Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet találni kidolgozott angol középfokú szóbeli tételeket? fórum

Hol lehet találni kidolgozott angol középfokú szóbeli tételeket? (tudásbázis kérdés)

2011. júl. 6. 08:35

Igen,azt gondoltam, hogy jobb ha magamnak dolgozom ki, csak segítségnek vagy ellenőrzésnek - ragozás...stb. - jó lett volna.

Azért köszönöm a hozzászólásokat.

2011. júl. 5. 13:03
szerintem vegyél valami jó könyvet, amiben témák szerint van szószedet, plusz általános dolgok, ezekhez meg saját véleményt úgyis tudsz még mondani...
2011. júl. 5. 12:48

sziasztok


én foglalkozom ilyenekkel,szívesen kidolgozok személyre szabottat is,keressetek priviben.

2011. júl. 5. 12:20
Szia! Ez engem is nagyon érdekelne, ...már keresgettem a neten ezt-azt, de semmi igazán használható, érdemlegeset nem sikerült találnom :( Ha valakinek van tippje, vagy esetleg elküldené, ami neki megvan azt nagyon szépen megköszönném!!! :) Email: pinklakk@gmail.com
2011. júl. 5. 12:19
Függ a vizsgától, meg a legtöbb helyen a tételek legalább fele olyan, amelyet neked magadnak kell kidolgozni. Hozzáteszem, hogyha saját magadnak csinálod meg, az tutira rögzül, nem úgy mint más szavai, szófordulatai (nem kevés esetben rossz megfogalmazása).
2011. júl. 5. 12:08
Hol lehet találni kidolgozott angol középfokú szóbeli tételeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook