Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan versenyezhetnék egy ilyen csajjal? fórum

Hogyan versenyezhetnék egy ilyen csajjal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2014. jan. 1. 15:11

Hát ha szép, akkor szép, te is elismered, a fiúknak is tetszenek a szép női formák, miért is tagadnak.

A h ... facebookon meg lájkolni kell, nincs mese:D

Attól még egy normális fiúnak biztos, hogy te kellesz inkább!

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 1. 15:09

Sehogy.


Megint hálát adok az égnek, hogy fészbúk meg lájkmentes volt a fiatalságom.

6. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 1. 15:08
Ne is akarj ilyen lenni. Ezek a külsőségek hamar elmúlnak. Lejárt lemeznek tűnik, és ilyenkor nem nagyon használ, de; a belsőa lényeg!
5. 66429b468f (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 1. 15:07

Sehogy; az üres szépség önmagában semmit sem ér!

Nagyon el van telve önmagával. Ennyi.

4. zzmm
2014. jan. 1. 15:04

Könnyen..

Tökéletes külső, üres belső. Nem minden ffi álma. Max. vágya, de az meg hamar kihűl.

3. viva70 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 1. 15:04
Ilyen lánnyal ne akard felvenni a versenyt. Ha a pasinak ez a típus jön be akkor semmit nem tudsz ellene tenni. Legyél te is csinos, ápolt, add mindig önmagad, és előbb-utóbb megfogod találni a hozzád illő társat.
2014. jan. 1. 15:03
Hát, ha valakinek ez a stílus jön be (és ezt nem külsőre értem-mert az nyilván sokaknak bejön-, hanem a szövegre), akkor szerintem ne sajnáld, ha nem jön össze..
2014. jan. 1. 15:00

Tetszik nekem valaki, de neki sztem egy másik lány tetszik. Ugyanis minden képét "lájkolja".

Hosszú szőke hajú, szép, tényleg szép. Csomó pózolós képe van fent, csücsörít, pucsít, szinte mindig tükörben fényképezi magát hogy látszódjon hogy nagy a melle meg kerek a feneke. Szép smink, tökéletes mindene.


Kicsit egoista a lány. Múltkor is nézem az adatlapját és összeveszett valakivel, gondolom valami szintén féltékeny csajjal. És azt írja: féltékeny vagy rám mert szép mellem van és kerek fenekem. Van rajtam fognivaló és csinos vagyok. A hosszú szőke hajamat is irigyled amit dobálhatok, amilyen neked soha sem lesz. Az meg már csak a plusz hogy szép kék szemem és csókos szám van. Ezért is vagyok népszerű, és válogathatok a pasik között, amire neked alig van lehetőséged.


Meg ilyeneket írogat ki hogy: ma megint a retro-ban elcsaptam a pénzem, meg hogy "ma szoli végre" szóval egy idióta csaj, de mégis olyan szééép :(


Hogy vehetem fel a versenyt egy ilyen lánnyal? Én nem vagyok ilyen.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook