Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol vannak baba-mama szobák? fórum

Hol vannak baba-mama szobák? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 19. 15:08
A Corvin Plázában is van!
2007. dec. 7. 15:54
Jut eszembe a legtutibb baba-mama szoba amivel találkoztam eddig a budakalászi Cseppek Házában (Gézengúz alapítvány) van. Két kényelmes fotel, egy szopis párna, pelenkázó, kézmosó, mikró, etetőszék. A pelenkázó felett egy forgó lóg. Meg van egypár játék, baba-könyv is kitéve. Az egyetlen baja, hogy kicsit meleg.
5. ipi
2007. dec. 5. 22:38
Sziasztok, hát itt Pécsett elég lassan válnak bababaráttá a helyek... Az Árkád mindenképp, bár ez egy ki shelység 2 pelusozóval, 4 székkel és egy kis mosdóval, sokszor dugig van. A Brendonban is van elvileg. Aztán kábé ennyit tudok. Mondjuk, innen fél óra alatt busszal is haza lehet érni a városszélekre is...
2007. dec. 5. 22:00

Nekünk sajna kocsink nincs, a parkokért én sem vagyok oda, pláne ilyen hidegben.


A Corában is van baba-mama szoba. Van szopisfotel, pelenkázó, mosdó (szappan és kéztörlő néha nincs), mikró, etetőszék. Kicsit kopott, de van! A kulcsot az információnál kell elkérni.


A Mamutban van pelenkázó meg kicsiknek wc. A bejutáshoz csengetni kell, és ha babával vagy, akkor nyitják az ajtót. Van bent egy karfás szék is, de inkább fürdőszoba hangulat van. Szóval inkább csak végszükség esetén szoptatnék itt.


Mom park. Éppen felújítás alatt a baba-mama szoba, ezért összevonták a földszinti rokkant kocsis wcvel (??!). Pelenkát cserélni jó, de szoptatni? (Viszont ha éppen wcre kell menned, és nincs ki vigyázna a gyerekre jól jöhet :D)

2007. dec. 5. 09:49
Az M5-ös melletti KIKA-ban van baba-mama szoba! igaz, hogy kicsit levegőtlen, de nekünk nagyon jól jön néha, ha ott vásárolunk, hogy meg tudom etetni Sebit. Az IKEA-ban is van, de ott még nem voltam bent! Bababoltokban is, brendon, soroksári outlet! Szerintem jók. Én azok közé tartozom, akik nem szeretnek nyilvános helyen szoptatni, tehát mondjuk parkban, mi inkább a kocsiban szoktuk elintézni!
2007. dec. 5. 09:19
Kezd odakint egyre hűvösebb lenni, de hát a babóval is útra kell kelni időnként. Hol vannak olyan baba-mama szobák ahol lehet szoptatni, vagy etetni, ha az aprónép megéhezik? Mik ezekkel a tapasztalatok (berendezés, tisztaság, torlódások)?
2007. dec. 5. 09:17
Hol vannak baba-mama szobák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook