Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? fórum

Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? (beszélgetős fórum)


2006. nov. 13. 19:42

Lassan 17 éve, hogy egy hímvessző belémhatolt, és lássatok csodát: már nem is voltam szűz. :)

Mindez természetesen ágyban, párnák közt. :)

(feltéve, hogy a "hol" kérdés nem másra vonatkozik... ha másra, arra a válaszom: péuencéi) :)))))))

42. dogiz
2006. nov. 13. 19:30

22 éves multam, a férjemmel - ágyban párnák közt.

Lehet maradinak tartottok, de nem bántam meg, hogy csak ő volt nekem..:)

2006. nov. 13. 19:20
21 éves voltam, ágyban, bentlakásban, a szobában voltak mások is. Nem volt valami érdekes.Azóta Ő a férjem lett.
2006. nov. 13. 18:14
ez a legborzasztóbb emlékem!(15 éves voltam,ő szerintem 18 körül.baromi jól nézett ki,ő volt a falu bikája!)totál szerelmes voltam bele,hiába mondták a barátnőim,hogy ez egy olyan pasi,hogy csak arra kell neki egy lány,utána dobja őket!én kis hülye naiv nem hittem nekik!!ugy voltam vele,ez velem nem történhet meg!DE IGEN!disco után sétáltunk,ő azt mondta tud egy nyugis helyet menjünk oda.én beleegyeztem.a ház ahova elvitt,egy hideg,koszos elhagyatott ház volt,és csak arra a célra volt használva!bementünk az egyik szobába,beszélgettünk,és őrátért a dologra.nem ellenkeztem annyira szerelmes voltam belé.borzasztó szar volt,de ugy gondoltam az első ilyen!(mikor végzett,visszanézett a lepedőre,és látta,hogy véres.az arcán undoritó vigyor volt!!elindultunk hazafelé,és ő adott 1 esemény utáni tablettát,hogy ezt vegyem be.megállt egy kútnál,hogy igyak a gyogyszerre,amit én már rég lenyeltem,és ő nem látta!baromi mérges lett,hogy hova tettem a gyogyszert,meg bla,bla,bla...a házunkhoz érve,ugy bucsuztunk el,hogy jövö héten talizunk,a discoba.gondolhatjátok,minden haverja engem nézett,és undoritoan vigyorogtak!((ő megsem ismert!még a legundoritóbb az egészben az,hogy mikor összejöttem a jelenlegi párommal,férjemmel,az az undoritó dög,elmondta a páromnak,hogy hogyan vette el a szüzességem!!(((
2006. nov. 13. 18:14
ez a legborzasztóbb emlékem!(15 éves voltam,ő szerintem 18 körül.baromi jól nézett ki,ő volt a falu bikája!)totál szerelmes voltam bele,hiába mondták a barátnőim,hogy ez egy olyan pasi,hogy csak arra kell neki egy lány,utána dobja őket!én kis hülye naiv nem hittem nekik!!ugy voltam vele,ez velem nem történhet meg!DE IGEN!disco után sétáltunk,ő azt mondta tud egy nyugis helyet menjünk oda.én beleegyeztem.a ház ahova elvitt,egy hideg,koszos elhagyatott ház volt,és csak arra a célra volt használva!bementünk az egyik szobába,beszélgettünk,és őrátért a dologra.nem ellenkeztem annyira szerelmes voltam belé.borzasztó szar volt,de ugy gondoltam az első ilyen!(mikor végzett,visszanézett a lepedőre,és látta,hogy véres.az arcán undoritó vigyor volt!!elindultunk hazafelé,és ő adott 1 esemény utáni tablettát,hogy ezt vegyem be.megállt egy kútnál,hogy igyak a gyogyszerre,amit én már rég lenyeltem,és ő nem látta!baromi mérges lett,hogy hova tettem a gyogyszert,meg bla,bla,bla...a házunkhoz érve,ugy bucsuztunk el,hogy jövö héten talizunk,a discoba.gondolhatjátok,minden haverja engem nézett,és undoritoan vigyorogtak!((ő megsem ismert!még a legundoritóbb az egészben az,hogy mikor összejöttem a jelenlegi párommal,férjemmel,az az undoritó dög,elmondta a páromnak,hogy hogyan vette el a szüzességem!!(((
2006. nov. 13. 18:14
ez a legborzasztóbb emlékem!(15 éves voltam,ő szerintem 18 körül.baromi jól nézett ki,ő volt a falu bikája!)totál szerelmes voltam bele,hiába mondták a barátnőim,hogy ez egy olyan pasi,hogy csak arra kell neki egy lány,utána dobja őket!én kis hülye naiv nem hittem nekik!!ugy voltam vele,ez velem nem történhet meg!DE IGEN!disco után sétáltunk,ő azt mondta tud egy nyugis helyet menjünk oda.én beleegyeztem.a ház ahova elvitt,egy hideg,koszos elhagyatott ház volt,és csak arra a célra volt használva!bementünk az egyik szobába,beszélgettünk,és őrátért a dologra.nem ellenkeztem annyira szerelmes voltam belé.borzasztó szar volt,de ugy gondoltam az első ilyen!(mikor végzett,visszanézett a lepedőre,és látta,hogy véres.az arcán undoritó vigyor volt!!elindultunk hazafelé,és ő adott 1 esemény utáni tablettát,hogy ezt vegyem be.megállt egy kútnál,hogy igyak a gyogyszerre,amit én már rég lenyeltem,és ő nem látta!baromi mérges lett,hogy hova tettem a gyogyszert,meg bla,bla,bla...a házunkhoz érve,ugy bucsuztunk el,hogy jövö héten talizunk,a discoba.gondolhatjátok,minden haverja engem nézett,és undoritoan vigyorogtak!((ő megsem ismert!még a legundoritóbb az egészben az,hogy mikor összejöttem a jelenlegi párommal,férjemmel,az az undoritó dög,elmondta a páromnak,hogy hogyan vette el a szüzességem!!(((
2006. nov. 13. 18:14
ez a legborzasztóbb emlékem!(15 éves voltam,ő szerintem 18 körül.baromi jól nézett ki,ő volt a falu bikája!)totál szerelmes voltam bele,hiába mondták a barátnőim,hogy ez egy olyan pasi,hogy csak arra kell neki egy lány,utána dobja őket!én kis hülye naiv nem hittem nekik!!ugy voltam vele,ez velem nem történhet meg!DE IGEN!disco után sétáltunk,ő azt mondta tud egy nyugis helyet menjünk oda.én beleegyeztem.a ház ahova elvitt,egy hideg,koszos elhagyatott ház volt,és csak arra a célra volt használva!bementünk az egyik szobába,beszélgettünk,és őrátért a dologra.nem ellenkeztem annyira szerelmes voltam belé.borzasztó szar volt,de ugy gondoltam az első ilyen!(mikor végzett,visszanézett a lepedőre,és látta,hogy véres.az arcán undoritó vigyor volt!!elindultunk hazafelé,és ő adott 1 esemény utáni tablettát,hogy ezt vegyem be.megállt egy kútnál,hogy igyak a gyogyszerre,amit én már rég lenyeltem,és ő nem látta!baromi mérges lett,hogy hova tettem a gyogyszert,meg bla,bla,bla...a házunkhoz érve,ugy bucsuztunk el,hogy jövö héten talizunk,a discoba.gondolhatjátok,minden haverja engem nézett,és undoritoan vigyorogtak!((ő megsem ismert!még a legundoritóbb az egészben az,hogy mikor összejöttem a jelenlegi párommal,férjemmel,az az undoritó dög,elmondta a páromnak,hogy hogyan vette el a szüzességem!!(((
36. reni79
2006. okt. 20. 12:47
17 évesen,az első barátommal.Most vesztünk össze 10 év után.
35. esjé
2006. okt. 20. 12:43

15 évesen (1 hónappal a 16 előtt),1 hónapnyi járás után, egy bányató mellett.

Persze azt mondanom sem kell, egy 1 hónap után már nem kellettem neki...

2006. szept. 26. 20:53
pihepuha ágyikó, a világ legédibb pasija..3 hét után,,,18évesen.tökéletes!:P
2006. szept. 26. 13:40
Ágyban,párnák közt,16 évesen.
32. Lina79
2006. szept. 25. 18:42
Amolyan vad csajszi voltam akkoriban. Túl akartam esni rajta.Egy bolt háta mögött, egy diszkós éjszakán, egy "ismerőssel". Egy éjszakás(félórás)kaland volt.Tizenhat voltam. Nem mondom, hogy jó volt, de azt sem, hogy szörnyű lett volna.
31. Darien
2006. szept. 14. 21:25
akarom mondani: éves
30. Darien
2006. szept. 14. 21:25
21 évées voltam, akkori barátom türelmes, és tapasztalt szerető volt. Az ágyban párnák közt történt a dolog, de nincsenek róla túl szép emlékeim. Nagyon ideges voltam. Később persze belejöttem. :)
2006. szept. 6. 13:34
16. éves voltam. A barátom l9. Katona volt, elengedték a hétvégére haza. Én az unokatestvérem esküvőjén voltam. Este elszöktem, mert találkozni akartunk, de tiltottak minket. És megtörtént a dolog náluk. Nem egy nagy élmény volt. Siettünk, kapkodott dolog volt az egész. Aztán este ll.körül kiabál a házuk előtt az egyik haverja, hogy mindenki engem keres. Gondolhatjátok, hogy milyen balhé volt utánna. Jó kikaptam anyámtól. Ugyhogy jó kis emlék maradt.
28. fozsu
2006. szept. 6. 12:30
19 évesen otthon ,a férjemmel, annak már 11 éve :-)
27. Danica
2006. szept. 4. 20:58
18 évesen, az Öcsém legjobb barátjával, aki 3 évvel fiatalabb volt nálam. A Duna-parton voltunk egy kiadós nagy zuhé után, és utána mentem éjfélkor szerenádozni a gimis osztállyal az osztályfőnökömhöz. Ez volt.
2006. aug. 30. 22:51
Hát érdekes volt....18 évesen és egy lépcsőházban!
2006. aug. 28. 12:35
17 elmúltam és igazi nagy szerelem volt. Régebben már jártunk együtt és a sors meg a szerelem újra összehozott bennünket. 3 évig voltunk együtt. Jó volt bár egy kicsit féltem, de egyre jobb lett...
24. nviky
2006. aug. 25. 16:05

17 évesen, egy nálam 16 évvel idősebb pasival.

Többet vártam volna tőle, dehát ez van :)

2006. aug. 25. 15:26
15 évesen, nagy szerelem volt és mégnagyobb csalódás
2006. aug. 18. 13:08
17 évesen a barátoméknál. Ő akkor 21 volt. Azóta is Ő az én kis Macókám :)
2006. aug. 18. 10:09
22 évesen az akkori barátommal. Nem volt valami felemelő élmény, nem is maradtunk aztán sokáig együtt.
20. tinendo (válaszként erre: 19. - Fcf0c655e6)
2006. aug. 17. 22:55
Szia. Sajnálattal olvastam a történetedet. Megértem a nagybátyádhoz való hozzáállásodat. De örülök,h. azóta a pszichológusnak köszönhetően könnyebben viseled az "emlékeidet". Sajnálom,h. egy olyan fórumot hoztam fel, ami számodra nem igazán kellemes témát ölel fel. Ha magányos vagy csak keress meg. Email címem az adatlapomon.
2006. aug. 16. 16:54

...7 eves koromban, amikor a kedvenc nagybatyam megeroszakolt, ezzel egy eletre szolo sebet utott a lelkemen:(((

Amikor a biro rasozta a 12 ev szigoritottat, amit vegig le kellett ulnie, nagyon orultem.

De, ( Isten bocsassa meg ), eletem legszebb napja volt, amikor meghalt.

Szoval, nem mondhatnam, hogy jol kezdtem az eletemet, de szerencsere egy nagyon jo gyermekpszihologushoz kerultem utana, es ket evi kezeles utan komoly eredmenyeket ert el,azota konnyebben viselem el az "emlekeimet".

Koszonom, hogy meghallgattatok, kivanok szep napot mindenkinek. Baby Kitty

2006. aug. 16. 16:36
a barátomnál 16 voltam ö 26 de azota is együtt járunk már lassan 2éve
2006. aug. 2. 23:00
Nálunk otthon,15 éves voltam a párom 21éves.... azóta is eggyütt vagyünk..
2006. aug. 2. 18:29
17 èvesen nàllam otthon.én fulig szerelmes voltam ès màr tobb mint 3 hònapja jàrtunk.Miutàn megtortènt a dolog,soha tobbè nem làttam:(Elèg kiàbrànditò volt.
15. Rekus
2006. aug. 2. 16:27
19 évesen a kollégium egyik klubszobájában, ahol (véletlenül;) volt ágy.
2006. aug. 2. 14:41
16 évesen, 9.hónap fordulónkkor, nálunk a pakettán történt az a bizonyos, mert már akkor nyikorgott a kanapé, mikor ráült valaki. Neki már volt egy futó kalandja, nekem ő volt az első, és azóta is együtt vagyunk már menyasszony- vőlegény kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook