Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudok venni kakaóbabot? (natúr, nem kandírozott...stb) fórum

Hol tudok venni kakaóbabot? (natúr, nem kandírozott...stb) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2023. jan. 8. 19:06
Holnap jön 🙂
42. 55Judit (válaszként erre: 41. - Liliom10)
2023. jan. 8. 18:36
Biztos jó lesz. Hezitáltam én is, először itt [link] akartam venni mert olcsóbb mint ahonnan rendeltem végül. De a drága helyen írta 1-2 ember, hogy a máshol vásárolt kakaó bab fura ízű volt, emez meg finom. Ha legközelebb rendelek élelmiszert a bio.hu oldalról, lehet mégis veszek kakaó babot is.
41. liliom10 (válaszként erre: 40. - 55Judit)
2023. jan. 8. 17:45

Köszi ! :)

Most ide regisztráltam be, és adtam fel egy rendelést, mert sok minden van, ami nekem való !

[link]

40. 55Judit (válaszként erre: 24. - Liliom10)
2023. jan. 6. 16:14

Van egy csomó fahéjam, 2 féle, de biztos nem Ceyloniak mert az rá lenne írva. Nem rég 4 csomaggal is vettem, 2 féle.

De hoztam valamit [link]

39. libikóka (válaszként erre: 37. - Libikóka)
2023. jan. 5. 16:17

Igazából annyira nem néztem,, csak átfutott a szemem előtt a fizetős oldal,,lehet hogy nem vettek le semmit,amikor rákattintottam és újraírta az árat.

Mindegy így is úgy csak ennyit rendeltem volna és utánvéttel.

38. 55Judit (válaszként erre: 37. - Libikóka)
2023. jan. 5. 16:08
Milyen kupon? A 10%? Azt írják, akkor jár az ingyenes szállítás, ha a 10% levonása után is megvan a 15 ezer vásárolt érték.
37. libikóka (válaszként erre: 36. - 55Judit)
2023. jan. 5. 16:03
Igen,,de lejött a kupon:)Most én is kisebbeket vettem,,
36. 55Judit (válaszként erre: 35. - Libikóka)
2023. jan. 5. 15:10

Fizettél szállítási költséget? Azt írták az első hírlevélben, hogy februártól emelkedik a szállítási költség. Engem nem érint, mert egyszerre veszek annyit hogy anélkül kihozzák. Sajnos nem olyan sok kell hozzá. De az is csökkenti az árat, ha eleve nagyobb kiszerelést veszek. Most kisebbeket vettem hogy több félét kóstolhassak. A következő rendelésnél már bátrabb leszek.

Tovább tart majd. Többet enni nem fogok belőle, csak a kiszereléssel és a futárdíjon spórolok.😀

35. libikóka (válaszként erre: 33. - 55Judit)
2023. jan. 5. 15:03

Azért vettem pirítottat,,mert azt gondoltam ha ezzel megbarátkozom,megízlelem akkor bátrabban nyúlok a nyershez.


Igen ,megint ketózom,,ezért is lesznek jók ezek.

34. 55Judit (válaszként erre: 32. - Libikóka)
2023. jan. 5. 14:57
Ketózol? Nagyon jó lesz vitamin és ásványianyag pótlásnak is, és a flavonoidok meg pláne! Remélem ízleni fog.
33. 55Judit (válaszként erre: 32. - Libikóka)
2023. jan. 5. 14:55

Szuper! Kóstolás után írjad a véleményt. Igencsak hétfőn kapod meg.


Én is gondolkodtam a pirított töreten, de pirítással csökken a beltartalmi értéke, nekem meg most az volt az elsődleges szempont. De következő rendelésnél lehet hogy megkóstolom mert izgatja a fantáziámat. A nyers ízlik, itt van mellettem és rágcsálom. Rendkívül hasznos, mert eszembe se jut hogy a hűtőt nyitogassam. Nem kívánok édességet és mást se, ami délutánonként gondot szokott okozni. Remekül érzem magam, ez a kakaóbabos fíling teljesen feldobott.😀


A kakaóvajat én édesség készítéshez vettem, de az arcomat is bekenem vele. ha beszívódik, veszek majd tömböt is, már emlékszem, lehet hogy úgy olcsóbb. Megboldogult lány koromban kakaóvajjal napoztam. Nem égtem le, nagyon gyorsan és szépen barnultam vele.

32. libikóka (válaszként erre: 30. - 55Judit)
2023. jan. 5. 14:40

Na meg is van.

Pörkölt töretet,,nyers kakaót,,kakaóvaj pasztillát/tömböt rendeltem egyenlőre ez utóbbinak örülök így látatlanban a legjobban,,nekem ez most jó lesz a keto diétámhoz,,és a bőrömnek is adok,a nyers kakaó amúgyis jó,, a töret lesz a meglepi:))


Köszönöm :)))

31. 55Judit (válaszként erre: 24. - Liliom10)
2023. jan. 5. 14:07
A fahéjról ezt nem tudtam, azt se tudom milyen amit a közértek árulnak, de utánanézek ennek. Köszi.
2023. jan. 5. 14:04

Az egész kakaóbab nem jött be. Nagy 1 szem. Ahol rágom, ott kiszárad a szám. Lenyelni is csak úgy tudtam hogy öblögettem teával. De ha mozsártörővel gyengén megütöm a szemet, kisebb darabokra esik szét, és így már jó. Héját is megeszem. Azon filóztam, lehet hogy az egész szem flavonoid tartalma azért magasabb a töreténél, mert rajta a héja. Hiszen a gyümölcsnek is a héjában magasabb a flavonoid és vitamin tartalma mint a húsában.


A töret nagyon bejön. Pici darabokat kapok be egyszerre, nagyon jó szájízesítő. Rájöttem a kávét is azért szoktam kívánni mert hiányzik nekem ez a kesernyés íz.


A kávét hanyagolni fogom. ma úgy ittam, hogy tettem bele 5 szem pasztillát. Ezek picik. Finomabb lett vele a kávé, viszont a csokipasztilla nem oldódik fel teljesen és rátapad a pohár oldalára. Pocséklás!


Kíváncsian várom mit rendeltek, és mi lesz a véleményetek.

29. libikóka (válaszként erre: 28. - Léna123)
2023. jan. 5. 13:29
Akkor kakajózzunk:DDD
28. Léna123 (válaszként erre: 27. - Libikóka)
2023. jan. 5. 13:28
Még én is átnézem tüzetesebben, hogy mik vannak, a kakaóport nem is láttam. Most ez a kakaóbab csigázott fel. :DD
27. libikóka (válaszként erre: 26. - Léna123)
2023. jan. 5. 13:25
Rendelek én is,,írtam lejjebb,,, ,,kicsit később jobban átnézem,,,az egyik biztos hogy a 100 -as kakaópor lesz,,aztán meglátom.
26. Léna123 (válaszként erre: 25. - Libikóka)
2023. jan. 5. 13:21
Annyi jótékony hatást írnak erről a kakaóbabról, hogy gondoltam ki kellene próbálni. :DD Az egészet, meg esetleg a töretet. Azért még alszom rá egyet, de kezdésnek csak kicsi kiszerelést rendelnék. Téged végül nem győzött meg?
25. libikóka (válaszként erre: 22. - Léna123)
2023. jan. 5. 13:06
Írjál ha kedved van ,,mi vonz🙄😀
24. liliom10 (válaszként erre: 21. - 55Judit)
2023. jan. 5. 12:47

Hát én ! :) Nagyon tudsz lelkesíteni ! :) Lehet, hogy én is veszek majd, csak most nagyon kiköltekeztem Karácsonyra. ( barnarizs fehérjepor, fekete berkenyelé)

Most a csillagánizst és a kardamomot olvasgatom.

És tudod, hogy lehetőleg CEYLONI fahéjat kell venni ?

23. 55Judit (válaszként erre: 22. - Léna123)
2023. jan. 5. 12:01
😀
22. Léna123 (válaszként erre: 21. - 55Judit)
2023. jan. 5. 11:57
Én szívecskét ugyan nem nyomtam, viszont olyan lelkesedéssel írtál a csomagodról, hogy kedvet kaptam kipróbálni. Már nézegetem az oldalt. :DD
2023. jan. 5. 11:53
Kik nyomkodták a szivecskét?😀
20. 55Judit (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2023. jan. 5. 10:44

Nekem meg kellett mérni a súlyát 7 szem babnak, aztán 10gr pasztillát is kimértem hogy ne egyem féktelenül. Kis tálkában szem előtt van 1 kanálnyi töret, amit nap közben akarok rágcsálni, többet nem szabad. 😀

Aztán majd szabályozom ehhez képest mennyit ehetek hogy ne fogyjon el túl hamar. Úgy kell beosztanom, hogy amit vettem 1 hónapig tartson ki mert ez borzasztó drága. De úgy fogom fel nem csak csemege, hanem ez valóban támogatja az egészséget.

19. libikóka (válaszként erre: 18. - 55Judit)
2023. jan. 5. 09:25
Délután lesz időm, jobban átnézem,,aztán rendelek is :)Nekem bejön a keserű.
18. 55Judit (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2023. jan. 5. 08:51

Megjött! Elsőre mindent megkóstoltam. Már az illata is mesébe illő, de az íze, hát az fennséges! Szerintem az istenek is ezt rágcsálva múlatták a napot.


Bár az egész kakaóbab flavonoid tartalma a legmagasabb, nekem a töret jön be jobban. Ebben is exrtém magas a legjobb gyümölcsökhöz képest is.


Igen drága cucc, de nekem az egészségmegőrzés az elsődleges szempont. Alap hogy nem eszek-iszok olyasmit ami tudomásom szerint nem az egészségemet szolgálja, ezért a haszontalan élelmiszereket cserélgetem lefelé, persze a nyugdíjam szem előtt tartásával. Sajnos kevés olyan dologra telik amit egyébként nagyon fontosnak tartanék.


Akkor rendelj csak, ha szereted a keserű ízvilágot.

Ez a kakaó kesernyés, de kellemesen. Nekem bejön.

Majd írd meg mit rendelsz és mi a véleményed róla.

17. 55Judit (válaszként erre: 16. - Libikóka)
2023. jan. 4. 19:38
Csináltam már nyers csokitortát, avokádó volt benne, elég jó volt. De nem nyes csokis. Azzal biztos még finomabb.
2023. jan. 4. 19:32
Már jó kis avokádós csokikrém lebeg szemeim előtt,,:))
15. libikóka (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2023. jan. 4. 19:31
Köszönöm:)
14. 55Judit (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2023. jan. 4. 19:24
Rendelés előtt regisztrálj és íratkozz fel hírlevélre, mert akkor adnak 10% kedvezményt. Én elszúrtam. Mindenek előtt rendeltem. 1 óra múlva kértem hírlevelet, akkor szembesültem azzal hogy buktam 1.676ft-ot. Mindjárt meg is írtam nekik hogy jártam. Rögtön válaszban megkaptam hogy választhatok hogy adok egy számlaszámot és elküldik az összeget, vagy válasszak valamit ebben az árban és hozzáteszik a csomaghoz.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook