Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol rontom el, hogy mindig másik nővel jönnek össze azok, akik nekem tetszenek? fórum

Hol rontom el, hogy mindig másik nővel jönnek össze azok, akik nekem tetszenek? (beszélgetős fórum)


21. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Ms_Daisy)
2018. ápr. 11. 06:20

Az, hogy ismered, nem annyit tesz, hogy tudod, ki ő. Ennél alaposabban meg meg kell ismerni a másikat egy párkapcsolathoz.


Nehéz változni, de nem lehetetlen. Az önismereti könyvek általában véve magukban teljesen haszontalanok. Inkább valami tanfolyamot, tréninget kellene keresned, ahol foglalkoznak veled.


De dönthetsz úgy is, hogy így születtél, ezért elkönyveled, hogy képtelen vagy változni. Ez a könnyebb út, csak akkor ne sajnáld magad, mert te választottad, hogy inkább ebben maradsz, és semmi sem fog változni. 10 év múlva is itt nyitod majd a topikokat, hogy miért nem kellesz egy férfinak sem.

20. Ms_Daisy (válaszként erre: 18. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 10. 22:55
Akkor nekem kellene a legjobbnak lenni hogy engem is akarjanak.
19. Ms_Daisy (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2018. ápr. 10. 22:55
De ismerem őket. Bátortalan vagyok ez nagyon igaz és tényleg ez lehet a fő ok ami a legnagyobb. És ez olyan mint ez zárka amiből nem tudok kitörni. Nem tudok ezek változtatni akármennyire is akarok. És úgy gondolom ezen az önismereti könyvek sem tudnak segíteni vagy semmi egyéb más. Mert én ilyen vagyok sajnos. Van aki nagyszájú mert annak született de nekem nem megy.
2018. ápr. 10. 10:31

Ha jól értem, olyan férfiakat választasz, akik megkaphatnak nálad szebb, csinosabb, érdekesebb, viccesebb és okosabb embereket.


Nos, itt rontod el. Ki nem a legjobbat akarja?

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 13. - Ms_Daisy)
2018. ápr. 10. 06:41

Úgy látom, van itt több probléma is.


Először is az embereknek nincsenek olyan szintjeik, hogy vannak, akik jók, és vannak az alacsonyabb kategóriásak.


Másodszor pedig ezek a férfiak azért nem téged választanak, mert te is pusztán a külsőségek alapján nézed ki őket. Ha egy pasit helyesnek találsz, akkor azt hiszed, beleestél. De gondolom nem csak egy testi kapcsolatra vágysz, márpedig komolyabb ismeretséghez a belső tulajdonságok a fontosabbak. Szerintem addig nem is vagy elég érett egy igazi párkapcsolatra, amíg úgy esel bele idegen pasikba, hogy nem is ismered a személyiségüket, csak tetszenek kívülről.


Harmadrészt túl bátortalan vagy. A férfiak az életvidám, magabiztos nőket szeretik. Te meg egyből zavarba jössz, ha hozzád szól az aktuális kiszemelted. Ők is észreveszik, hogy úgy viselkedsz, mint egy szerelmes tinilány. Pedig ennyi idősen már igazi nőt akarnak a férfiak, nem pedig pirulós kislányokat.


De annyi tanácsot kaptál már itt, a Hoxán, hogy épp itt lenne az ideje megfogadni párat. Alapvetően jó dolog, hogy meg akarod tudni, hol rontod el, de hiába kérdezgeted fórumokon, ha aztán ignorálod a válaszokat.

16. Ms_Daisy (válaszként erre: 14. - Linzerkarika888)
2018. ápr. 9. 21:48
Ja nem. Ők plátóiak. Nem kapcsolatok
15. frauJost (válaszként erre: 14. - Linzerkarika888)
2018. ápr. 9. 21:34
👍
14. linzerkarika888 (válaszként erre: 8. - Ms_Daisy)
2018. ápr. 9. 21:26
Ezt hívják kapcsolatfüggőnek. Le kéne tényleg állnod, ennek nincs értelme, hogy egy új emberrel feleded a régit! Senki lelkének nem esik jól, ha "pótlék".
13. Ms_Daisy (válaszként erre: 10. - Kisj)
2018. ápr. 9. 20:18
Külsőleg és belsőleg jók.
12. Ms_Daisy (válaszként erre: 9. - Ikebana3)
2018. ápr. 9. 20:18
Köszönöm!
11. sanyinak (válaszként erre: 7. - Ms_Daisy)
2018. ápr. 9. 20:13
Akkor kattanj rá az alacsonyabb szintűekre!
10. kisj (válaszként erre: 7. - Ms_Daisy)
2018. ápr. 9. 19:56
Milyenek a "magasabb szintű" pasik? Mit értesz ez alatt?
9. Ikebana3 (válaszként erre: 8. - Ms_Daisy)
2018. ápr. 9. 19:53

Nem írtad, hogy hány éves vagy, azt sem, hogy vidéken élsz-e. A kor, a végzettség, a hely ahol él valaki, nagyon meghatározza azt a kört, ahol párra találhat. Vidéken sokkal hamarabb rásütnek egy nőre egy bélyeget, míg ugyanaz egy nagyobb városban fel sem tűnik.

Nem tudom hol próbáltál párt találni, de vannak társkereső oldalak, ahol lehet megfelelő párt találni. Az ismeretségi körömben is van ilyen fiatal pár.

Azt gondolom, kétségbe esve nem igazán szerencsés párt keresni. Próbálj meg kialakítani egy önálló életvitelt, szedd össze azokat a jellembeli és kinézeti elképzeléseidet, ami párosul egy hozzád hasonló iskolai végzettséggel. Amikor magadban megvan az elvárásod és magad elé képzeled, gondold át azt is, te vajon annak a valakinek tetszenél-e. Mik azok a tulajdonságok, amik miatt ő azt mondaná, hogy nem tud nélküled élni.

Amíg nem tudod tisztázni, addig csak alkalmi társaid lesznek.

Tanuld meg becsülni önmagad, ismerd fel a te értékes tulajdonságaidat és ezekből építsd fel önmagad. Legyél önmagad. Ne akarjál másokat utánozni, mert nem fog menni. Vállald olyannak magad, amilyen vagy. Legyenek elvárásaid és az elveidet tartsd meg. Csak olyannal állj szóba, aki tiszteli benned azt, aki vagy.

Remélem minden rendbe jön. :)

8. Ms_Daisy (válaszként erre: 5. - Linzerkarika888)
2018. ápr. 9. 19:04
Én az egyik csalódásból megyek a másikba. Régen volt valaki. Vele csalódtam és jött egy másik aki elfeledtette a régit. Aztán vele is csalódás lett.
7. Ms_Daisy (válaszként erre: 4. - Suesue)
2018. ápr. 9. 19:02
Szerintem nem. Hanem magasabb szintű pasik tetszenek meg inkább.
6. globus (válaszként erre: 4. - Suesue)
2018. ápr. 9. 19:00

Inkább túl sokat agyal, hogy mit csináljon.

Férfiak nem szeretik a bizonytalanságot, ha nem kapnak pozitív visszaigazolást, odébbállnak.

5. linzerkarika888 (válaszként erre: 3. - Ms_Daisy)
2018. ápr. 9. 18:58

Szerintem pihentetned kéne a párkeresést, hogyha ennyire megviselnek a veled eddig történt dolgok! Adj magadnak időt, hogy ne fájjanak, próbáld meg jól érezni magad egyedül!

Hogyha láthatóan nem vagy görcsös, és nem akarsz mindenáron párt találni, hidd el, magától jönni fog. Tudom, baromi nehéz dolog.

2018. ápr. 9. 18:46
Nem lehet, hogy hamar kimutatod az érzéseidet?
3. Ms_Daisy (válaszként erre: 2. - Linzerkarika888)
2018. ápr. 9. 18:44
Jó lenne ebben hinni de az újabb és újabb pofonok nagyon megviselnek
2018. ápr. 9. 17:47

Rossz emberek tetszenek meg neked, ennyire egyszerű.

Ha a te pároddal fogsz találkozni, ő téged fog választani bárkivel szemben.


Lehet hogy klisé vagy nyálas...stb. De akkor is ez az igazság.

2018. ápr. 9. 17:30
Mindig így történik hogy én maradok alul és másik nőt választanak. Vele kezdenek kapcsolatba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook