Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol tudnék ismerkedni/barátkozni? fórum

Hol tudnék ismerkedni/barátkozni? (beszélgetős fórum)


30. Soufflet (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 01:38

Ha szerinted en felkaptam a vizet, az csak egy pelda arra, hogy felreerted az embereket.

Megis miben ismertem magamra? En tudok ismerkedni, legyen szo baratkozasrol vagy tarsaskapcsolatrol, te nem. Vajon melyikunk megy szembe as autopalyan?

2022. jún. 21. 14:04
Csak egy gondolat. Ha valóban okos emberek társaságára vágysz, menj olyan helyre, ahol nem lehet mellélőni. Pl. Egy egyetemi könyvtárba bejárni olvasni elég jó ötlet lehet.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Soufflet)
2022. jún. 21. 12:27
Nem sikerül mert elvágom az elején.De ahogy látom magadra ismertél mert nagyon felkaptad a vizet.Ennyit arról a próbálkozásodról hogy próbálod a szavaimat kiforgatni meg félreértelmezni.A mondatod utolsó része meg értelmetlenné is vált így mivel hamis feltételre alapoztad.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Soufflet)
2022. jún. 21. 12:25
Ki mondta hogy mindent tudok?Ha mindent tudnék nem lennék itt.Látom egyeseket nagyon megérintett a mondandóm és egyből kötekedni akartak és a saját kötekedésüket rám vetítették.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Scherlock)
2022. jún. 21. 12:24
Mindenkit?Ez jó.Valamit megérinthetett benned az a mondat.
25. Soufflet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 20. 15:24
Szerinted minden hulye radakaszkodik (tehat sikerul nekik), de te nem kellesz senkinek, akinel hulyebb vagy, tehat a nalad hulyebbek valamit jobban tudnak nalad.
24. Soufflet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 20. 15:09

Te tudod pontrol ponta.


En nem. Nekem nincs receptem.

En magambol par jellemzot emelnek ki, es azzal mar azokat a katasztofalis hulyeket ki is zarhattam volna, akik a hibaim voltak. Elore arc!

23. Soufflet (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 20. 15:06
Ha pontrol pontra mindent tudsz, hogy nem yudod a jo lepest?
2022. jún. 20. 12:57
Bárhol ahol emberek vannak
2022. jún. 20. 12:32
A tánctanfolyamok vagy bármilyen kurzusok, képzések jó alkalmak szoktak lenni az ismerkedésre is. 😊
2022. jún. 20. 10:12
Egészen biztosan helyesen lövöd be a saját szintedet?
19. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 20. 09:01
Hogy önképzavarosak az internetes ismerkedő oldalakon? Többnek gondolják magukat mint amik?
18. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 20. 08:01

Nem kellett ott gyászolnom semmit! A legelső különtöltött napon kaptam a szabadságom vissza! Ott más volt a bibi! Viszont nem bánok semmit!

Te mindenkiben a hibát keresed? Mindenki akaszkodik, csak az nem aki okos? Vajon miért nem ?

2022. jún. 20. 07:42

Szia fi!


Ahogy olvasom, miket írsz, jobb, ha maradsz egyedül.


Mindenkit blamálsz, lenézel.


Dolgozz magadon! Önmagad, de inkább a közjó érdekében.



Szívesen! ✌️

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2022. jún. 20. 06:00
Mindenkiben lehetne találni valamit.Nem tudom mit értesz nem stimmel alatt.Ha valakiben durván nem stimmel valami a másikban még durvábban akkor az szerinted egy szint?
2022. jún. 20. 05:59
Pont ez az hogy sokszor azoknál jobb állapotban vagyok mint akik rámakaszkodnak.Lehet érzékelni a különbséget azért.Le is tudnám pontról pontra vezetni,hogy mi hogy van.A válás után meg lehet nem egyből ismerkedni kell hanem kicsit elgyászolni a kapcsolatot.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2022. jún. 20. 05:57
"Én biztos vagyok abban, hogy amilyen állapotban vagy, olyan embereket vonzol be!" Vonhatsz be.Amilyen vagy annál jobb barátaid/kapcsolataid nem lesznek(rosszabbak lehetnek).Nekem volt szerencsére jó barátságom és kapcsolatom is csak ritkán találok olyan embereket valahogy.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2022. jún. 20. 05:55

Árnyalnám azért a képet.Hidd el hogy nem csak a saját energiaszintedet vonzod,hanem a lentebbi szintről is rád akarnak akaszkodni energiáért.Ezért se nagyon lehet mit kezdeni az olyan általánosításokkal hogy mindig ugyanazt a szintet kapod,mivel az alattad levő energiaszintről is jönnek sokan.A szinted fölötti meg nem foglalkozik veled mert tehernek tart.(kivéve azokat akiknek nagyon sok energiájuk van,de párkapcsolatilag nekik se kellesz nyilván)

11-esnek.A butaságnál inkább az volt hogy férfiak közül volt pár egyszerűbb emberke agyilag aki rám akart akaszkodni.129-es iq-val nem nagyon találtuk a közös hangot.Nők közül sokkal kevesebb butával találkoztam mint férfival.

2022. jún. 20. 00:05
Én biztos vagyok abban, hogy amilyen állapotban vagy, olyan embereket vonzol be! A válásom után egyből egy gyökeret vonzottam be, majd utána,egyre jobban lettem egyre jobbak lettek! Meg kellett ismernem önmagam, boldoggá kellett tennem magam. Hülyén hangzik, de ha nem szereted önmagad, akkor más sem fog.., és így lett! Miután rendben lettem, olyan embert vonzottam be, aki olyan, mint én! 11 éve töretlenül szerelmesek vagyunk, nincs olyan, amit ne tudnánk megbeszélni. Nem értünk mindenben egyet, de a kompromisszum képesség mindent helyre tesz!
11. Soufflet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 23:22

Akkor valami veled sem stimmel.

Nincs ezzel semmi baj, en is futottwm par kort zsakutcakban. De bita egyik sem volt.

10. *lime* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 22:41
nyilván
9. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 21:38

Biztos vagyok benne! A nők lassan rájönnek, hogy a legjobb korosztály vagytok! :P

Én is fiatalabb férfihez mentem hozzá! A legjobb döntés volt! Szó szerint! :P

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2022. jún. 19. 21:11
Van aki ismerkedne 30 éves férfival 35 felett?
2022. jún. 19. 20:56
Túrázós társkeresőt még nem próbáltál? Kötetlenűl lehet beszélgetni, nem kellemetlen senkinek ha nem folytatódik.
2022. jún. 19. 20:45

Pl. itt is!? 😉

Társkeresés 35 felett fórum

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 19. 20:35
Akár szociális képességekben rosszabb,akár emberileg is sokszor.Sokszor még az intelligencia se passzol.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 20:34
Bocsi, de leírnád mi az a rossz helyzet? Netán beteg?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 19. 20:32
Nem feltétlen anyagi helyzetre gondoltam.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 19. 20:31

Tudják, hogy nagyon jól vagy anyagilag eleresztve?

Nem kell senkinek az orrára kötni, vagy kicsi a település és ismernek?

2022. jún. 19. 20:26
30 éves férfiként akarnék ismerkedni.Sokszor azt veszem észre hogy olyan emberek akarnak akaszkodni rám,akik sokkal rosszabb helyzetben vannak.Valahogy azok akik hozzám illenének nem nagyon találom.Hol lehetne élőben ismerkedni?(akár lehet szervezett program is) Internetet inkább,nem erőltetem.Tele van önképzavaros emberrel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook