Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? fórum

Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? (beszélgetős fórum)


73. Free
2007. ápr. 13. 13:02

Csak csupán a kíváncsiság hajtott 16 évesen :o) Az akkori barátommal 2 hónapja voltunk együtt, mikor megtörtént. Én is úgy jártam, hogy se nem fájt, se nem vérzett, ezért én is abba a gyanúba keveredtem, hogy nem is az az alkalom volt az első.

Az aktus elég unalmas volt, bár a fiú mindent megtett, hogy jó legyen. Időnként az órámra néztem közben, hogy le ne késsem a buszt. Aztán megkértem, hogy hagyja abba, és szálljon le rólam...

Szóval, nekem inkább nevetséges, mint jó élményeim vannak az elsőről :o)

72. reni79 (válaszként erre: 71. - Reni79)
2007. ápr. 13. 12:42
bocsi!!!:-)ragaszkodtam!!!
71. reni79
2007. ápr. 13. 12:42
17 évesen az első párommal akivel 10 évig voltunk együtt náluk otthon,ágyban.A kapcsolatunk elég viharos volt!Talán mert ö volt az első azért rafaszkodtam hozzá olyan nagyon!
2007. ápr. 13. 12:23
Én 15 éves voltam 2 hónap híjján 16. Már 10 hónapja együtt jártam a barátommal, és egy augusztus délután úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk a szobámban. Senki nem volt otthon. Nekem nem fájt és nem is véreztem. A barátom azt mondta úgy csinálom, mindha ez nem is az első lenne. Kicsit besértődtem, mert azt állította, mivel nem véreztem, tuti már megcsaltam. Ez utána abbamaradt és a párommal 2,5 évig voltunk még együtt. Azóta a viszonyunk nem a leg rózsásabb, de szerintem örök emlék marad.
2007. márc. 5. 21:55
Majdnem 17 voltam.Életem első szerelme volt(az első szerelem mindig más:)),nálunk voltunk,ott is lakott utánna,aztán még 2 évünk volt együtt.Talán az összebútorozás keserítette meg a kapcsolatot.De örömmel gondolok RÁ vissza.
2007. márc. 5. 21:42
17 éves voltam és a szüleim házában történt.Azóta eltelt 13 év és ő lett a férjem és szültem neki egy kislányt is.Most is elválaszthatatlanok vagyunk és egy sajnálatos vetélés után ami most történt majd újra próbáljuk a tesokát.
2007. márc. 5. 03:09
20 évesen egy házibuli után, egy sráccal, aki nem lett a férjem, a vőlegényem se, de még a szerelmem se. De nem bánom.....
2007. febr. 28. 22:40
20 évesen, erdőben. Még őrizgettem volna, de egy általam szeretett személy csúnya szóval illetett engem ezért útra keltem, felhívtam a barátomat és dacból megtettem. Ő lett az első vőlegényem.
2007. febr. 28. 16:04
A jelenlegi párom volt az első,egy volt az tcabeli fiuk közül,12 éves voltam mikor először csókolóztunk,15 voltam,mikor meguntuk a pettinget,és megtörtént.17 évesen eljegyzett,rá egy évre volt az esküvő.Ennek 16 éve már.
2007. febr. 8. 11:10

16 évesen 2 hónaposan az akkori barátommal, akivel addigra már másodjára jártunk ... nagyon szerettük egymást ..

nálunk történt meg , ő akkor 22 volt és nagyon vigyázott rám..

azóta már neki van felesége és 2 gyereke és a jó viszony megmaradt..

igaz első időkbe a felesége (akkor még bnője) féltékeny volt, de elmentem hozzá és elmondtam, hogy a fiú már nem kell nekem ,mert mi már végleg szakítottunk...

azóta nem mondom, hogy elválaszthatattlan bnők lennénk, de nem megyünk úgy el egymás mellett , ha találkozunk , hogy min 5 percet ne beszélnénk...

néha átmegyünk egymáshoz üzleti ügyekbe és a fiúk ill mi is tök jót szoktunk beszélgetni)))

és ez jó!!!

2007. febr. 8. 10:49

Első nagy "állítólagos szerelmemmel" ami kiderült még gyerekkori szerelem volt a részemről. Kicsit dundi voltam, és azt hittem nem fogok kelleni senkinek sem. Elsőre undorodtam a smacitól is.

Szóval 16 évesen meglett, a fiúnál, és a másik szobában hallotta az anyukája, hogy nekem fáj.

Kijött a szobából és felvilágosította a fiát, hogy picit finomabban bányjon velem, mert elsőre ez egy lánynak igencsak fáj.

Vérezni nem véreztem utána, de nem is tudtam, mi is azaz orgazmus.

Most már viszont tudom:-)))Apucikám arat az ágyban!!!

2007. jan. 12. 13:59

Hmmm....

Én 17 voltam az akkori párom is pár hónap hijján.

Nálunk történt meg a dolog.

Mind a kettönknek az volt az első.

Kicsit ugye bénáztunk, de már közelről ismertük egymást, fél éve együtt voltunk.

Ő volt életem szerelme, majdnem 4 évig voltunk együtt.

Most már mással vagyok.

De az felejthetettlen élmény volt.

61. Venes
2007. jan. 12. 13:42

Hát van amiről az ember nem szeret beszélni, sőt még önmagának sem akarja elhinni.

Én onnan nézem, mikor a kedvesemmel, a mostanival nálunk, hajnali 4 tájban megtörtént az első. Augusztus volt, két nappal a szülinapom után és a fellegekben jártam akkor, s még utána is sokszor.

2007. jan. 12. 12:37
18 évesen moziban. Már nem tudom, milyen filmet "néztünk" meg.
59. babi83
2007. jan. 12. 12:08
17 évesen a mellettünk lévő kiserdőben, ahova motorral mentünk ki, életem szerelmével, jelenlegi vőlegénnyemmel, akivel már 6 éve vagyunk együtt.
58. lolinno (válaszként erre: 57. - Koppányka)
2007. jan. 12. 11:44

akkor van közös élmény!:)

gratulálok!!jó h még most is tart!

2007. jan. 8. 20:27
Én 14 voltam (vagyis úgy két éve)Átmásztam a kerítésen(mert ugyebár a szomszédfiúról volt szó) Ő ott várt engem és a kertjükben történt a dolog.Bár nem bánom mert még mindig vele vagyok.
56. Rika1
2007. jan. 8. 03:46

20 évesen egy válófélben lévő pasival,amit nagyon

akartunk mind a ketten.Ő akkor volt 24 éves. Ma külföldön él.Felejthetetlen:)

55. Pofi
2007. jan. 7. 23:54

2 hónappal a 17-dik szülinapom elött. Hazudtam otthon, hogy elmehessek hozzá. Az első komoly kapcsolatom volt, napra pontosan 2 hónap múlva már nála laktam. Közel 5 évig voltunk együtt.

Szép volt. Sajnos már nem él :(

54. Teca
2006. nov. 26. 22:46
16,5éves voltam az első nagy szerelmemmel 1,5évig tartott a dolog és azóta is úgy érzem hogy nem fogok mégegyszer úgy szeretni ahogy akkor szerettem őt.Nekem nagyon jó volt az első otthol volt nálunk ő akkor 21 volt és nagyon figyelmes
2006. nov. 25. 22:52
16,5 évesen, egy hétköznap délelőtt, semmi romantika csak pár titkos óra(mert titltottak tőle). A srácnál voltunk, de mivel nem voltam nedves eléggé(gondolom mert izgultam), ő meg nem fogalalkozott ezzel kellőképpen, nagyon véreztem utána és a kórházban kötöttem ki szűzhártyarepedéssel. Pechemre a vérzést nem tudták rögtön elállítani, mindenféle alvadáselősegítőt adtak nekem és ráadásul benntartottak éjszakára, így a nagy titkot a szüleim tudták meg először. Amúgy még az ápolók is azzal szúrkálódtak, hogy ilyen fiatalon minek kell szexxel foglalkozni. Ami biztos az biztos: nem volt életem legszebb eseménye
2006. nov. 25. 16:44
17,5évesen,kollégiumban,egy teremben az asztalon.Neki is,nekem is ez volt az első,de semmi különleges érzésem nem volt,hanem később,20 évesen is megtörtént,akkor már jó is volt.
2006. nov. 25. 13:56

18 évesen ,életem első szerelmével...kocsiban:)

Szuper volt! 2 és fél évig voltunk utána eggyütt!

50. gota
2006. nov. 25. 12:35

Asszem 16 vagy 17 éves voltam, és az egyik haverommal... :) Be voltunk piálva, és nekem sosem voltak gátlásaim, úgy döntöttem, most jött el az ideje.

Nagyon jó volt, a srác igazi virtuóz volt. Csak az volt a gáz, hogy nagyon véreztem, pedig egyáltalán nem fájt.

Igaz, utána olyan hülyén éreztem magam, hogy pont vele, úgyhogy utána nem is nagyon tartottuk a kapcsolatot, pedig szerintem ő szeretett volna összejönni velem.

Hát, ma már nem tudom, miért pattintottam le, de végülis mindegy is, mert utána szinte rögtön lett is egy komoly kapcsolatot.

2006. nov. 25. 11:42
16 évesen a Páromnál otthon, ágyban, első komoly kapcsolat lett belőle, 2 évig tartott.
48. Zojci
2006. nov. 25. 11:38
Első pasim 17éwesen,semmi extra,ágyban:D
2006. nov. 23. 11:17

17 évesen egy szállodába,romantikusan,pezsgővel!nagyon jó volt és habár egy kicsit fájt,de mégis nagyon élveztem!nagyon jó volt!!!

az nap egész este szeretkeztünk mert nagyon jó volt hogy mindíg nyüstöltem a páromat!

szerintem nekem azért volt jó mert a párom nagyon vigyázott hogy ne fájjon,nagyon óvatos volt!

2006. nov. 22. 16:40
15.5 évesen. Az első komoly barátommal. másfél évig jártunk. Van egy tanyánk és ott. Mind a kettőnknek ez volt az első. ügyetlenek voltunk még nem volt tapasztalat egyikünknek sem. Tehát nem volt nagy durranás. A következő már jobb volt. Amugy nem bántam meg, hogy ilyen korán vesztettem el. Szerettük egymást és mind ketten akartuk.
2006. nov. 14. 21:48
16 éves voltam, ő 20. Kellemetlen volt, de nagyon szerettem őt. Összeházasodtunk, lett két gyermekünk, 7 év után elváltunk. A kisebb gyereket nem ismeri el, 5éve nem látta őket, mai napig perben állunk, fizetni nem akar, kell a pénz a kurvájának, meg az anyjáéknak. Kívánom, hogy a Jóisten fizessen meg minden gonoszságáért, amit ellenünk elkövetett. A mostani kapcsolatom tökéletes, a férjem és én imádjuk egymást, a szex mindig tökéletes. Meghalnék érte!
44. alma20
2006. nov. 13. 22:58

16 évesen a kiváncsiság hajtott...

Chippendale fiú volt, és addig egy jó haver, hittem én naivan! :-(

Aztán rájött a barátnője, akiről én nem is tudtam...

Hülye helyzetvolt, de már elmúlt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook