Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet glicerintömböt kapni? (Szappankészítéshez kellene.) fórum

Hol lehet glicerintömböt kapni? (Szappankészítéshez kellene.) (tudásbázis kérdés)


9. SF
2009. aug. 22. 15:42
Nézd meg háztartási boltokban. Egy ismerősöm onnan szerzett.
8. c4f059c04b (válaszként erre: 7. - Annelly)
2009. aug. 22. 12:50
Köszi :)
2009. aug. 22. 12:37
Múltkor láttam a DM-ben, akkora volt mint egy nagyobbacska szappan, az árára nem emléxem, de szerintem nem vészes.
2009. aug. 21. 21:23
Nekem nagyon tetszenek a kézi készítésű szappanok, most is van egy citromos-fahéjas. Megnézem a hobbi boltokban, hátha lehet kapni valahol glicerintömböt. Mekkora darabban árulják?
2008. jún. 2. 08:09
Hobby boltba vagy ha a lakhelyeden nincs,rendelni lehet katalógusból.
2008. jún. 2. 07:07

Sajnos az adatlapodon, nincs feltüntetve a lakhely (legalább az, hogy milyen megye, város, község ...).

Én is azt mondom, hogy kreatív hobbi boltban, ha van ilyen a közeledben. Ha nincs, akkor keress rá az interneten és megrendelheted postán (bár érdemes többmindent rendelni, hogy a postaköltség minél kevesebb legyen), lehet még olcsóbb itt mint egy boltban!

Tehetsz bele mézet és egyéb jókat, attól függően, hogy milyen hatást szeretnél elérni.

Jó időtöltést!

2008. jún. 2. 06:47
Próbáld meg a kreatív hobby boltokban.
2008. jún. 2. 06:44
Olvastam, hogy glicerinből magunk is önthetünk szappant, amit illóolajjal illatosíthatunk, ill. színezhetünk is. Kíméletes a bőrhöz, és kevésbé környezetszennyező. De még nem találtam sehol ilyet. Tud vki segíteni?
2008. jún. 2. 06:42
Hol lehet glicerintömböt kapni? (Szappankészítéshez kellene.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook