Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol vannak bababarát / gyermekbarát nyaralóhelyek a Balatonnál? fórum

Hol vannak bababarát / gyermekbarát nyaralóhelyek a Balatonnál? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. tixtina (válaszként erre: 40. - NataliaWeiss)
2009. júl. 25. 10:59

Megnéztem ezt a szállodát.

Hat éjszakára-két felnőtt két kisgyerekkel-240 ezer forint.

Tehát minden költséggel együtt egy egyhetes balatoni kiruccanás-350-400 ezer lenne.:DDDD))

Inkább Görögbe megyünk repülővel ,ebből a pénzből.:))

2009. júl. 24. 14:47

Szia!

Ismered Alsópáhokon a Kolping Hotelt? Ez egy családbarát szálloda minden extrával amit csak el tudsz képzelni. Mi idén már kétszer voltunk ott. Nagyon szuper hely, igazán a gyerekeknek való, a csecsemőtől kezdve nagyobb gyerekekig (tinikig) millió lehetőség, program. Én nagyon tudom ajánlani. Hévíztől van 3 km-re. Igaz nem a Balaton, de annál százszorta sokkal jobb:) Ha van kérdésed akkor szívesen válaszolok még.

2009. júl. 24. 14:39
Balaton környékén nyaralni kisgyermekkel! Hol ajánlanátok?
2008. dec. 28. 16:52
Mi a Balatontól kb 7-km-re lekunk és most bővítettük a házunkat csak sajna az emelet még nem készült el.Remélem hamarosan el fog mert ott szeretnénk gyerekes családokat szállásolni.Az emeletnek is nagy az alapterülete 100nm körüli,az udvarban játszótér van a gyerekeinknek amit szívesen átadnak játszásra a vendégeknek is.Sőt még egy trabantjuk is van amiben lehet játszani.Az adatlapomon van egy honlapcím amin láthatjátok,hogy mivel foglalkozunk és milyen a kis falunk....
37. tixtina (válaszként erre: 36. - Lilly1)
2008. júl. 2. 22:08
Most néztem meg az oldalt,nagyon szupi.:))
36. Lilly1
2008. júl. 2. 16:16

Hátha olvassa még valaki, ide is leírom: találtam egy nagyon szuper oldalt gyerekbarát szállásokkal, programajánlatokkal országosan, barátságos árakon.

www.utazzgyerekkel.hu

35. Lilly1
2008. júl. 2. 16:12
Ha valakit még érdekel: én most találtam - véletlenül - egy nagyon jó oldalt, ami tele van gyerekbarát szállásokkal, programajánlatokkal, barátságos árakon. Nemcsak balatoni, hanem az egész országra kiterjedő. Órákig lehet böngészni, én nagyon nagy kedvet kaptam egy kis vidéki kikapcsolódáshoz! :-) www.utazzgyerekkel.hu
2008. máj. 22. 09:23

Szia! Én is azt akartam kérdezni, hogy hotelre gondolsz vagy házra? Hotelt tudok egyet, ahol mi voltunk és nekünk nagyon tetszett. Akkor még nem volt gyerekünk, de sokan kis gyerekekkel voltak. Azt nem tudom, kiságy van-e vagy utazóágyat kell vinni, de a szoba elég tágas volt, simán befért volna egy utazóágy is még. Az étteremben pedig voltak etetőszékek és sok kicsi gyerek. :) Mivel akkor még nem érintett a téma, nem figyeltem meg alaposan a dolgokat.


Házat is tudok, pl. Balatonlellén. Ha gondolod, szívesen megadom az elérhetőséget.

2008. máj. 22. 09:15

Én foglatam egy 2 szintes csalási házat egy domboldalban, ami Alsóörsön van. A fotók alapján pont megfelelő, és árban is barátságos. Lehet bográcsozni is az udvaron. Nekem akkor lesz 4,5-5 hónapos a pici babám. Rácsos ágyat tudnak biztosítani. A part messze van, de ez az idén még nem igazán érint minket.

Ha érdekel elküldöm a címet és telefonszámot. írj privit! Igazából nem tudom, hogy mennyire jó, mert idén megyünk először, de a képek meggyőzőek.

2008. máj. 22. 08:57
Kehidakustány, Kolping kicsit borsos, de istenítik.
31. Lilly1
2008. máj. 22. 08:43
Nem tudom, hogy helyszínt v. konkrét szállást keresel-e, én Fonyódot tudom ajánlani kisgyerekkel. A strandok tiszták, ingyenesek - különösen a belvárosi, Sándor-telepi strand jó a piciknek. Sekély a víz, játszótér is van. A mi kisfiunk nagyon jól érezte magát. A szállást, ahol voltunk, inkább nem ajánlom, mert tetőtéri, ezért nagyon melegünk volt. :-( De nagyon jó szállásokat lehet találni, viszonylag olcsón. Jó pihit! :-)
2008. máj. 22. 08:40

Hello!


Attól függ mennyit szánsz rá. Siófok Azur hotel, nagyon klassz hely, persze elég drága! Esetleg nézz szét a babanet.hu-n, ott ki vannak emelve a bababarát helyek!

2008. máj. 22. 08:38
Balaton környékén keresnénk vmi nyaralóhelyet, ahova picivel érdemes menni.Tud valaki ebben segíteni?
2008. ápr. 4. 18:21

Viktória panzió, Balatonlelle


szuper hely, évek óta nyaralunk ott pici gyerkővel

27. zanni (válaszként erre: 23. - B8669bde37)
2008. ápr. 1. 17:54
Hotel Azur, Siófok. Évek óta járunk oda, saját balatonpart, külső - belső medencék, játszószoba stb stb. Szerintem jó.
26. b8669bde37 (válaszként erre: 25. - Hoxa)
2008. ápr. 1. 16:02
nincs hely, sajnos.
25. Hoxa
2008. márc. 31. 19:03

Anna Maria Villa Hotel - Balatonfüred. www.amv.hu

Sokkal olcsóbb, mint a Kopling és nagyon kedves hely.

A Balaton partján áll, gyönyörű ősfás sétányon. A csemetéknek minden van, a benti jaccuzzis medence elején egyáltalán nem mély a víz, ott pancsolhatnak a kisebbek. Van játszótér, kismotorok, játékok, evéshez, alváshoz minden. Már kétszer voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom.

24. ec63a7fc29 (válaszként erre: 21. - Vanet)
2008. márc. 31. 18:56

Ugyanezt akartam írni.

Hévíz után az első kanyarnál balra.

23. b8669bde37 (válaszként erre: 22. - Krizsanevi)
2008. márc. 31. 18:44
már nincs hely!!!!
2008. márc. 31. 15:56
A legjobb hely!!! :-)
21. Vanet
2008. márc. 31. 14:59
Kolping hotel, ha beírod a googlebe, rögtön kiadja, azt hiszem Alsópáhokon vannak, nem teljesen a Balcsi part (10km) de ez egy igazi családbarát üdülő!!! Nézd meg!
2008. márc. 31. 13:56
Tud valaki egy jó családbarát szállodát a Balaton parton?
2007. okt. 15. 17:21
Több helyen is van! Minden katalógusban jelzik a bababarát szálláshelyet! Az enyém is az ,de nem a balcsinál ! :)))
18. monee1 (válaszként erre: 17. - Rika1)
2007. máj. 16. 10:01
Köszi:)))
17. Rika1 (válaszként erre: 16. - Monee1)
2007. máj. 16. 05:25
Örülök,hogy sikerült,hát jó nyaralást nektek:)
16. monee1 (válaszként erre: 14. - Rika1)
2007. máj. 15. 16:37

Rika1!

Neked is köszönöm,egyébként tetszett a nyaraló...majdnem már telcsiztem, mikor a párom beállított a jóhírrel:))

Puszi

15. monee1
2007. máj. 15. 16:36

Húúú lányok, nagyon köszi mindeki segítségét,képzeljétek a párom főnöke felajánlotta a telkét 2 hétre...úgy, h megoldódott:))

Mégegyszer köszi:D

14. Rika1
2007. máj. 9. 01:12
Ha érdekel Siófok,nagy udvarral,magas fenyőkkel homokozó,hinta lehetőség,a vízpart kb.100m (magánház)szép csendes környék,képet tudok mutatni:)dobj privit:)
2007. máj. 8. 13:45
www.szabohaus.extra.hu germek és állatbarát:)
2007. máj. 6. 23:06

Szerbusz:Balatonnak melik részén szeretnétwk nyaalni?

Megpróbálok utna nézni van e ollyan hely amelxik gyermekbarét:Van eg kérdésem mégezzel kapcsolatban az Hogzy kb mikortól és mennyu udeig szeretnétek a picurkkkal Pihenni várom mielöbbi válaszoat hogy segithessek remek helyet talalni amelx egben valmelxestpénnztáca bart hely is és kényelmes picurokkal is szeretettel várom válaszod Ildikó29 Vigyáz magadra szia. puszi.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook