Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Homlokomra van írva, hogy dugjatok meg? Miért nem akarnak a férfiak kapcsolatot. fórum

Homlokomra van írva, hogy dugjatok meg? Miért nem akarnak a férfiak kapcsolatot. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
303. 61d5ee0247 (válaszként erre: 302. - 0ee2179e64)
2012. márc. 26. 20:39
igen pontosan ezt gondoltam én is... néha nőként elvetjük a sulykot... akkor jó a pasi, ha lágy, erőtlen és átadja a rendelkezés jogát a nőnek. Nehéz az egyensúlyt eltalálni...Maradj erős de közben gyengéd is... nem irigyellek :)
2012. márc. 26. 20:31
Én ebben a világban is megtartom a férfi szerepem ,ezért aztán bunkónak tartanak:)
301. 61d5ee0247 (válaszként erre: 300. - 0ee2179e64)
2012. márc. 26. 20:27

a szerepek "felcserélődése" nem a másik nem akaratán alapszik, inkább a könnyebb út felé mutat...

Sok nő azért férfiasodik mert "csakazértis" meg akarja mutatni, hogy.....

Sok férfi pedig nem meri felvállalni a férfiasságát, nehogy machó legyen...

300. 0ee2179e64 (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2012. márc. 26. 20:19
Mert nincsenek meg a szerepek,ezért aztán a férfiak elnőiesednek a nők pedig elférfiasodnak.
299. 1dc16653d6 (válaszként erre: 298. - 3cde375c32)
2012. márc. 26. 20:17

Ezt nem teljesen értem,légyszi fejtsd ki bővebben:)


Én arra értem,hogy közel azonos korú férfiak,mint én... én pl 33 vagyok...sehol nincsenek.Arra játszanak hogy majd a nő,aki sokszor valóban előrébb tart,biztosít ezt azt.És ahogy látom a környezetemben ez akár 40 éves korosztályig kitolódik.

298. 3cde375c32 (válaszként erre: 294. - 1dc16653d6)
2012. márc. 26. 19:47
szerintem ezzel a nők is így vannak,főleg,ahogy megy felettünk az idő..Ki szeretne még 40 évesen,pláne később egy nagy darab élettel a háta mögött a semmiből indulni?
297. 4606da2200 (válaszként erre: 294. - 1dc16653d6)
2012. márc. 26. 19:20
Ez így igaz! Most dobtam ki egy ilyet!
296. 1dc16653d6 (válaszként erre: 295. - A14deb9047)
2012. márc. 26. 18:54

Igen.A nők férfiasodnak,és alul értékelik magukat.Túl sokat megtesznek egy szépreményű éjszaka és pár kedves szó kedvéjért.


De egyébként,ha egy nő vágyik csak szexre,vagy egyéjszakás kalandra az már rögtön könnyűvérű, könnyen adja magát...stb,míg egy férfinek ezt is lehet mindenféle negatív kritika nélkül.

295. a14deb9047 (válaszként erre: 294. - 1dc16653d6)
2012. márc. 26. 18:42
És gyakran meg is kapja...
294. 1dc16653d6 (válaszként erre: 289. - 3cde375c32)
2012. márc. 26. 18:38

Mindenhol megvan a veszély,a való élteben is ez tény.

Sajnos a férfiak jó része ri....osodik:)Egyre több az olyan típus aki szeret a készbe menni,kaja,pia,szex...

2012. márc. 26. 18:22

Meg hát a rosszmájúak (mint én is pölö) - gondolhatják azt is, hogy ez a fórum közönséges műrinya. Illetve: nézzétek, engem 50 fölött is ostromolnak a férfiak.

Sok-sok nőt akarnak megdugni, de néhány férfit azért meg tudunk arról győzni, hogy másra is jók vagyunk:)

Tényleg sok sikert a meggyőzéshez!

292. 3cde375c32 (válaszként erre: 291. - 3cde375c32)
2012. márc. 26. 18:14

Hoppá,bocsánat.Most jutott eszembe,hogy azt írtad:nem ez,vagy nem csak ez a fotó volt fenn társkeresőn.(akkor ide,ahová csak dumálni jöttél,miért ezt tetted...?)

Ez esetben részben,vagy egészben elnézést kérek a feltételezésért.A fotóról magáról viszont tartom a véleményem

2012. márc. 26. 18:07

Még mindig nem érted? Ez a kép arról szól,hogy milyen jó melled van.és milyen szép barna.

Dehogy kell szégyellni,tényleg jól nézel ki.Viszont én sem gondolnék mást,ha férfi lennék,mint amit a címben felvetettél.

Erről a képről normális férfiak is azt gondolják szerintem,hogy ez a nő egy mellrajongót akar magának(és esetleg hogy ilyen mellekért,meg a szép barna színért,sminkért sokat kell majd fizetni)..ők meg nőt,kapcsolatra.Mondjuk olyat,akinek nem minden férfi bámulhat be a mellei közé.

És ez a felülnézetes mellközébezuhanok-típusú fotó értelmes férfiak közt ciki(ilyet kislányok készítenek m.vipre,meg akik tényleg a testükkel akarnak érvényesülni)...Aki csak villogni akar veled,annak viszont szenzációs.

Megint túl hangosan mondtam,vagyis gorombán,mert úgy látszik,nem érted,hiába mondták el ötvenen..

2012. márc. 26. 16:49

Judit! Mi lenne, ha Te választanál, kezdeményeznél? Aki meg beszól, mehet a levesbe!

Hiányolom a másik képedet! Kevésbé provokatív és közvetlenebb.

289. 3cde375c32 (válaszként erre: 286. - 1dc16653d6)
2012. márc. 26. 15:53

Én nem fizetősön voltam..Ezzel együtt mindenki olyat,ami neki szimpi..

Fizetős oldalon is lehet az a nagy átverés,hogy egy jó egzisztenciájú hapsi-aki simán meg tudja fizetni a pénzes társkeresőt- keres a felesége mellé szeretőt..Másik:a nagy szédelgőknek is jó terep az ún:"igényes oldal",mert tudja,hogy oda az igényes nők mennek(húúú..:D ),akiknek pl telik pénzes társkeresőre..Ha egy hapsi jóképű,akkor egy ilyen helyen biztosan jobban talál magának nőt,aki eltartja..és ha egy pasinak elég jó szövege van,és jól hazudik,akkor szintén az "igényes társkereső oldal"a legjobb terep neki arra,hogy balekot találjon. Olyan nőt,aki hangsúlyozza,hogy ő nem szexet,hanem kapcsolatot akar..a szédelgő meg simán behazudhatja neki.Szóval szerintem mindenütt vannak veszélyek,figyelni érdemes.

2012. márc. 26. 12:30

Amúgy én láttam a képedet,írtam is hozzászólást,csak nem jött át.

Nagyon csinos vagy,de a dekoltázs tényleg feltűnő volt:)

287. júliusi (válaszként erre: 284. - Adbefc7882)
2012. márc. 26. 12:28

Ez szerintem korrekt hozzászólás volt...

Neekm is ez a véleményem,és bár én házasságban élek,azért hallok egysmást.

egy kolléganőmnek most született a 2. kisfia attól a pasitól,akivel a neten ismerkedett meg...

egy mási kolléganőm szintén talált párt magának, boldog.Viszont van olyan is akinek nem jött még össze, szélhámosok, fiatalok, és még nők is nézegetik...

2012. márc. 26. 10:47

Szerintem is fontos az oldal.

A nem fizetőseket tényleg kerüld.

Egyébként meg nem benned van a hiba.Az idióta kufircra hajtó pasiknak kellőképpen jó terep a net.Nem kell sok energiát belefektetni,hogyan szólítson le egy nőt...hisz adott.Sok nő is csak szexet keres így lehet olyan tapasztalata,hogy ez könnyen megy...ráadásul nagyon sok nő alul értékeli magát és sajnos azért bonyoldóik bele könnyű kapcsolatokba.Ezek mind formálják a férfiak hozzállását is. Nézz utána egy igényesebb oldalnak. randivonal is az.

285. 3cde375c32 (válaszként erre: 283. - Érdekes73)
2012. márc. 26. 09:58

Mint írtam:bevált ötletek.

Bő 1 évnyi keresés alatt 4-5 egészen normális férfival több találkozó,akik kapcsolatot akartak,és "alkalmasak" lettek volna rá,és nagyrészben megfeleltek az elképzeléseimnak,amik nem voltak alacsonyak.

közülük 2 vel manapság is beszélek,barátságféle lett.

.és 1,akivel kb 2 éve együtt vagyunk,boldogan.

2012. márc. 26. 09:37

Judit!

Szerintem itt senki nem támadott, elolvastam a hozzászólásokat egészen a szűzk.urvás bejegyzésedig. Zsóka is és dr.nő is csak elmondta a véleményét és igyekezett tanácsot adni.

Én fiatalabb vagyok, mint Te, de én is voltam több társkeresőn regelve.

És a atendencia az én esetemben is azt mutatta, hogy amikor egy dekoltázs-mutató, vagy kihívó képet feltettem, akkor jöttek a felkérések egy laza kufircra... Sajnos elég sokáig volt ez, mire rájöttem, hogy nem velem van a baj, hanem a képeimmel.

Lecseréltem őket olyanra, amin a mosolyom, a szemem látszik és nem a cickóim és jéé....Pár nap után elkezdtem egy nagyon aranyos, kedves sráccal levelezni, aki ma már a férjem is és van egy 12 hetes gyönyörű kisfiunk...

Mellesleg, ha társkerizel, akkor igyekezz olyan oldalra regelni, ahol kell valamennyit fizetni, mert a legalja lúzerek azt kerülik, vagy nincs rá pénzük. Az ingyenes társkeri veszélyesebb és rosszabb is.

Próbáld meg a freelove .hu-t, én ott ismerkedtem meg a Férjemmel és kapásból 6 ismerőst el tudok mondani, akinek szintén onnan van párja és jól megvannak, boldogok és nem is kellett az első alkalmakkor kufircolnia :)


Minden rosszindulat és támadás nélkül: Kevesebb magamutogatás, ne tedd ki a dekoltázsod, hadd lássák először a szemed, az arcod, a mosolyod...


Sok sikert kívánok és szép napot!

283. Érdekes73 (válaszként erre: 281. - 3cde375c32)
2012. márc. 26. 09:08
Eredmény ?
2012. márc. 26. 09:07
Az én homlokomra azt írták : lúzer vagy... Na melyik jobb ?
2012. márc. 26. 07:46

bevált ötletek társkeresőzőknek:

adatlap:több,többféle fotó: 1 a legjobb-vagy szexis-nem nagyon dekoltált,inkább szép szem,és mosoly legyen rajta,és vagy 4-5 hétköznapi,ami hobbi vagy házimunka közben ábrázol(kirándulás,kertészkedés,színház előcsarnok,szolidabb szülinapi buli..és 1 vicces(már ha humorral akarod élni az életed): farsangi jelmezesálarcos,mackónadrágos,szilveszteri,rajzoltbajuszos.

Részletes bemutatkozó szöveg.Pont azért,mert legtöbben el se olvassák!! Ez legyen az első kérdés chatelésnél: olvastad a bemutatkozómat?ha nem..kuka.Aki csak szexet akar,valószínű nem fogja elolvasni.

Kapcsolatfelvétel:1-2 soros levelet elolvasni is felesleges,hátmég válaszolni rá.Így rögtön kukába kerül 60-80 puncitémájú,és marad 3-4 ,amit elolvasol..azokat érdemes megnézni is,és leveleket váltani-bármiről.Ha elég türelme van hosszabb ,személyes hangvételű leveleket írni:akkor már számítasz neki..vagy annyira tetszel,h 1 szexért is megéri ennyit güriznie :D

..és még 1 trükk:én hamar be szoktam dobni a szex-témát,normálisnak alakuló beszélgetésbe is:valahogy így: "tudom,hogy a férfiaknak ez nagyon fontos,tehát belevágok a közepébe: beszéljünk a szexről,mint egy kapcsolat alapvető sarkkövéről,most rögtön,mielőtt bármi másba belemennénk? " az erre adott reakcióból sok minden kiderül.

2012. márc. 26. 06:13

Áááá, már nincs kint a fotó:(

Így nem tudom megnézni a homlokodat...

Na mindegy. A lényeg: a hozzád korban illő pasik foglaltak általában, így a legtöbb csak abban gondolkodik, hogy itt ez a nő, aki egyedülálló, megdugom és kész.

De te is azt írod, hogy nem akarsz férjet, élettársat, mert sokáig voltál egyedül. Hát akkor mi a probléma? Sokan örülnének, ha csak erre találnának partner maguknak.

279. 80ASIQ (válaszként erre: 278. - Judit1960)
2012. márc. 25. 20:56

Most jó periódusba kerültél? Az jó.

Látom elkéstem. Nem mentettem el a képed még délután. :(

Tényleg jó szándékkal írtam, hogy szolíd képpel kell kísérletezni. Nem volt könnyű megérteni, de úgy látom mégiscsak sikerült. Vannak érthetetlen dolgok az életben. Az ember 50 éven felül jön rá, hogy amit addig holtbiztosnak, logikusnak gondolt, az mégsem úgy van. Naponta jövök rá ilyen dolgokra. Kénytelen vagyok tudomásul venni.

2012. márc. 25. 20:44
Azért örülök, hogy ilyen jó témát dobtam fel...
277. 91d4989ab9 (válaszként erre: 273. - Korteforma)
2012. márc. 25. 20:42
azok a legveszélyesebbek, anyát keresnek:(
276. Pimpike68 (válaszként erre: 275. - Korteforma)
2012. márc. 25. 20:41

Egy kis támogatás?

Ha nyíltan flörtölök vele, kurvának néznek :)

Ha kevésbé nyíltan, nem érti :)

275. korteforma (válaszként erre: 274. - Pimpike68)
2012. márc. 25. 20:34
Egy kis támogatás elkél náluk. :)
274. Pimpike68 (válaszként erre: 273. - Korteforma)
2012. márc. 25. 20:26
Csak éppen ők meg kezdeményezni nem mernek. :(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook