Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet ún. hajszappant beszerezni? Használt-e már valaki, mi a tapasztalat? Ugye természetes anyagokból van? fórum

Hol lehet ún. hajszappant beszerezni? Használt-e már valaki, mi a tapasztalat? Ugye természetes anyagokból van? (tudásbázis kérdés)


5. Lilibeth59 (válaszként erre: 1. - Arnica)
2011. okt. 6. 21:30
Még aktuális a kérdés?
2010. márc. 7. 22:17
Igen, Lush-ban, de sztem nagyon drága. :( Arnica, sikerült azóta valahol találnod, biztonságos összetevőkkel?
2009. júl. 15. 20:42

jaja, a lush-ban lehet kapni.

érdekes módon, nekem a lush-os termékek közül pont ez a szilárd sampon vált be a legjobban. már évek óta csak ilyet használok (bár többfélét is kipróbáltam, nem mind olyan jó, mindenkinek meg kell találni ami az ő hajának való)


a cég honlapján egyébként minden terméknél fent vannak az összetevők, és jelölik azt is hogy mi természetes anyag és mi szintetikus

2009. júl. 15. 20:40
Ha arra gondolsz amire én (sampon helyett használandó "szappan"), akkor a LUSH-ban lehet venni. Mondjuk nekem annyira nem jött be, bár azt hiszem, a LUSH csak természetes anyagokból gyártja a cuccait.
2009. júl. 15. 20:38
Hol lehet ún. hajszappant beszerezni? Használt-e már valaki, mi a tapasztalat? Ugye természetes anyagokból van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook