Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tanulhatnék kozmetikusnak? fórum

Hol tanulhatnék kozmetikusnak? (tudásbázis kérdés)

6. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Szamó)
2013. ápr. 6. 17:15
Úgy van ez kitalálva, hogy a pénzt le kell tenni tanfolyamra, ha jársz, a nem. Valahol azért elvárnak egy minimum megjelenést, valahol egyáltalán nem foglalkoznak azzal, hogy valaki mennyit jelenik meg. Mivel legtöbben munka mellett vesznek részt, ezért nem jellemző, hogy nagyon szívóznának, mindenkinek saját érdeke igazából.
2013. ápr. 6. 13:02

Újabb kérdés:


Szerintetek lehet olyat csinálni, hogy valaki magántanuló, vagyis otthon megtanulja az elméletet, a gyakorlatot egy mesternél és csak vizsgára iratkozik be valahova?

4. Szamó (válaszként erre: 3. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 6. 09:35

Ózdon élek.

Miskolcon vagy Egerben tudnék tanulni legközelebb.....


Köszönöm, amiket leírtál!

Már több oldalra regisztráltam, kértem próbaleckéket.....

Én is úgy gondolom, hogy a gyakorlati mester kozmetikus a legfontosabb, mert az elméletet "csak" meg kell tanulni!

3. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - Szamó)
2013. ápr. 6. 09:29

Ha elárulod, hogy melyik városban élsz, biztos többen tudnak majd segíteni ;o)


Munka mellett nem bitos, hogy feltétlen a legjobba tudsz menni, bár szerintem a legtöbbet úgyis az számít, hogy gyakorlaton kinél tanulsz, és az önszorgalom. A felnőttképzéseket úgy szokták általában szervezni, hogy van előjelentkezés, aztán a jelentkezők megkapják a lehetséges időpontokat, és ennek függvényében indulnak a csoportok. Érdemes először felhívni a szóbajövő iskolákat, azt megtudhatod, hogy általában milyen tanrend szokott lenni. Ami szóbajöhet, oda jelentkezhetsz. Az előjelentkezés nem jár kötelezettséggel, nyugodtam jelentkezz több helyre is, aztán meglátod, hogy melyiken tudsz résztvenni.

2013. ápr. 6. 08:26

Sziasztok!


Jelenleg körmösként dolgozok (9 éve), de most fejembe vettem, hogy kitanulom a kozmetikus szakmát is.

Mivel családos vagyok és van munkahelyem, a nappali képzés kizárt. Csak levelezőn vagy távképzéssel tudnék tanulni, esetleg olyan helyen, ahova csak hétvégén kellene bejárni. Mesterkozmetikust a városban találtam, a gyakorlati hely megoldott!


Melyik suli milyen? Van tapasztalata valakinek?

Hol lehetne beszerezni a tananyagot, könyveket?

Esetleg ha valakinek felesleges........ átvenném :)


Bármiről írhattok :)

2013. ápr. 6. 08:23
Kozmetikusnak szeretnék tanulni! Tudnátok segíteni? Minden érdekel ebben a témában!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook