Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan válasszak jó cipőt a 8 hónapos babámnak? fórum

Hogyan válasszak jó cipőt a 8 hónapos babámnak? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. cumma1 (válaszként erre: 3. - Anyapocak)
2011. márc. 10. 11:36
A kisfiamnak 8 hónaposan vettem először FALCON tanulócipőt, magas szárú ami tartja a bokáját és fűzős, szieszta betétes, 6000 ft volt.
4. f8db0709b8 (válaszként erre: 2. - A6f314dfad)
2011. márc. 10. 11:35

Járnia kell,hogy cipője legyen?

ne haragudj,de nekünk is volt kis cipőnk ilyenkor,hisz bundazsák,overall már meleg,és kabátba meg zokniba elég furán nézne ki.Miért ne adhatna rá cipőt?Semmi baja nem lesz benne addig,mig elmennek sétálni.

2011. márc. 10. 11:34

Sziasztok!

7,5 hónapos egészen pontosan a kisfiam. Mivel kijön a szép idő a bundazsák nem lesz többé aktuális (ugye annak van láb része is), így fedetlen lesz a kis lába. Van neki ilyen kis motorja és azt tolja kívülről és így totyog is egy kicsit.

A barátnőm javaslatára nézegetem a Siesta baba cipőket (puhatalpasat), de megmondom őszintén annak idején azt tanultam, hogy nem szabad "betétes" cipőket venni, főleg ahol a haránt boltozatot nyomja a betét, mert akkor megszokja a kis lába, hogy dolgozik helyette a betét és nem alakul ki neki szépen a kis ív. Huh remélem érthetően leírtam. :-)

Arról nem is beszélve, hogy borzasztó gyorsan nő a lábuk és ezek a cipők 10 ezer forintba kerülnek. Nem sajnálom, ha Ti is azt mondanátok, hogy ezt és más semmit!

Légyszi segítsetek!

2011. márc. 10. 11:31
Miért kell neki, már jár?
2011. márc. 10. 11:29
Hogyan válasszak jó cipőt a 8 hónapos babámnak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook