Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol lehet kapni Algida Light jégkrémet Budapesten? (konkrét üzletek és címeik érdekelnének) fórum

Hol lehet kapni Algida Light jégkrémet Budapesten? (konkrét üzletek és címeik érdekelnének) (tudásbázis kérdés)


1 2
8. c299b9bcdc (válaszként erre: 7. - Ciccke)
2008. aug. 15. 09:17

Képzeld ma én is vadásztam egy csokis-vaniliás Algida lightot!


reggel 6-tól 8-ig gyalogoltam, én minden útbaeső közértben megnéztem (kb 15-ben), és a Ferencziek terénél lévő MATCH-ben találtam!


Igaz hogy az uccsó darabot vittem el csokisból, viszont epres még volt vagy 4 db :) A jó hír, hogy legalább rendelnek, csak jó sűrűn kell nézegetni, hogy le ne maradjak róla...

7. Ciccke (válaszként erre: 6. - C299b9bcdc)
2008. aug. 14. 18:14
Lehet, hogy jókor érkeztem, mert azt nem mondanám, hogy rogyásig volt a hűtő. Különben nem a fekvő nagy fagyasztóban volt, hanem ami ilyen szekrényszerű mélyhűtőben. Sok sikert a vadászathoz!
6. c299b9bcdc (válaszként erre: 5. - Ciccke)
2008. aug. 14. 13:48

köszi a konkrét tescos címet, lecsekkolom!


sajnos én még a többi Tescoban nem láttam eddig, igaz csak kettőben néztem.


továbbra is várok konkrét címeket, ahol már láttatok Algida Lightot...

2008. aug. 14. 13:45

Szia!

Én a 13. kerületben, a Váci úti Tescoban vettem már kétszer is. Így valószínű, hogy a többi Tescoban is találsz!

2008. aug. 14. 13:18

próbálj meg elmenni nagyobb üzletházakban, ott talán kapsz jobban, Metroban biztosan, Tescoban és Intersparban is.


Jaj, ez nem minősül vajon reklámnak? Még kapok a kuksimra

2008. aug. 14. 13:13
Mellesleg az Algida light az általam ismert összes diétás jégkrémet veri kalóriában, ez eddig a legkalóriaszegényebb, simán veri a Carte dor lightokat, de még a Norbi update-et is...
2008. aug. 14. 13:11

Végre van egy kalóriaszegény, szénhidrátszegény és zsírszegény jégkrém, és csak nagyon kevés helyen lehet kapni. Ahol véletlenül van is, ha kifogy, nem rendelnek utána. Volt már hogy láttam pl. CBA-ban, de ez nem azt jelenti, hogy minden CBA-ban kapható, mert vagy a 10. CBA-ban találtam belőle néhány darabot.


Ha valaki találkozik Algida Light-al, kérem írja meg, hogy hol látta. (bolt neve, pontos címe)


És nem, az Algida krémkönnyű az nem jó, mert sokkal cukrosabb, bezzeg az szinten mindenhol kapható...


Köszi a válaszokat!

2008. aug. 14. 13:05
Hol lehet kapni Algida Light jégkrémet Budapesten? (konkrét üzletek és címeik érdekelnének)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook