Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Homloküreg-gyulladás kezelése otthon fórum

Homloküreg-gyulladás kezelése otthon (beszélgetős fórum)


2010. jan. 27. 08:47
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. jan. 26. 21:38
Szia.Amikor nekem homlok és arcüreg gyulladásom volt,pont szoptattam,ezért nem szedhettem gyógyszert.A doktornő gőzölést javasolt,és ami sokat segített calcium500 pezsgőtabletta.Én megmondom őszintén,hogy nem is gőzöltem,elég volt a pezsgőtabletta,pedig annyira gyulladt volt főleg az arcüregem,hogy a fél arcom le volt zsibbadva.Kb.három nap alatt rendbe hozta.
2010. jan. 26. 18:39
Szia ! Az infra lámpa az valóban jó, bár nem szabad túlzásba vinni. naponta 2× 20 percet szabad használni, úgy 1,5 méter távolságból.
4. giga455 (válaszként erre: 1. - Lailani)
2010. jan. 26. 18:32

Nekem bevált a kamillás gőzölés, cseppentek bele egy kis eukaliptusz olajat. Utána infra lámpa. Ha nincs jó a sópárna is.

A hajszárítóval szerintem az a baj, hogy az huzatot csinál, és nem hiszem hogy jót tesz a szemnek és a bőrnek :S

2010. jan. 26. 18:03
Bioptron gyógylámpa.
2. lizocska82 (válaszként erre: 1. - Lailani)
2010. jan. 26. 17:43
A lényeg az ,hogy melegítsd a homlokodat, mert az segíti elő a gyógyulást. Én anno próbáltam sóval teli zsákot is (mint a babzsák), és azt melegítettem fel, de sokkal egyszerűbb a hajszárítózás (nincs melegítési macera). Az infra lámpa is biztosan hatásos, a lényeg a melegítés!!
2010. jan. 26. 17:18

Hogyan lehet ezt a betegséget otthon sikeresen kezelni?


Van aki gőzölést javasol, van aki infralámpát, s van aki a hajszárítóval való melegítést.


Nektek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook