Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnaptól diéta! fórum

Holnaptól diéta! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. ápr. 2. 15:03
Caralluma MaxSlim kapszula. ki próbálta? Vélemény? köszi
2009. ápr. 2. 10:35

Sziasztok!

Volt itt valaki, aki a súlykontrollt csinálja. Érdekelne, hogy a 2. szakaszban (holnaptól :)) hogyan számoljuk pl a korpás kekszet, zabpelyhet, amit az első szakasz is megenged?

Úgy értem, hogy mostmár ezek rendes indexét nézzük, és 2-esnek számítanak? Gondolom így van, de azért megkérdezem.

Nálam az első hét nagyon könnyen ment, nem is értem, szerintem sokkal jobban rá vagyok hangolódva most a diétára, mint bármikor máskor.

2009. ápr. 1. 21:44
Hát, lapos hasra én sem nagyon emlékszem, de ami legjobban zavar, hogy 85-ösnél kisebb melltartóm se:( Na, jó, ne szépitsük: nem tudom, nézted-e az adatlapomat, de ha bátrabb lennék, belevágnék egy mellkisebbitésbe. Ez az, ami a legjobban zavar-a a hátam miatt és az öltözködésben, emiatt fontos mindenképp fogynom. Bár, lehet, akkor ott is változik a méret, ha lemegy néhány kg...
76. Any19 (válaszként erre: 74. - 55e31545d5)
2009. ápr. 1. 20:31

Hát jó lenne ha annyi lemenne, de egyenlőre elég a 6 kg is.Vagyis majd meglátom, hogy mikor érzem magam jól a bőrömben.:)Nekem sosem volt lapos hasam, ki akarom próbálni, hogy milyen érzés.:))

Picit futottam csak,mert még mindig olyan gyengének érzem magam.Na sebaj, most úgyis kivisszük még egy esti sétára, futok megint egy kicsit.:)Holnaptól tényleg bekeményítek diéta terén.:)

2009. ápr. 1. 19:04

Az ebéden kivül egy natúr activiát ettem ma és igyekszem sokat inni! Ezenkivül volt egy kis mozgás is: séta és futkározás a kis ovissal...

Lehet, hétvégén megmérdzkedek, kiváncsi vagyok!

2009. ápr. 1. 15:28

Nme olyan vészes a HURKA szerintem kenyér nékül szintén savanyúkápival vagy uborkával. Akkor mi hárman majdnem mind egy helyről indultunk, már ami a súlyt illeti. Neked is -10 a cél?

Ügyes vagy, hogy futsz, én ma nem vagyok túl aktiv(máskor se), de még jön a keresztlányom, lehet, ő megmozgat kicsit:)

73. Any19 (válaszként erre: 71. - RLindi)
2009. ápr. 1. 13:42
:DDHát igen,kicsit furi ez a szó egy diétás fórumon.De hát ez volt csak itthon, üres a hütő.:(Ma veszek majd csirkemellet, aztán holnap ebédre az lesz savanyú káposztával.Most olvastam, valaki nyitott egy fórumot, hogy ivott 6 dl savanyú kápi levet és lefogyott 3 kgot.:DJó tudom, hogy zsírégető a káposzta, de hogy ennyire?:)
72. Any19 (válaszként erre: 69. - 55e31545d5)
2009. ápr. 1. 13:39
Hát még múlt hónapban 64-65 kg között mogogtam.Sajna itthon nincs mérleg,majd veszek egyet.:)Megettem a nem éppen diétás ebédemet a kutyusommal.:DAdtam neki is belőle egy csomót,nehogy már én hízzak.Bár ő is elég kövérke.:DMost nagyon jól laktam.Az a baj, hogy nem is volt más a hütőben.:((Kiviszem az egyik focipályára a kutyust, ott majd futok jó pár kört.:))Bizti lemegy ez a sok kalória.Aztán ma már nem is eszek!:)
71. RLindi
2009. ápr. 1. 13:35

Sziasztok! Hurka?? Any ilyeneket ne is írj:))

Én 3 szelet karaván sajtot ettem és ittam egy kefirt. Most azért annyira nem vagyok telekajálva:) Persze ma még fogok enni pár joghurtot, aztán reggel mérlegelés. Holnap lesz egy hete,hogy elkezdtem.

2009. ápr. 1. 12:55

Igen, tesók vagyunk, igy jó,mert ha elgyengülnék és látom, ő kitartó, én is belehúzok!

Nyáron meg majd hóditunk a strandon....))

69. 55e31545d5 (válaszként erre: 68. - Any19)
2009. ápr. 1. 12:54

Az elején álltál mérlegre? Én hétfőn reggel mértem magam, de nincs mérlegünk itthon, igy talán jobb is, mert akkor minden reggel arjta állnék.

Nekem egy 0,5 l-s csokis joghurt volt eddig a kaja.

Jó étvágyat a hurkához:P :D

68. Any19
2009. ápr. 1. 12:30
Amúgy én nem méreckedek.De én is inkább lassan de biztosan haladok.Már picit laposabb a hasam.Bár a mai kajám nem valami ligthos.Hurkát sütök.:DCsak picit eszek belőle, úgy szerintem nem lesz baj...:)
67. nyuszihopp (válaszként erre: 66. - Any19)
2009. ápr. 1. 11:54

Centit csak vasárnap óta mérek, azóta egy centin belüli változást észleltem, ami azért elég bizonytalan, szerintem simán lehet pontatlanság is, majd 1-2 hét múlva kiderül. Tudom, hogy zsírból csak lassan lehet fogyni, de egy fogyókúra elején minidig ürül kicsit a gyomor és bélrendszer is -mert mégiscsak kevesebbet zabálok - szóval valszeg nem mind zsír még ilyenkor. Bár nem az első nap mértem magam, hanem már a fogyókúra 3. napján.

Pár hét kell, hogy látszódjon a tendencia, azt hiszem.

66. Any19 (válaszként erre: 65. - Nyuszihopp)
2009. ápr. 1. 09:31

Jó reggelt!

Nyuszihopp, szerintem ha ez zsírból ment le akkor ez jó eredmény, mivel 1 kg zsír=7000 kcalóriával.Szóval ennyi kalória megvonás,torna stb. kell hogy ledolgozd.Szóval szerintem ügyes vagy.:)Ha gyorsabb lenne a fogyás, akkor tuti nem zsírból menne le, hanem vízből és izomból.Pont jól haladsz.Centikben sincs változás?

2009. márc. 31. 21:35

hello, látom sokan lettünk.

Megjöttem a tornából. Jól megkínoztam magam :)

Előtte mérlegeltem, sajnos csak fél kiló ment le egy hét alatt. Tudom hogy ez az egészséges tempó, de ez olyan kevés, nem is vagyok benne biztos, hogy lement rólam, lehet hogy csak kevesebbet ittam fél literrel :S Azt gondoltam az első 1-2 hétben gyorsabban megy, és csak aztán lassul be fél kiló/hétre. Mi lesz ha ez még tovább lassul?

Éhezni nem akarok, mert akkor meg visszahízom utána az egészet. Jajj :(

64. Any19
2009. márc. 31. 21:19
Amúgy most új módszerem van, a Ch bevitelt fogom számolni: egy nap 160 gramm plusz sok fehérje és sok mozgás.:)
63. Any19 (válaszként erre: 62. - RLindi)
2009. márc. 31. 21:18
:))Az a jó, van ki motiváljon.Az én tesóm fiú és egy csont kollekció.:DÁtdobnék rá néhány kilót, akkor is elfújná a szél.:))Kis mázlista.
62. RLindi (válaszként erre: 61. - Any19)
2009. márc. 31. 20:56

Igen:)


S legtöbbször együtt szoktunk fogyózni is:)

61. Any19 (válaszként erre: 59. - 55e31545d5)
2009. márc. 31. 20:48
Amúgy ti tesók vagytok Rlindivel?:))
60. Any19 (válaszként erre: 59. - 55e31545d5)
2009. márc. 31. 20:29
Hát az igaz, kb. 1.5 litert ittam csak ma.Akkor iszok is még.:)Akkor nem sokat ettél én azért többet.:))
59. 55e31545d5 (válaszként erre: 58. - Any19)
2009. márc. 31. 19:47

Lehet kicsit leesett a vércukorszinted. Igyál sokat! Ez az egyik legfontosabb szerintem a diétában.


Én rosszabbul viselem a mai(2.)napot. Egy joghurtitalt+2 activiát ettem és ittam mellette sokat...

58. Any19
2009. márc. 31. 19:38
Szerintetek miért szédülök?Pedig hatkor vacsiztam.:(VAgy ez normális?Igaz, nem mániám a fogyókúra, úgyhogy lehet meg kell szoknia a szervezetemnek a kevesebb kcalt.
57. RLindi (válaszként erre: 55. - Szilva07)
2009. márc. 31. 19:06

Szia köszönöm a bíztatást, eldöntöttem,hogy nekiállok,majd beszámolok róla,h. bírom:)

Amúgy sajnos a hasam nekem sem tökéletes,mivel a terhesség alatt óriásira nőtt és a bőr már sosem lesz a régi,sajnos..Na meg a striák..

56. Any19 (válaszként erre: 54. - Agi555)
2009. márc. 31. 17:46

Szia!:)Üdvözöllek körünkben!Sok sikert!

Akkor hasonló a diétánk én sem követek semmit,magamnak találom ki a kajákat.Délután mondjuk inkább csak fehérje,zöldség-szénhidrát nem.Vagyis megpróbálom.:)Futni én is szeretnék eljárni majd ha lesz egy jó futócipőm, mert addig csak a térdem bánná, ami így 20 évesen is néha fájdogál.:(Addig is torna.Látom te is 20 éves vagy, én is.Te mennyit akarsz fogyni?

55. szilva07 (válaszként erre: 20. - RLindi)
2009. márc. 31. 17:22
A mozgásra addig vagy ám csak lusta, amíg neki nem állsz. Ha csinálod akár nyögvenyelősen is egy hétig, a 8. napon hiányozni fog, meglátod! Ha nem, akkor leverheted rajtam! :) Mindenesetre, ha nekiállsz, addig csináld, amíg nem szakad rólad a víz! Ha már úgy érzed a következő felüléstől(bármi mástól) már meghalsz, na akkor kell még rádolgozni! Aztán nem megijedni másnap az izomláztól! Sok szerencsét! Én is most kezdek el mozogni. Bár ha le is adom a kilókat, nekem ott marad a bőr a hasamon, amit csak a szike tüntethet el. Remélem, neked ezzel legalább nem kell megküzdened! Sok szerencsét, és kitartást!
54. agi555
2009. márc. 31. 16:33

Sziasztok!

Én is csatlakoznék! Tegnap kezdtem én is. Nem követek semmilyen diétát, egy nap többször eszek és keveset. Egészséges ételeket fogyasztok, cukros ételeket kerülöm. Itthon fogok tornázni, néha elmegyek futni, szerintem ma rá is veszem magam a futásra.:)

Sok kitartást mindenkinek!Sikerülni fog!!!

2009. márc. 31. 15:31

sziasztok ! Reggelim-ebédem egyben volt ( kb 10-15 dkg zalasonka, meg 2 joghurt ), vacsi sztem hasonló lesz. :)

mérlegelés? én is megfogadtam,hogy csak szombatonként fogok a mérlegre állni, persze ebből az lett, hogy reggel megnézem, és este ismét ( az esti motivál, akkor a napi mozgás miatt kevesebb ).

nekem sajnos sokat kéne fogynom, de ezt már írtam...SZERINTEM 15-20 kg...rengeteg, még gombócból is ;(

2009. márc. 31. 13:10

Sziasztok, benézek én is, nálam a reggeli cottage cheese + alma + 4 korpovit keksz volt, az ebéd brokkoli, karfiol, és egy szelet hús. Délután iszom egy pohár tejet, este pedig egy natúr joghurt lesz.

Annyira hiányzik a mozgás, és még majdnem egy hónapig gipszben vagyok :(

51. nyuszihopp (válaszként erre: 50. - RLindi)
2009. márc. 31. 13:08
Felraktam a receptjeim közé. Nincs tökéletesre csiszolva, mert csak úgy összedobáltam vasárnap este egy hirtelen ötlettől vezérelve :)
50. RLindi (válaszként erre: 47. - Nyuszihopp)
2009. márc. 31. 12:49

A recept jöhet!

Én mondjuk imádom a zöldséges ételeket, úgyhogy biztos ki fogom próbálni!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook