Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnék jobban kinyílni az emberek számára? fórum

Hogyan tudnék jobban kinyílni az emberek számára? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 20. 22:25
1.hozzászoló a 9. hozzászólásra válaszol? az milyen már?:D
2014. júl. 20. 22:19
nem nyernél semmit, ha megtennéd. :D
4. nana06 (válaszként erre: 3. - Caramela)
2011. dec. 16. 21:03

Persze én sem arra gondoltam hogy olyan párt találjak most magam mellé akivel majd az egész életemet le fogom élni :) neem olyan valakit szeretnék találni akivel egy ideig jól érzem magam...de ha ő az akivel az egész életemet kell leélnem akkor az....igazából azért lenne jó mellém már valaki mert mostanában egyre többször jön elő belőlem a szeretethiányom :S így hogy itthon vagyok vizsgaidőszakban....

Igen, lehet hogy nem kellene változtatni ezen, lehet hogy ez így természetes...nem tudom....viszont azt tudom hogy kicsit kezd zavarni ez engem...mert tényleg eléggé zárkózott vagyok, eddig nem érdekelt,mert nem nagyon beszélgettem, ismerkedtem senkivel, viszont most hogy egyre több embert ismerek meg,így azért kezd zavarni :S

2011. dec. 16. 06:57

De az is lehet, hogy ez nem egy probléma, erre gondoltál már? Lehet, hogy ez így természetes? Nem kell túlbonyolítani a dolgokat. Az emberek nem egyformák, vannak lazábbak, vannak zárkózottabbak, szőkék, barnák, stb...

Az is lehet, hogy a társadat nem most fogod megtalálni, hanem pl. 10-15 év múlva. Lehet, hogy most tudat alatt inkább a tanulásra koncentrálnál, egyszerűen azért viselkedsz így.

2011. dec. 15. 23:07
Az a baj, hogy mostmár mindenkire csak úgy nézek hogy ő csak egy flört....ennél tovább nem megyek el senkivel, mert mikor érzem hogy nah ez több lehetne, akkor én már ott sem vagyok. Leállítom a folyamatot, mert félek tovább menni, mert tudom hogy azt már nem én irányítom...hanem sodródnom kellene az érzelmekkel, nah és ebben a világban én még nem nagyon jártam, így félek tőle nagyon :S
1. jstefan (válaszként erre: 9. - Nana06)
2011. dec. 15. 19:05
Azért vonzod az ilyen srácokat mert csak ők mernek csajozni,és azt látják rajtad hogy visszahúzódó típus vagy akit könnyen meg lehetne kapni,valószínű hogy csalódtál bennük,és ezért lettél visszahúzódó.Ezen kell változtatnod, próbáld meg te hülyíteni a srácokat hogy rutinosabbá tudj válni,egyik közeledést se vegyél komolyan ,mindegyiket csak flörtnek tekintsd,és így is viselkedj,mindegyik fiúval játszd el hogy szerelmes lettél belé,de ügyelj arra hogy ez valóban játék legyen, ne engedj többet csak ami neked is jólesik.A visszahúzódó srácot neked kell becserkészni mert gyáva hogy odamenjen hozzád,és ahhoz nagyobb rutinra van szükséged,de őt még alakíthatod a saját igényeidhez.Hosszútávon a bátrabb, magabiztos, kb. 5 évvel idősebb pasik a jobbak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook