Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Homeopátia: Pánikbetegségre. fórum

Homeopátia: Pánikbetegségre. (beszélgetős fórum)


1 2
2014. okt. 27. 14:32

egyébként szedjétek a méhpempőt,meg egyetek sok sok diót :)

[link]



[link]

2014. okt. 27. 14:30

van egy eladó scitec nutrition l triptofán kapszulám,kb 3db hiányzik belőle,nem járt le,csak már nem akarom szedni.

bolti ára 4200ft körül van,én odaadom 2500-ért!

tényleg pár szem hiányzik belőle,pesten átvehető!

30. Fátyol Ferencné (válaszként erre: 1. - Ancsi30)
2014. febr. 19. 07:29
Szia! én is próbálgatom a homeopatiás szereket, most éppen vizsgázni fogok. A Gelseiumot próbálom ki, úgy érzem jó. Én viszont azt kérdezném, hogy állandóan lever a víz nekem erre kellene valami segitség. Esetleg erre tudsz valamilyen szert? Várom a választ.
2014. febr. 18. 07:57
Sziasztok! Már több éve pánikrohamaim vannak /verejtékezés, szivdobogás, különbözö félelmek/. Tudnátok valamilyen homeopatiás szert ajánlani.
28. Tham
2012. ápr. 7. 14:46
Sziasztok már másfál éve szedem a xanaxot 0,25mg , amióta jobban vagyok napi 1-1,5 -el jól elvagyok de szertnék vele leállni, és reggel vannak tüneteim, ill ha felet veszek be reggel akkor du. már nagyon rossz és nem is tudok emberek közé menni mert félek h rosszul leszek elájulok stb. Valaki esetleg tudna ajánlani valamit, most próbálok egy aconitum napellus nevű homeopátiás gyogyszert de eddig nem nagyon vállt be legalábbis reggelente.
27. hencsike01 (válaszként erre: 1. - Ancsi30)
2010. jan. 25. 18:27
Szia!Én homeopátiás gyógyszert kaptam az orvosom javasolta(sedativ pc)olcsó,és nagyon jó ,nekem bevált,sok nyugtatót,és egyéb gyógyszert szedtem,egy évig,aztán abbahagytam fokozatosan.Fél évig tünetmentes voltam,de a napokban újra rosszul lettem,igy kaptam ezt homeós gyógyszert.Nekem bevált!Heni
26. cilon
2009. okt. 27. 13:45
sziasztok,nevet nem lehet írni?mert max: nem használ,de ártani biztos nem árt:-)Reklám?más oldalon is van fönt gyógynövényes vagy homeopatiás készítmény sőt még gyógyszernév is...
25. Icus
2009. aug. 8. 10:18
Lányok nagyon leállt a fórum! Érdekelnének a tapasztalaitok...
24. Icus (válaszként erre: 22. - Fiore001)
2009. aug. 8. 10:17
Ismerős:(
23. fiore001 (válaszként erre: 17. - Happy100)
2008. nov. 10. 21:09
Szia!És hol lehet meg találni azt a jó dokit ha nem titok?!És hogy történt veled ez az egész homeopátiás dolog?Írd meg légyszi,köszi!
22. fiore001 (válaszként erre: 19. - Tomcsi88)
2008. nov. 10. 21:05
Szia!Nekem igen folyamatosan,de elötte soha életemben nem volt semmi bajom!!!!Most meg a halálfélelem,mi lesz ha így...mi lesz ha úgy történnek a dolgok stb.Iszonyú!:(
2008. okt. 7. 10:28
Neuroptin
2008. okt. 1. 11:31

Fehérje - szénhidrát kapcsolat


A szerotonin előállításához testünknek mindenekelőtt triptofánra van szüksége. Ezt a létfontosságú fehérjeépítő anyagot anyagcserénk nem képes egyedül előállítani, ezért étkezéseinkkel naponta kell azt magunkhoz vennünk. Egyszerű a képlet: triptofán található a tejben, tejtermékekben, halakban, a tenger gyümölcseiben, szárnyasokban, hüvelyesekben és a banánban. A triptofán önmagában azonban nem sok mindenre képes. Szerotonin szintünk csak szénhidrát segítségével fog turbóra kapcsolni. Tehát ahhoz, hogy vidámak legyünk, fogyasszunk fehérjében gazdag ételeket és kombináljuk őket szénhidrátban gazdag zöldségekkel, salátával, rizzsel vagy tésztával. Bár ezt jó esetben testünk maga is tudja. Nem ismerős önnek az érzés, amikor hús vagy hal fogyasztása után valami édesre vágyik? Feltette már magának a kérdést, hogy egy csokiszelet után miért vágyik ismét valami savanyúra? Neurobiológusok úgy vélik, hogy a cukor (szénhidrát) és a triptofán (fehérje) ösztönző váltogatása lehet a magyarázat.

2008. szept. 9. 17:55
Sziasztok. Én is pánikbeteg vagyok. Nektek szoktak lenni visszatérő rossz gondolataitok?
2008. jún. 3. 10:53

Sziasztok!


Eddigi tapasztalataim: második alkalom után baromira felerősödtek a tünetek, szenvedék tőlük rendesen , de a doki szerint ez 3-4 nap. Ez kell kíbirnom! Néha könnyebb ,néha nehezebb. Most 2hétig nem ihatok a gyógyszerből.

Kitartás Mindenkinek!

2008. máj. 27. 19:55

Sziasztok!

Az én tapasztalatoma a Homeopátiáról csillagos ötös!Sokan azt mondják, hogy csak hinni kell benne de ez nem annak a függvénye.Én már elkaptam azt a sok betegséget, amit el lehetett(kampilobakter, szalmonella,HPV és még sorolhatnám )ésegy szem antibiotikumot sem szedtem be csak homeót!A titka a jó homeopátiás szakember!!!

16. 289acdd526 (válaszként erre: 15. - Ancsi30)
2008. máj. 26. 21:45

Szia!


Nincs ráírva semmi az üvegre. Nem tudom a nevét, de rákérdezek. 3nap múlva úgyis megyek.


Holnap kezdek hozzá, mert ma ittam kávét és úgye azt nem szabad.


Üdv.: Móni

15. ancsi30 (válaszként erre: 14. - 289acdd526)
2008. máj. 26. 19:43

Szia


Folyadékról még nem hallottam, kiváncsi lennék a nevére.Egyszeri adag?

Nekem mindig a patikában kellett vennem a megadott szert.

Mindenképp írd meg mit érzel tőle.

Ez a folyadék most felcsigázott.

Üdv: Ancsi

2008. máj. 26. 18:13

Sziasztok!

Én pénteken voltam először homeos dokinál, sokat kérdezett, jegyzetelt, és ma délután mentem vissza teszt gyógyszerért. Ez egy folyadék holnap kell bevennem, előtte és utána félórával nem szabad enni inni, rám van bízva, hogy reggel vagy este veszem be. Csak műanyagkanállal lehet bevenni. Illetve a koffeint , metholos, dolgokat nem szabad ennem innom. Majd 2 napig nem kell innom ebből a folyadékból, újra megyek a dokihoz megbeszélni a tapasztalatokat és az adagolást. Ja, a bevétel. 5 percig a számban kell tartani , és utána lehet lenyelni.


Nálatok is így volt?

13. ancsi30 (válaszként erre: 11. - 289acdd526)
2008. máj. 26. 13:55

Szia


Hát, senkinek sem könnyű, és sajnos tudom mit érzel, minden nap így kelni, feküdni, nem egyszerű.

Én homeos orvoshoz jártam, első alk. 10 ezer volt, és elmondtam a problémáim, mindent részletesen, és ő ajánlott szert.

Patikákban lehet kapni, de nem mindegyikben.

Veszteni nem vesztesz vele, ha kipróbálod!

Örülnék, ha sikerrel járnál!

Üdv: Ancsi

12. 289acdd526 (válaszként erre: 9. - Ancsi30)
2008. máj. 26. 12:35
Igen megkaptam, köszi! Írom majd , hogy mit kapok, és mit érzek!
11. 289acdd526 (válaszként erre: 10. - Ancsi30)
2008. máj. 26. 12:31

Most már nagyon félek! Azt mondta a doki , hogy felerősítheti a tüneteket először.


Bár, ha abból indulok ki, hogy vkinek kíneziológia segít nekem pl. nem.


De azért most elbizonytalanodtam, szeretnék kilábalni ebből az egészből, mert a napjaim szörnyűek és 33 évesen, nem szeretnék így élni.


Nektek orvos adta a szereket? Vagy patikában vettétek?

10. ancsi30 (válaszként erre: 7. - Hofehérke86)
2008. máj. 26. 12:00

Szia

Arra én is kíváncsi lennék, miket szedtél?

Mert van egy könyvem a homeopátiáról, és nagyon sok szer van benne, erre a betegségre is, és tényleg nehéz eldönteni vajon melyik ami nekünk jó.


Ami nekem, még nem jött be, ezekkel a szerekkel kapcs., először nagyon felerősítették a tüneteket.

Az első 2 hetem katasztrófa volt.

Ancsi

9. ancsi30 (válaszként erre: 8. - 289acdd526)
2008. máj. 26. 11:52

Szia

Megkaptad az üzit, amit priviben küldtem?


Köszi a válaszokat, sajna el kell mondjam, nekem sem hatottak a szerek, ennyi időn keresztül próbálkoztam, az orvos tanácsára, kb 5 félét kipróbáltam, de eggyik sem volt jobb.

Nagyon sajnálom, pedig úgy beleéltem magam,mert sokan istenítik ezeket a szereket, igaz, még pánikbetegségre, nem hallottam senkitől, hogy hatott, vagy sem.

De fel a fejjel ,mert mi erősebbek vagyunk, mint ez a fránya betegség.

Most újból, próbálkozom, egy újabb terápiával ,remélem bejön!!!!!!!

Szép napot mindenkinek.

Ancsi

8. 289acdd526 (válaszként erre: 7. - Hofehérke86)
2008. máj. 24. 15:56

Szia!


Leírnád, hogy mit szedtél, mennyi ideig és milyen panaszaid voltak?


Köszi szépen!

2008. máj. 24. 14:20

Sziasztok!

Én nagyon sok homeopátiás gyogyszert szedtem nekem nem igazán használtak,kevésnek bizonyultak!

Sajnos vissza tértem a gyogyszeres kezeléshez.

6. 289acdd526 (válaszként erre: 5. - Siposerika)
2008. máj. 23. 14:24

Szia!


Én ma voltam dokinál, hétfőn kezdem a pánikbetegségemre a homeopátis gyógyszert szedni.

Nagyon bízzakodó vagyok. Majd a tapasztalataimat megosztom veled ha gondolod!

2008. máj. 23. 07:42
Nehéz dolog ez,de mindenképpen lelki eredetű problémáról van szó.Én elfogadtam ezt a "betegséget".Más cukorbeteg,nekem kevés a szerotoninom,ami az idegrenszer működéséhez kell. Gyermekeimnél jól beválltak a homeopátiás szerek,de ez nekem új,hogy van pánikbetegségre is van homeopátiásgolyó.Aki tud ebben segíteni,várom válaszát.
4. 0bce583ad4 (válaszként erre: 3. - Ancsazsigi)
2008. máj. 12. 14:48

edves Ancsazsigi!


Tapasztalatból beszélsz, vagy csak úgy gondolod,hogy nem segít? Ugyanis én 12 éve vagyok pánikbeteg, és most megpróbálnék a homeopátia felé fordulni. Ezek szerint esélyem sincs?

Kriszti

2008. ápr. 25. 02:09
én is pánik beteg vagyok,és nem hiszem ,hogy bármijen hoemopátiás gyogyszer segtitene bárkinek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook