Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudod megszeretni a saját testedet? fórum

Hogyan tudod megszeretni a saját testedet? (tudásbázis kérdés)


1 2
20. drevi
2007. ápr. 6. 11:54
el lehet?:-))) bár a mantra egész jól működik,főleg tükör előtt,ha éppen nem megy el a kevem magamtól:-)
19. pintyo (válaszként erre: 11. - H MAYA)
2007. ápr. 5. 23:58
ha szereted és elfogadod önmagadat akkor vagy szép és akkor tudsz más embert igazán szeretni
2007. ápr. 4. 01:09

Én nem fogom magam soha megszeretni...a magamhoz illő párom megvan, ő szegény mondja is folyamatosan, hogy szép vagy, jó vagy, szeretlek, de a tükörbe én is bele szoktam, ha ritkán is, nézni...Nem tudom ezt megmagyarázni, annyi negatívum ért így-úgy gyerekkoromban, főleg a külsőmmel kapcsolatban, amit nem lehet (legalábbis én nem tudok) elfelejteni... Ez nagyon, nagyon mélyen bennem van!


Na, de a kérdés az, hogyan szeressük meg? Hát, szerintem, kell hozzá egy csomó idő, pénz és fáradságos bevásárlások. Az idő, hogy Magadra fordíthasd, a pénz, hogy költhess, a vásárlás meg a ruhák miatt. És, amikor az ember lánya szexisnek, kívánatosnak érzi magát, na akkor jólérzi magát a bőrében. De, tudom, ez csak pillanatig tart, hát ebből kell a következőt megépíteni!!!

2007. ápr. 3. 17:37
én is képtelen vagyok rá:( :)
2007. ápr. 2. 20:15
Én megtaláltam a hozzám illő párt, de azért még sem vagyok elégedet magammal. Hiába tetszem neki, s nagyon is szépnak tart, de azért nem fogom becsapni magam. Szerintem nem csak a páron múlik, habár sokat segít benne az tény. Ezt magamon is tapasztaltam, mert mióta vele vagyok jobban állok magamhoz, de ez akkor sem tőle függ teljesen.
15. teltzsu (válaszként erre: 13. - 63a85224af)
2007. ápr. 2. 11:42

"Ha mindenki megtalálná a hozzá illő párt,nem lenne ennyi önmagával elégedetlen ember."


1. De ha nem vagy magaddal elégedett, ez sugárzik rólad, és nem vonzod be azt, akivel megfelelhetnétek egymásnak...Ördögi kör...


2. Láttam én már olyan párt is, akik látszólag irigylésre méltó "álompár" voltak, az Isten is egymásnak teremtette őket, miközben "frusztrálták" egymást a "bárcsak vékonyabb lennél, bárcsak izmosabb lenne a lábad stb." mondatokkal.

Aztán meg sem lepődtem, hogy a pár nőtagja 10 évig nem tudott teherbe esni a nagy Ő-jétől, csak nagy nehezen lombikkal összekínlódtak 1 babát...Szerintem lelki oka volt, hogy nem tudott teherbe esni, mert tudat alatt igenis dolgoznak az ilyen megjegyzések...

14. Mókica (válaszként erre: 7. - Pick-kati)
2007. márc. 31. 22:12
Mi nem tetszik rajta?
2007. márc. 31. 21:27
A párom nap,mint nap érezteti velem,hogy neki a világon én vagyok a legszebb.Ettől kezdve nem zavar a 7-8 kg súlyfeleslegem.Ha mindenki megtalálná a hozzá illő párt,nem lenne ennyi önmagával elégedetlen ember.
2007. márc. 31. 21:12
A válasz egyszerű: sehogy :-) Legalább is én........
11. H MAYA
2007. márc. 31. 20:55

A szépség a másik ember szemében van (tehát ha a szeretett személynek tetszel akkor szép vagy)

tessék megbarátkozni a testeddel.

A plasztikai mütétekkel nem értek eggyet, ha csak nem létfontosságúak.

10. teltzsu (válaszként erre: 7. - Pick-kati)
2007. márc. 31. 18:57
Mi az, hogy beszéddel fogyasztanak???
2007. márc. 31. 17:44
Elfogadom magamat amilyen vagyok, igy is csinos lehetek,mert van akinek tetszem.
2007. márc. 31. 17:30
Mindegy hogy, hogy nézünk ki, ha van melettünk egy olyan ember aki dícsér akkor elfogadjuk magunkat.Pedig én se vagyok egy szépség.
2007. márc. 31. 15:23

jo volna tudni!

Én probálom de nem megy,pedig most bele mentem

hogy beszéddel fogyasszanak,de hüjeség az egész.

Már ott tartok,hogy nem szeretek tükörbe nézni.

2007. márc. 31. 14:12
Istenem, ha nekem a csak a lábam nem tetszene..... :P
2007. márc. 31. 12:24
Csak annyi, hogy nem tetszik a lábam. A párom mondja, hogy jól néz ki, de nekem még se tetszik...
2007. márc. 31. 12:01
-a*
2007. márc. 31. 12:00

Úgy hogy elfogadod olyannak amilyen!

....a kimondani könnyű,de megvalósítani ezt már nagyon nehéz,és hosszú folyamat.....

2007. márc. 31. 11:34
Mi a problémád a testeddel?
2007. márc. 31. 11:13
Hogyan tudod megszeretni a saját testedet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook