Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan tudhatom meg, hogy elolvasta-e a gmail üzenetet? fórum

Honnan tudhatom meg, hogy elolvasta-e a gmail üzenetet? (tudásbázis kérdés)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2021. márc. 17. 13:27

Akkor mindegy is...


Azért köszönöm mindenkinek.

10. Otsike
2021. márc. 17. 13:06
A titkosok már biztos elolvasták, ha a címzett nem is...
2021. márc. 17. 12:59
Sehonnan, szerintem "a szem a jelszó láthatóságára" van. De nekem is bocs ha tévedtem.
2021. márc. 17. 12:53
Huszonévvel ezelőtt emlékszem, követhető volt, hogy a cimzett olvasta-e az emailt. Aztán valahogy elfelejtődött, és a reagálásból ki is derült. Nen véletlen, hogy a hatóságok , biróságok, nav az emailbeli üzeneteket nem fogadják el hitelesnek csak az ügyfélkapusat.
7. Guruljka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 17. 12:45
Visszamenőleg nem működik.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 184481d874)
2021. márc. 17. 12:35
Köszike, erre nem gondoltam. De nem is szeretnék ilyet kérni, és egy már elküldött levélről lenne szó. :(
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2021. márc. 17. 12:34
Ezt a mailtrack-et töltöttem le, de egyszerűen nem vágom... Meg persze melózok közben. Korábban elküldött levelet is mutatna, hogy elolvasott az illető, vagy csak amit ezután küldök?
2021. márc. 17. 12:29
Van olyan beállitás,hogy kérsz visszaigazolást.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 17. 12:29

Nekem van, Chrome-ban.

Mailtrack vagy Doubletick, a Chrome bővítményekbő telepítettem.

2021. márc. 17. 12:22
Szerintem nem tudhatod meg sehonnan. Ha mégis, bocs a tájékozatlanságomért
2021. márc. 17. 12:21

Kerestem volna választ. Találtam is 2 appot, de valahogy nem működik nekem...

Az érdekelne, hogy gmail-es címről gmail-es címre küldött levelet valaki elolvasott-e? Az egyik app alapján egy szemnek kellene megjelenni. És mintha ez régebben látszott is volna, csak akkor nem foglalkoztam vele, hogy mi az. Most meg próbálkozom gmail appból, telefonon chrome böngésző, asztali gépen chrome és mozzilla, de sehol nem látom azt a szemet... Változott a rendszer?


Köszönöm, ha tudtok segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook