Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan zajlik az abortusz? fórum

Hogyan zajlik az abortusz? (tudásbázis kérdés)


114. 14775640c4 (válaszként erre: 113. - 61e5310fec)
2008. aug. 19. 14:26

hát nem?ez a legegyszerűbb megoldás..

na persze azoknak akinek van már gyerek és tuti nem akarnak mégegyet. én viszont tuti nem. és nem is akarom mégegyszer ugyanazt a tortúrát mint az abinál végigcsinálni

113. 61e5310fec (válaszként erre: 112. - 14775640c4)
2008. aug. 19. 14:24
Szia!!Nővérem is most kötette el magát,igaz,náluk a negyedik baba után.De a doki egyből belement,azt mondta nem is kell vágást csinálni,mert a köldökön keresztül elvégzi.Nem került rá sor mert végül császáros lett a baba,így azzal együtt elvégezte.
2008. aug. 19. 14:11

én most gondolkozom azon hogy elköttetem magam. ez komoly.

csak az a gáz hogy csak két gyerek van és azt mondják hogy három után nem nyaggatnak.

pont azért szeretném ezt a beavatkozást, mert nem bizom a fogamzásgátlásban. én lettem gyógyszer mellett terhes, és hogy ne kelljen mégegy ab.

inkább elkötöm magam. csak legyen aki elvégezze:(

111. 5cb4354c81 (válaszként erre: 108. - LoLiNa)
2008. aug. 19. 13:12
Amúgy tudom, mikor milye fejlődik ki egy bébinek. De egy négyhetes bébike, még csak embrió, nem magzat!!! Én talán olyan 4 hetes lehetek, de majd a doki pontosít!
110. 5cb4354c81 (válaszként erre: 108. - LoLiNa)
2008. aug. 19. 13:10

Én sem tudom, hogy hány hetes vagyok, majd 28-án megyek dokihoz. A net ingyen van, mert nem mi fizetjük, ezt kaptuk az én nagymamámtól!!! :-))

Azzal egyetértek, hogy ahol kettő tud enni, ott tud a harmadik is. Nem ezzel van a gond! Hanem még mennyi minden van ott az étel mellett, ami rengeteg pénzbe kerül?????? És, ha egyszerűen nincs rá, akkor mit mondok a gyereknek?????

Én azon a véleményen vagyok, hogy legyen csak két gyerekem, és legalább azoknak tudjak megadni minden tőlem telhetőt!!!!

Kurva szar érzés, de úgy lettem terhes, hogy nem tehetem meg, hogy legyen még egy gyerekem! Lehet, hogy ezért is védekeztem???

109. 5cb4354c81 (válaszként erre: 107. - Szilda)
2008. aug. 19. 13:01

Igazad van, egyik védekezési mód sem 100%-os! De ha valaki védekezik, és úgy szexel, annak megvan az oka rá, hogy miért is nem akar gyereket.

Szóval hiába minden, fájó szívvel, de nem tudom megtartani, ami nem is csak rajtam múlik, mert a párom sem akarja. Ő is azt mondta, ha nem így állnánk anyagilag, akkor nem lenne baj, ha jönne a 3. gyerek, de így nem meri bevállalni ő sem.

Egyébként, pedig minden tisztelem annak, aki ebben a rohadt, szar (bocsánat) országban, egyáltalán egy gyereket is szül, nemhogy többet!!!! Én nem vagyok ilyen bátor!!! :'((

És ezek után, minimum egyszerre két módon fogok védekezni!!!

108. LoLiNa (válaszként erre: 102. - 5cb4354c81)
2008. aug. 19. 12:55

nem tudom hány hetes vagy, DE ..

Te tudod, hogy annak a magzatnak aki benned van, (asszem) 4 hetesen már dobog a pici szive???

mindene olyan hamar kifejlődik..

én is láttam abortuszos képeket és iszonyat!!!

letépett karok, lábak, széttört koponya!!

megtudnád tenni a saját gyermekeddel???

engem is piszkált a család... vetessem el..

MIÉRT??

hát nem, az én gyerekem nem fogja ott végezni!

És miben is lett rosszabb nekünk??

semmiben!!

anyagiak?! aham.. ha netre meg miegyébre telik, a másik gyermekemnek tudok enni adni, akkor neki miért is ne tudnék?!

most rámézek a gyermekemre... eszembe jut, hogy mit akart a család...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...

Egy kis lény, mégha csak pár centis is...

szívvel-lélekkel!!

107. szilda (válaszként erre: 106. - 5cb4354c81)
2008. aug. 19. 12:46
A védekezés sosem 100%? és ez tudvalevő...ha szeretkezik az ember, benne van a pakliban a gyermek ajándéka. Az ember tervei néha módosulnak, és jól sülnek el. 9 hónap alatt még sokminden változhat. Érdemes lehetőséget adni annak az életnek, amelyik ilyen kis makacs módon ennyire meg akar születni, még védekezés mellett is.
106. 5cb4354c81 (válaszként erre: 105. - Szilda)
2008. aug. 19. 12:30
Szia! Igen, van két gyerekem!!! Ennyit is terveztünk eredetileg!!!! És védekeztünk, amit jó pár hsz-el ezelőtt le is írtam!!!!
105. szilda
2008. aug. 19. 12:25

Szia MIRmil!

Nem leszek népszerű, viszont annál őszintébb. Egy kérdés, az anyukádat is megölnéd pénzhiány címén, vagy a 8 éves gyerekedet(nem tudom van e), de ha van miért pont a most megfogantat ölöd meg, miért nem a másikat, mert ezt mégnem bünteti a törvény???

Ha meg annyira nincs pénzed a gyerekvállaláshoz talán felelősebben kéne bánni a sexel. Persze az ingyen van mi???

Itt alszik az ölemben a kisfiam 5 hónapos, és se most, se egy éve nem volt vagy volna jogom megölni, akármit mond a törvény, és akármennyi pénzem van. Nem tudom hol élsz, de ha segítség kell, és megoldást keresel, de nincs körülötted senki aki segítsen, szólj, és megoldjuk, csak akarnod kell. És komolyan mondom, ne öld meg a gyermekedet, mert nem tudod miért kaptad, mit veszítesz.

104. 5cb4354c81 (válaszként erre: 102. - 5cb4354c81)
2008. aug. 19. 11:43
undorítóbb-bocs
103. 5cb4354c81 (válaszként erre: 99. - Mint)
2008. aug. 19. 11:42
Szia! Én is megnéztem most a videót, saját magam kínzására. Sőt, képeket is néztem abortuszról, de ettől nem leszek jobb anyagi helyzetben, hogy tudjam vállalni ezt a babát! Csak a lelkem fáj jobban!!!! Igenis, az anyagi kérdés ebben nagyon is döntő!!! Én így gondolom! Most meg lehet kövezni!!! :'(
102. 5cb4354c81 (válaszként erre: 76. - 37f6b82830)
2008. aug. 19. 11:34

Én meg azokat nem tudom megérteni, akik kihordják, megszülik, utána meg örökbe adják, vagy egyszerűen otthagyják a kórházban, vagy.....

Szerintem ez sokkal undoírótbb dolog, mivel a megszületett baba már kötödik az anyjához, és az nem anya, aki együtt tud élni azzal, hogy valahol él egy gyerek, aki az övé!!!! Meg egyébként is, amikor mozog a pocakban, felsír a szülésnél.... ááááááááááá Akkor már nem lehet odaadni senkinek!!!!!

101. 14775640c4 (válaszként erre: 100. - 5b22c998de)
2008. aug. 19. 08:47

eleve az volt hogy mélységesen megsértődtek hogy el mertem 18 évesen harag nélkül költözni hogy a saját lábamra álljak.

amikor mondtam nekik a gyereket, azt mondták te meentél el, ha még most is velünk laknál segitenék de igy tőlem akár fel is fordulhatsz. hiába mondtam hogy akár ezért az utcára is kerülhetek, nem érdekelte.

más anya büszke lenne rá ha a gyereke elköltözik és megpróbál saját maga boldogulni.ők nem. még képesek voltak bosszút állni. hogy milyen szülő az ilyen?hát inkább semmit sem mondok. nekem is csak egy kis segitség kellett volna, amit nem kaptam meg.mert nem voltam elég hálás nekik,azért hogy elvileg felneveltek. a hozzánk nyugodtan fordulhatsz megvolt nálunk is.

de csak mig minden rendben, utána kapjam be:((

és ezt még egyszer eljátszották, amikor már volt család ott volt a párom az első gyerek, ott meg az volt hogy eladták az albérletet, és kellett volna egy hét mig találunk másikat. akkor ugyanez a szitu.

ők nem segitenek.ugyanugy nem érdekelte az akkor már meglévő unoka,a mostani nagy lányom. azt mondta menjek a híd alá, tojik bele. na akkor láttam utoljára..megszakitottam vele a kapcsolatot végleg

soha többet nem akartam látni

100. 5b22c998de (válaszként erre: 85. - 14775640c4)
2008. aug. 18. 22:37

Szia!


Ha nem vagyok túlságosan tolakodó, kifejtenéd kicsit bővebben azt a rész: "olyan szülőkkel a hátam mögött, akik első szóra becsuktak minden kaput előttem nehogy segiteni kelljen."


Mert énis így jártam a saját szüleimmel. Október, novemberben hosszasan fejtegették, h rájuk mindenben számíthatok, ha bajom van, jobb helyre nem is fordulhatnék. Korábban én nem ezt láttam, így a családi béke megőrzése érdekében, meg hogy békénhagyjanak, azt mondtam, amit hallani akartak. De ősszel meggyőztek, h megváltoztak.

Szóval december végén elmeséltem, h babát várok.

Eredmény: hisztérikus kiborulás, ők a gyerekkel együtt nem akarnak meglátni, a ruháimat anyám kidobálta az utcára stb... Ez még 'rendben' is van, mert első kiborulás. De az álláspontok 8 azaz nyolc hónap alatt sem közeledtek egymáshoz.

Hozzátenném, nem vagyok egy elveszett valaki, csak egy kis segítségre lett volna szükségem, ahhoz, h talpraálljak.

De mivel én a kicsimet nem, így ők abortáltak engem- gondolatban.


HOGYAN KÉPES ERRE EGY SZÜLŐ? Ha jól teljesítesz, megvalósítod az én meg nem élt életemet, orvos leszel, el tudok veled dicsekedni, h ÉN milyen hasznos embert neveletem, akkor a gyerekem vagy. Ha azonban nehézségeid támadnak, akkor húzz a p*csába, nem ismerlek. Hogy van ez?

99. mint
2008. aug. 18. 22:11
En megneztem a nema sikolyt hat igaza van annak az orvosnak.Minden abortusz elott allo nonek megkellene mutatni ezt a videot.Nagyon szomoru :..(.
2008. aug. 18. 20:51
Én már láttam amikor tanultunk a szülésről, igaz videon, de nagyon szomorú volt. Néma sikolya címe... Mivel az abortusz végén olyan mintha a magzat sikítana egyet. Igy leírni elég nehéz, meg kell nézni. Szerintem kevesebb lenne az abortusz ha egy nőnek levetítenék ezt.
2008. aug. 18. 18:02
átlép. bocs..
2008. aug. 18. 18:00

mondjuk a pasik tényleg ugy vannak vele hogy nem érdekli őket hogy a leendő anya mit tesz a gyerekkel, ha nem egy párról van szó. sőt még néha egy párnál is előfordul az hogy a pasi simán álép rajta a nő meg küszködjön..

tisztelet a kivételnek

95. LoLiNa (válaszként erre: 81. - 5b22c998de)
2008. aug. 18. 17:54
de nekik akkorsem olyan a lelkük!!!
2008. aug. 18. 17:46
én majd lehet hogy elköttetem magam.nekem csak kettő van de elég is:)
2008. aug. 18. 17:45
Amúgy most várom a harmadikat(nem véletlen)és én azon az állásponton vagyok ahol egy felnő felnő a második is.Ilyen alapon ha véletlen összejönne a negyedik valószínűleg megtartanám(de teszek ellene,mert nem akarok több gyereket!)
92. 14775640c4 (válaszként erre: 91. - A5e77950a3)
2008. aug. 18. 17:44
nem beszélve arról ha majd felnő és elkezd keresni,hogy mi lett az anyjával?nem hinném hogy jó érzés lenne ha egy lázadó kamasz a képembe vágná hogy egy aljas szemét vagyok hogy csak úgy lemondtam róla...köszi ebből nem kérek
91. a5e77950a3 (válaszként erre: 88. - 37f6b82830)
2008. aug. 18. 17:41
Én sem adnám másnak a gyerekemet.Ha később valaha összefutnánk akkor mondanám neki azt,hogy igen a tesóidat én nevelem,de te már nem kellettél?Milyen anyának tartanám magam?És ő engem?Én sem vagyok abortuszpárti,de nem ítélem le azt aki(nem hússzor!)de így dönt.Nekem idáig csak egy nem élő terhességem vették el.
90. 14775640c4 (válaszként erre: 88. - 37f6b82830)
2008. aug. 18. 17:19
ezért mondtam hogy nem vagyunk egyformák, és még most is ugy vagyok ezzel, annak ellenére hogy 29 évesen átestem életem első és utolsó abortuszán, hogy jól döntöttem. mellékesen megjegyzem nem volt könnyű mielőtt jön az elitélem szöveg:)
89. Szamó (válaszként erre: 87. - 37f6b82830)
2008. aug. 18. 17:08

Betegség ide, betegség oda, engem is választás elé állítottak! Feltették a kérdést, hogy hogy döntök: elvetetem-e vagy sem! Rettenetes kérdés volt, amire hirtelen nem tudtam mit válaszoljak.... Végigfutott minden az agyamon és jöttek a hetek óta megválaszolatlan kérdések.


Mi van ha..... sérült a baba......maradandó károsodást szenved a májam........elvérzek a műtőasztalon........


És mi van ha......Pöttömke egészséges.........pár nap múlva jobban lennék.........nem is az a bajom, amit mondanak........


De döntenem/döntenünk kellett! Fájdalmas volt a válasz! És még mindig fáj.......

88. 37f6b82830 (válaszként erre: 85. - 14775640c4)
2008. aug. 18. 16:52

Ez itt a gond: NEKEM mi az egyszerűbb?


Az Ego-n túl ilyenkor már túl kell tekinteni, mert nem vagy egyedül, de a felelősség egyedül a te kezedben van.


Igen, képes lennék elajándékozni a gyerekemet, örökbe adni vagy nevelőszülőket keresni neki. Könnyebb volna a lelkem: éltet adtam és nem életet vettem el.

2008. aug. 18. 16:49

És félreértés ne essék: egy 12 hetes magzat is élő, (szerencsés esetben) teljes egészséges gyerek, aki már sírni is tud a maga módján(ugyan nem halljuk). Persze, egyszerűbb: nem halljuk, nem látjuk ergo nem is létezik.

Ja, fájdalmat is érez. Kipróbáltátok már, milyen, ha az ember végtagjait letépik vagy sósavat eresztenek rá.

Az a szerencsétlen (a jó anya ezek szerint szerencsén múlik) pedig nyílván üvölt.


Akinek meg az életbenmaradása függ ettől, az abortusznak nem ezen a fórumán kell magát rágnia. Az egészségügyi kaparás. A zsírmájnak beállított rejtélyes betegség nem játék: valakiről (és a jövőben valakikről) még gondoskodnod kell, Szamó. Nem volt választásod. A többieknek van.

2008. aug. 18. 16:44
bocs a hibálért:))
85. 14775640c4 (válaszként erre: 83. - 37f6b82830)
2008. aug. 18. 16:44

szerintem ebbe most ne menjünk bele. én is másképp látom a dolgot és te is.én sem vagyok abortusz párti de a szükség nálam törvényt bontott.az hogy napról napra éltem és ráadásul a tilaj akinek a házát béreltem már nem nézte jó szemmel hogy gyerekem lesz. mehettem volna világgá szó szerint,olyan szülőkkel a hátam mögött akik az első szóra becsuktak minden kaput előttem nehogy segiteni kelljen. szóval nem volt könnyű elhiheted.

de mint mondom kár ebbe belemenni. te képes lennél megszülni egy gyereket és utána odaadni, én nem, mert egy embrióghoz talán még nem akkora a lelki kötődésem mint a testemen kibújt 3-4 kilós hús vér babához.

nem vagyunk egyformák. de nem baj.

igy kerek a világ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook