. Hát nem tudom. Azt hiszem, ha nem történik csoda én már nem bírom sokáig azt.

69. SZK207
2009. júl. 14. 15:00
Az én exem is felhúzta magát mindig mikor ilyen témáról volt szó. Az az egyik magyarázat erre, hogy nyűgnek érzik azt ha valaki ok nélkül cseszteti őket ilyennel (ez a jobbik eset mert nem csalt meg). A másik oka ha egyből kiakad, hogy megtette és hazudik. Az enyém nem csalt meg engem de mégis egy dolgot elsumákolt az egyik exével kapcsolatban és mikor gyanús lett a dolog számomra akkor nagyon felhúzta magát, ettől lett még gyanúsabb majd magától mondta el nekem, hogy lódított.
68. Fallen
2009. júl. 14. 13:51
Beszélgettünk tegnap. Azt mondta szeret és nincs semmi azzal a csajjal (ezen persze megint felhúzta magát, na mindegy). Megbeszéltük, hogy több közös programot fogunk csinálni, hogy ne csak otthon dögöljünk folyton. Mondtam, hogy oké, de ne csak én törjem az agyam....
67. 49ca420470 (válaszként erre: 54. - Fallen)
2009. júl. 14. 08:51
munkahely?mi lenne ha beíratkoznál valami iskolába vagy tanfolyamra?
66. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 60. - Fallen)
2009. júl. 13. 21:15
Ez eleg rovid. Meg kell beszelni sokkal reszletesebben. Mi mikor errol beszeltunk rajottunk, hogy mindketten varjuk, hogy a masik kezdemenyezzen. :)
65. nagyreni (válaszként erre: 62. - Zuhoj)
2009. júl. 13. 18:47
Van neki kivel megbeszélnie a dolgokat. Az elején szó volt róla, hogy napi szinten msn-ezik más csajokkal...
64. e3e5c810b9 (válaszként erre: 60. - Fallen)
2009. júl. 13. 17:16
kicsit olyan érzésem van, hogy neki szinte mindegy, hogy ott vagy-e vele, vagy sem. bocsi.
63. zuhoj (válaszként erre: 60. - Fallen)
2009. júl. 13. 17:11

nem tud bánni egy nővel!

Ez FÉRFI??????

most tudnék csúnyát mondani.

62. zuhoj (válaszként erre: 60. - Fallen)
2009. júl. 13. 17:08

Hát, ennél azért hosszasabban kell megbeszélni a dolgokat. Ez azért egy kissé lerázós volt. És persze semmi érzelem nem volt benne. Ennél sokkal konkrétabban kellene megbeszélni, h mivel és pontosan hogyan bánt meg téged. Ne csak így:

-Szeretsz?

-Igen.

-Ja, akkor ok::)))

Hát ez így oviba esetleg elfogadható.

Mondd el neki, h számodra ő jelenti a családot és

a nyugalmat. Azért vagytok együtt,h együtt oldjátok meg a problémákat, és úgy már valah nem is tűnnek annak. De ezt mind ne a megszokott (kissé uncsi) környezetben mondd el. Nem igaz h neki senkire sincs szüksége, akivel mindent megbeszélhetne. Ilyen ember nincs, v lelke sincs?

Kérdezd meg tőle, neki milyen az a nő, akit mindig is elképzelt maga mellett? És mit szeret benned? Ill mondd el neki te is, h te mit kedvelsz ő benne....

61. tenkne_helga (válaszként erre: 60. - Fallen)
2009. júl. 13. 17:05
Így zajlott le a megbeszélésetek?Hm!Hát te tudod,te életed!
60. Fallen
2009. júl. 13. 16:47

-Mi a baj?

-Szeretsz?

-Hát persze (ölel)

-Nem úgy látom

-Látod én ilyen vagyok, mindig ilyen voltam, nem?

-Nem

-Ezek szerint hátrányomra változtam

-Igen

-Majd igyekszem

-Jó, szeretném érezni, hogy szeretsz

59. e3e5c810b9 (válaszként erre: 54. - Fallen)
2009. júl. 13. 13:53
Nem gondolhatod komolyan, ezt a megpróbáltam egysze, és nem sikerült dolgot! Akkor mostmár nem is lesznek barátaid? Nem is fogsz sportolni mert nem sikerült? Nem azért hagytad abba azt a sportot amit csináltál, mert átrakták délelőttre? És ezért nem sierült és most tanácstalan vagy az ügyben?? Erőt kell venned magadon. Ne külső segítségre várj. Csakis magadra számíthatsz. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ezeknek a kapaszkodóknak. Nem mondom, hogy nem fontosak, nagyon is fontosak, mert hát az ember társas lény. De mások is társakra vágynak, és mindenki olyan társra vágyik akitől jobb kedve lesz, akivel jól érzi magát és feltöltődik tőle. Ha ilyen elkeseredett vagy, akkor ne várd, hogy az emberek keressék a társaságod. Sajnos ez ilyen. Hidd el, ha vidámabb leszel, és elégedett, akkor bánni fogod, hogy időt és energiát pazaroltál a kínlódásra. Olyan kínlódásra, amin tudnál változtatni!
58. SZK207 (válaszként erre: 57. - Zuhoj)
2009. júl. 13. 13:27
Igazad van. Én is jártam angolra és ha hiszed ha nem, kikapcsolt és ráadásul nagyon jófej embereket ismertem meg. A tudás megszerzése pedig nagyon jó hatással van rám. Díjazom az ötleted zuhoj:-)
57. zuhoj (válaszként erre: 54. - Fallen)
2009. júl. 13. 13:25
inkább válassz magadnak egy klassz sulit, ott hátha megtalálod a nagy Őt!+barátokat, új tudást szerzel
56. SZK207
2009. júl. 13. 13:18
Nekem is azt vágta az exem a fejemhez, hogy nincsenek barátaim mert majdnem az összes barátnőmet rajta keresztül ismertem meg. Na és??? Mégis engem hívnak most fel, hogy találkozzunk, nem őt, hogy az ő lelkét ápolgassák. (még jó!:-))
55. szemmelver (válaszként erre: 50. - Fallen)
2009. júl. 13. 13:13
te jó isten! mit szeretsz rajta?? ha meg így szereted, akkor meg ne siránkozz
54. Fallen (válaszként erre: 53. - Zuhoj)
2009. júl. 13. 13:10
Csak tudod, nehéz az, hogy ne legyen mindennek ő a közepe, ha nincsenek barátaim, nem élvezem a munkám, szar a szüleimnél a hangulat. Tudom én, jól hangzik, hogy menjek sportolni, keressek barátokat. És tényleg, így kéne lennie. Csak az a gond, hogy én mindezt már megpróbáltam egyszer, sikertelenül. És nem tudom hol kéne nekifognom mégegyszer. Biztos, gyenge vagyok én is, csak egyszerűen nem találok olyan kapaszkodód amibe fogódzkodhatnék.
53. zuhoj (válaszként erre: 50. - Fallen)
2009. júl. 13. 13:00

szerintem sem ő legyen mindennek a közepe.

Vannak még 10 millióan rajta kívül.

(Meg ez a pszichológus dolog tényleg megdöbbentő)

52. SZK207 (válaszként erre: 50. - Fallen)
2009. júl. 13. 12:24
Egy cipőben járunk... Mi múlt héten szakítottunk.
51. e3e5c810b9 (válaszként erre: 50. - Fallen)
2009. júl. 13. 12:17

Elhiszem, hogy szereted, de próbálj túllépni azon, hogy az életedben az egyetlen örömforrás kizárólag ő legyen! És nem azért mert épp mélyponton van a kapcsolatotok, hanem mert ez így egészségges minden kapcsolatban. Akkor tudsz neki pluszt adni, életvidám lenni akit érdemes szeretni, ha te magad kiegyensúlyozott vagy. A pasik többsége szerintem nem szeret állandóan pátyolgatni valakit mert minden baja van. Ez egy idő után unalmas nekik,ami érthető. Még ha nem is panaszkodsz neki mindig, akkoris a hangulatodon, a dolgokhoz való hozzáállásodon biztos h érzi, hogy kétségbe vagy esve kissé. Mondjuk ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyedül te tehetsz ez ellen az állapot ellen. Mert egyáltalán nem. Az alapján amit írtál róla, szerintem az hogy te így érzel, ezt ő érte el. Megbocsájtottad neki a megcsalást, mert szereted. De ezt elfelejteni csak úgy lehet, ha nap mint nap érezteti veled, hogy milyen fontos vagy neki, és értékeli, hogy vele maradtál ezután is. Viszont ő ezt nem teszi.

Hát bonyolult a helyzeted, az biztos. Tényelg a legjobb amit tehetsz, ha elkezdesz dolgozni azon, hogy jól érezd magad a bőrödben. Ha ezt eléred, akkor sok minden meg fog változni az életedben.

50. Fallen
2009. júl. 13. 11:59
Tudom, hogy igazatok van. De ez sajnos nem változtat azon, hogy még mindig nagyon szeretem. :(
49. e3e5c810b9 (válaszként erre: 47. - Fallen)
2009. júl. 13. 11:46
Az a baj, hogy szerintem ha vmilyen trükk árán eléred, hogy jobban vágyjon rád, egy idő után visszazökken, mert vagy azért mert ő tényleg ilyen, és nem igényli a sok ölelést és puszit (de akkor az elején sem lett volna olyan szerintem), vagy pedig sajnos lehet, hogy már nem olyan boldog. Vagy nemtom. Nem tudom, hogy működik az olyan, ha a férfi újra beleszeret a barátnőjébe. Lehet-e tartós egyáltalán, vagy csak egy fellálnmgolás lehet. Kicsit olyan érzésem van ,hogy az már olyan felmelegített káposzta-dolog. Oké hogy dolgozol érte, küzdesz meg minden, de nem küzdhetsz egész életedben. Akkor hol a nyugalom a kapcsolatban?
48. tenkne_helga (válaszként erre: 44. - Fallen)
2009. júl. 13. 11:43
Nekünk van 3 gyermekünk.Én Gyed-en itthon,a férjem napi 12 órát dolgozik,még szombaton is 10-et és minden nap megsimogat ad egy puszit napközben is csak úgy.A 11.évet tapossuk együtt.Szóval csak azért írtam le a mi "felállásunkat",mert a fáradtság nem ok arra,hogy ne szeressük a párunkat!Olyan rövid az élet,miért vagy saját magad ellensége?Fiatal vagy,most élj!Nem hiszem,hogy egymásnak valók vagytok,bár ne legyen nekem igazam!
47. Fallen
2009. júl. 13. 10:58

El szoktunk járkálni sétálni, fagyizni, inni valamit, vacsizni. De ettől még nem ölel meg, nem csókol meg, úgy mint rég (igaz, ha odamegyek sem tol el magától).

Este lehet megpróbálok beszélni vele egy kicsit, bár ez nekem mindig nehezen megy. Írtam a naplómba is pár sort, arról hogy szeretném érezni, hogy szeret. Már el is olvasta (nem tudja, hogy tudom, hogy feljár ide)

46. zuhoj (válaszként erre: 44. - Fallen)
2009. júl. 13. 10:54

persze h fáradtak vagytok meló után. Én is mindig az vagyok, de ahogy elindulok kikapcsolódni, máris életre kelek. Mondom, elég ha sétáltok akár a könyéken, közben pl:fagyiztok

Egy héten egyszer lehet virslit is enni, 10 perc alatt kész van. Ja, és pesze mindent együtt csináljatok. Úgy hamarabb kész van.

(v esti masszázs?:), persze csak ha megérdemli

(de én ilyen nyögvenyelős hapsiért már lehet a kisújamat sem mozdítanám, egy férfi amúgy is mindig bivaly erős, és állandóan be van sózva a kis hátsójuk)

45. Fallen (válaszként erre: 43. - Tenkne_helga)
2009. júl. 13. 10:31
én? Baranya
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook