Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hónalj-csomó! fórum

Hónalj-csomó! (beszélgetős fórum)


2011. dec. 30. 20:22

Szia!

Ne izgulj! Nekem is volt/van. Néha előjön, néha elmúlik,hol fáj, hol nem,de én kivetettem, meg is műtöttek vele. Így is bedagad a másik nyirokcsomó mellette. Ezzel együtt, én nyugodtabb vagyok, hogy kivették,4 éve néha ellenőrzik, ennyi.

Egyébként a szövetminta vétel nem fájt! Ha megnyugtat: akkor csináltasd meg. Én örülök, hogy megcsinálták, de szidott a család, hogy miért engedem. Az orvosok sem javasoltak egyformát.

Nem lesz baj!

Üdv: Györgyi

2011. dec. 28. 10:44
Nekem is van néha ilyen csomóm, de midig kiderül, hogy zsír, vagy szőrtüsző csak szerencsére. Ha nagyon aggódsz, nézesd meg dokival, az a biztos.
9. Lencsy (válaszként erre: 5. - Szilvi7272)
2011. dec. 27. 15:51
Ha csak egy sima zsír csomó vagy szőrtüszőgyulladás azt az orvos meg tudja mondani mindenféle szövetmintavétel nélkül is !!!!
8. Lencsy (válaszként erre: 7. - 5155668ad1)
2011. dec. 27. 15:50
NEM ..a rákos csomó nem múlik el , és a mostani dezodorok is teli vannak hintőporral ami szintél elzáródást okozhat !
2011. dec. 27. 15:47
meg akkor a másik miért múlt el?A rákos csomó az nem szokott elmúlni vagy igen?
2011. dec. 27. 15:46
de mondom hogy megizzadva fújtam rá a dezodort.Nem lehet hozzáérni annyira fáj,csak púdert tudok szórni rá. Remélem még a holnapot megérem...
5. szilvi7272 (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2011. dec. 27. 15:43

Szia!

Ha már van ott csomó az valamiért ott van:(Azt csak szövetmintával lehet megállapítani,hogy jó vagy rosszindulatú.Az igaz,ha fáj (de ez se minden esetben)akkor az nem rosszindulatú:(

A jóindulatúbol is lehet rosszindulatú.De inkább mielőbb menj orvoshoz,mert itt a forumon nem lehet megállapítani a valódi okát.

4. Lencsy (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2011. dec. 27. 15:42
Stiftet használsz ? Mert ha igen akkor elzáródtak a pólusok ! A férjemnek is van szinte rendszeresen , és orvos mondta ,hogy a stiftek elzárják ott a bőr légzését és ezért begyullad belülről a szőrtüsző ! A biztonság kedvéért mutasd meg sebésznek, mert az ördög nem alszik ...
2011. dec. 27. 15:41
Nincsenek begyúlladva a tejmirigyek, ezt is hallani... Pontosabbat a doki tud mondani...
2011. dec. 27. 15:37
Meg azt is hallottam,az a csomó a nagy baj,ami abszolút nem fáj. Ez igaz?
2011. dec. 27. 15:36

Sziasztok!

A hónaljamban néhány napja megjelent mindkét oldalon 1-1 csomó. Az egyik már elmúlt,a másik még nem,és nagyon fáj. Ez nem rákos daganat ugye? Csak mert tavaly is volt ilyen,meg voltam izzadva és ráfújtam a dezodort. Szerintetek el fog múlni ez is vagy nagyon nagy a baj??

Köszi aki ír!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook