Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol és hogyan tehető le köztisztviselői vizsga? fórum

Hol és hogyan tehető le köztisztviselői vizsga? (tudásbázis kérdés)

1 2
12. kacsa118 (válaszként erre: 11. - Marott)
2009. okt. 13. 17:59
Köszönöm szépen! Ezek szerint nem voltam elég figyelmes!!! :( ezen az oldalon már én is jártam!!!
11. Marott
2009. okt. 13. 17:31

Rákerestem neked a neten, az 1992.évi XXIII. tv. köztisztviselők jogállásáról szóló tv.rendelkezik róla.A versenyvizsgát a 126/2009./VI.15. Korm.rendelet szabályozza.

A költsége 19.325,- Ft, amely kts. a vizsgázót terheli, eredményes pályázat esetén visszatérítik.5 évig érvényes a vizsga, de felvétel esetén más a szabályozás. Kinevezés feltétele.!

Az alábbi honlapon mindent megtalálsz: [link]

Google-keresőben rögtön az első. Ott információt kapsz mindenről, jelentkezés, stb. ........ Jó vizsgázást!

10. kacsa118 (válaszként erre: 6. - Nkriszti)
2009. okt. 13. 16:37
Köszönöm a válaszokat! Rákerestem, de semmi konkrét info nincs, hogy hol és hogy lehet jelentkezni, mennyi a tanfolyam stb. Írtam nekik levelet, várom mi a válasz! Eddig amúgy ezen mindenki meglepődött, mert régen úgy volt, hogy felvettek, aztán ment az ember vizsgázni! Változnak az idők! :D
2009. okt. 13. 16:10
mindig tanul az ember lánya újjat!!:)
8. Farika (válaszként erre: 7. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 13. 16:08
az előttem szólónak igaza van. amúgy: kszk.gov.hu
2009. okt. 13. 15:45
Erről még nem is hallottam. Le vagyok maradva! Igaz, én 7 éve vagyok a közigazgatásban, akkor még nem volt ilyen követelmény.
6. Nkriszti (válaszként erre: 5. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 13. 15:38

A közig-i versenyvizsga nem egyenlő a közig-i alapvizsgával, ezt mostanában vezették, vezetik be, majd az alapvizsgát is ez fogja felváltani. Úgy olvastam, hogy ezt mielőtt jelentkezik vki vmilyen köztisztviselői állásra, előtte kell megcsinálnia, és utána válogatnak a jelentkezők közül az állást betölteni. Tehát nem miután felvettek valahova, akkor kell levizsgázni, hanem előtte már.

A MÁK regionális szervei szervezik szerintem ezeket a vizsgákat, mintha így emlékeznék, lehet ott kellene érdeklődni. De ez csak egy tipp.

Kacsa! A közig. versenyvizsgára keress rá, én is így olvastam róla, csak már nem minden infora emlékszem.

2009. okt. 13. 15:25

Minket a munkahelyünk küldött ilyen tanfolyamra és vizsgára. Az egyik a polg. hivatalban volt, ahol sok más közig. munkahelyről jöttek emberek, a másik a budapesti központban volt.

Nem tudom, hogy önállóan hogy tudnád letenne. Szeritem meg lehetne kérdezni pl. nagyobb város polg.hiv-át, hogy szerveznek-e még ilyet és ha igen, akkor van-e esélyed bejutni.

Egyébként nem értem miért követelmény. Akiket ismerek, mindenkinek a munkahelye szervezte.

4. kacsa118 (válaszként erre: 2. - Marott)
2009. okt. 13. 14:36
Van egy csomó állás, ahova beférnék, ha lenne közigazgatási versenyvizsgám!!!! Na én ezt szeretném lerakni civilként erre keresnék megoldást!
2009. okt. 13. 14:34

Próbáld beírni a Google-ba:)

Hátha kidob valamit!!

2009. okt. 13. 14:33
Mire gondolsz konkrétan? Mit értesz vizsga alatt?
2009. okt. 13. 14:31
Hol és hogyan tehető le köztisztviselői vizsga?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook