Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tárolják a Vigatol cseppet? fórum

Hogyan tárolják a Vigatol cseppet? (tudásbázis kérdés)


11. enigma. (válaszként erre: 8. - Arumn)
2015. dec. 2. 19:42
8 hónapig.
10. esőcsepp (válaszként erre: 8. - Arumn)
2015. dec. 2. 13:15
Nekem hamar elfogyott, mert szinte sosem sikerült a szájába cseppenteni. :-D Hármat mellé, kettőt a közvetlen közelébe... Ha véletlen nyugton volt, tuti akkor nem csöppent. :-DDD
2015. nov. 27. 13:10

Szia !

Nem véletlenül expediálják sötét üvegben,nyugodtan fel lehet még használni,nincs semmi baja:-)

2015. nov. 27. 13:01

Úgy látom a többség úgy tárolja mint én. :)

Nálatok meddig volt elég egy doboz?

Én több mint egy évig használtam az első üveget.

2015. nov. 27. 12:59
Doboza nélkül, szobahőmérsékleten, a többi babás kencével együtt, egy műanyag tárolóban áll az üveg a pelenkázón.
2015. nov. 27. 12:54
Nálunk a pelenkázó feletti polcon van, mert mindig este kapják a kislányok, fürdés után lefekvés előtt. Így nem felejtődik el:)
2015. nov. 27. 12:26
Én a saját dobozában tartom.
2015. nov. 27. 12:26
Kivettem a dobozából, és a gyógyszeres fiókba tettem a többi csepp/vitamin közé
2015. nov. 27. 12:21
Én is kivettem a dobozából, azért van sötét üvegben, hogy az védje a fénytől. Szerintem nem lett baja. :-)
2015. nov. 27. 12:09
Én sem tárolom a saját dobozában. Most hogy két kicsi van a háznál mindig úton van, de a dobozt már ahogy kibontottam kidobtam. :)
2015. nov. 27. 12:05

Mikor a lányom született hogy őszinte legyek nem olvastam el tüzetesen minden felírt gyógyszer betegtájékoztatóját. A gyógyszertárban elmondták mit hogy kell használni, a védőnő mondta, hogy germicid a hűtőben legyen és ennyi.

Lányom elmúlt másfél éves és most olvasom, hogy a vigantolt a saját dobozában kéne tárolni napfénytől teljesen elzárva. Persze én eddig simán kint tároltam a gyerekszobában a komód tetején. Nem volt közvetlenül a napfényben, de hát időnként besüt a nap mindenhova.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook